EPF
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1596385
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Description:

Krixus tank is a re-wickable tank, uses the newest technology in this industry.Shape the ceramic, inject the liquid of Tungsten into the ceramic,sanwitch the Tungsten with another piece of ceramic and push them together.Then bake it under 1600 centigrade for 24 hours. After the ingredient testing, the material or technique does not have harmful substances.It's safe to use under high temperature.

Krixus tank only need to replace the cotton insdead of the whole coil.Healthy soild ceramic heater and six-month long lifespan, spiral splash proof vent,convenient top refill method,consumers can enjoy the Krixus tank with fantastic taste,great vapor production and money saving.
Specifications:

Convenient Top Refill
4 ml Capacity
60-120W,0.3Ω±0.1
Heat insulation drip tip
Spiral Splash Proof Vent(SSPV)
Ceramic melt with Tungsten
Healthy soild ceramic coil
Six-month long lifespan

Package:

1pc Krixus tank (1pc coil installed)
1pc spare coil
5pcs Japanese organic cotton
one set extra o-rings
1pc Acrylic packaging box
Awatar użytkownika
By einon
#1651376
Nikt sie nie pokusil na grzalki wymieniane co 6 miesiecy i nie kupil?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By michu2345
#1651537
Ja się skusiłem i żałuję. Obie grzałki poszły w tydzień. A stało się tak dlatego, że parownik okropnie się nagrzewa i pali izolator na drucie plusowym grzałki po czym mamy atomizer shot i koniec zabawy. Podobne problemy występują w Gigue Dolphin. Oba te parowniki to skopane wynalazki. Odradzam zakup.
Awatar użytkownika
By einon
#1651669
A jakiego tcr uzywales? Ja mam okolo miesiaca i jedynym problemem jest bulgotanie liquidu co druga czy trzecia wate i nie mam pojecia od czego. Ukladalem ja na milion sposobow juz...

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
By mariusz777
#1685829
Ale jak zawsze można pokombinowac, bez problemu spasowac można grzałki ceramiczne z kangertecha lub Notch Coil,za grzałki z kangertech 3$,za sztukę za SS 5$,za 10szt.i chmurzymy dość przyzwoicie

Wysłane z mojego HUAWEI CRR-L09 przy użyciu Tapatalka
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.