EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By pol
#1685406
Mamy wysyp nowych stacjonarnych sprzedawców pod szyldem "eSmokingWorld".

Wzrost ich aktywności na forum jest tak ogromny i przyśpieszony, że niektórzy nawet nie mieli czasu zapoznać się z Regulaminem forum.

Reklama sprzedawców bez statusu "Dostawca".
Inni, zarejestrowani wcześniej, nie przejawiali aktywności na forum czasem i ponad rok. Dziś są bardzo aktywni.

Zapewne wykorzystają czas do maksimum. Wylew reklam przebrandowanych sprzętów, aby tylko zdążyć przed wejściem ustawy w życie.

Ciekawe czemu żaden z "eSmokingWorld" nie ma cywilnej odwagi, aby podpisać się "sprzedawca z firmy BAT"?

Dziś eSmokingWorld jest nad wyraz aktywny. Mniej aktywny był w protestach przeciw zapisom ustawy o zmianie ustawy...

O, przepraszam.... pan Jerzy Jurczyński z BAT (poprzednio Chic) był aktywny.
Dzięki jego aktywności powstał zakaz sprzedaży na odległość (sprzedaży przez internet).
Ostatnio zmieniony 16 lip 2016, 15:48 przez pol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1685409
Natarcie póki co odparte :mrgreen: Tematy są w krainie szczęśliwości :lol: a to, że ktoś nie ma czasu przeczytać regulaminu, który się zaakceptowało, to nie moja wina :?
Awatar użytkownika
By pol
#1685412
@ Thaniell,

Wpis nie był przeciw Tobie i całej ekipie moderatorsko/administracyjnej.

Napisałem, o tym. co mnie wnerwiło.

Teraz forum jest dobrym miejscem, które BAT-eSmokingWorld postanowiło wykorzystać do bezpłatnej reklamy swojej firmy.

P.S.
BAT-eSmokingWorld powinno kojarzyć się nie z EIN, tylko z zakazem sprzedaży transgranicznej i sprzedaży na odległość.
To oni mieli duży wpływ na wprowadzenie tego zakazu.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1685415
Luzik, ja nawet tego tak nie odebrałem ;) może zmyliła Cię końcowa emotka i powinna wyglądać tak :mrgreen: ale raczej mnie chodziło o brak znajomości regulaminu, przez eSW [ :? ] :mrgreen:

Regulamin obowiązuje każdego i żadnej samowolki tu nie będzie :-P


:beer:
Awatar użytkownika
By pol
#1685420
Myśl przewodnia ze stront internetowej BAT-eSmokingWorld (Volish)

Na każdym rynku istnieją marki klasy niskiej, średniej oraz premium.
W świecie e-papierosów jakość wyznacza Volish - pierwsza marka, która projektuje swoje modele w Europie.

Volish to elegancja, to wyjątkowość, to styl.
Wierzymy, że e-palenie jest czynnością, którą warto celebrować.

Sięgamy po e-papierosy nie dlatego, żeby oszczędzać, ale po to, aby się nimi cieszyć.

Nasze produkty są eleganckie, solidne i dobrze wykonane, czym ewidentnie różnią się od powszechnie sprowadzanej „chińszczyzny”. Płyny nikotynowe marki Volish produkowane są na terenie Unii Europejskiej – w fabrykach polskiej i niemieckiej.

Volish – marka dla wtajemniczonych.


A co w ofercie?
- Vype ePen + Joyetech eGo AIO (oferowane w zestawie)
- Volish Control Nano V2
- PROVOG VENTURE 3 PULSE

VENTURE 3 PULSE to pierwszy elektroniczny mod stworzony w naszej sieci od podstaw dla marki PROVOG.

Nie można go porównać, ani wymiarem, ani funkcjonalnością do żadnego sprzętu, który znacie. Każdy element, zarówno oprogramowania płytki głównej, formy uchwytów wewnętrznych, designu oraz materiałów i jakości lakieru, został zaprojektowany od nowa.
Ostatnio zmieniony 16 lip 2016, 16:17 przez pol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Timi
#1685422
Niech się reklamują ile chcą. Na mnie nie zarobią, choćby zostali ostatni na planecie Ziemia. Prędzej rzucę wapowanie niż dam temu ******** zarobić choć grosik.
Awatar użytkownika
By donjohn
#1685423
Timi pisze:Niech się reklamują ile chcą. Na mnie nie zarobią, choćby zostali ostatni na planecie Ziemia. Prędzej rzucę wapowanie niż dam temu ******** zarobić choć grosik.

Ave !
:beer:
Awatar użytkownika
By Peter007
#1685432
Oczywiście, że kupi. Długo przed ustawą wszelkie wysepki były masowo odwiedzane i teraz to się nie zmieni. Często i gęsto ludzie się reflektowali i szukali czegoś w sieci. Teraz tego nie zrobią i będą żyć w przekonaniu, że nie może być niczego lepszego niż oferuje eSW.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1685453
Tak jak wchodzili na rynek obok innych równych sobie typu Colinss czy Mild budując markę na kłamstwie i mydleniu oczu, tak postępują przez ten cały czas do dzisiaj.
Bajki o własnych fabrykach, własnych technologiach, urządzeniach powstających w Europie pod ich kontrolą i tym podobne bzdury, na które niestety ogrom ludzi się nabrał o czym świadczą wyniki finansowe.
Każdy z nas doskonale wie, że nigdy nie było fabryk, laboratoriów czy technologii. Były i są magazyny, w których składowane są przebrandowane chińskie produkty, których nazwy oryginalne dobrze znamy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Krasnal45
#1685458
W Polsce jest podobno ok.1.5mln wapujących. Na trawniku i innych forach tematycznych zarejestrowanych ok. 50 tyś. A ilu jest nas, faktycznie świadomych??? trzystu? pięciuset? tysiąc? Kropla w morzu. Pójdziemy na ESW z kałachami? Oni się z nas śmieją...
Awatar użytkownika
By pol
#1685460
W wyliczance zapomniałeś o przeglądających forum, a ich liczba nie jest taka mała
Kto przegląda forum
Forum przegląda 603 użytkowników :: 81 zidentyfikowanych, 24 ukryci i 498 gości (dane z ostatnich 15 minut)

Liczba użytkowników: 44410

Prawie pięciokrotnie więcej niezarejestrowanych, ale przeglądających.
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1685693
@pol gdybyś był szwarną dzieweczką to bym Pana ucałował z wdzięczności, ale że jesteś Pan pewnie poważnym facetem, to nic z całusów nie będzie :P
eSW pięknie nam koło d... zrobili, jeszcze bezczelnie atakują forum swoim marketingiem. Bezczelność na max. Złamanego grosza nie wydam w sklepie eSW.
Nie produkują, nie tworzą, nic nowatorskiego nie wprowadzają na rynek (Vype - kpiny jakieś). Przebrandowanie może już być przy 200 sztukach importu od Cińczyka, oni wypalą laserem markę jaką się chce.
By Perez
#1685737
Zepsulo pisze:@pol gdybyś był szwarną dzieweczką to bym Pana ucałował z wdzięczności, ale że jesteś Pan pewnie poważnym facetem, to nic z całusów nie będzie :P
eSW pięknie nam koło d... zrobili, jeszcze bezczelnie atakują forum swoim marketingiem. Bezczelność na max. Złamanego grosza nie wydam w sklepie eSW.
Nie produkują, nie tworzą, nic nowatorskiego nie wprowadzają na rynek (Vype - kpiny jakieś). Przebrandowanie może już być przy 200 sztukach importu od Cińczyka, oni wypalą laserem markę jaką się chce.

A te bazy co reklama eSmoking......jest calkiem na gorze strony to warto to kupic ?
Awatar użytkownika
By sikor370
#1685754
W gablotach/kącikach ESW sprzedawca nie moze wystawiac innych sprzetow niz ESW pozwoli... bylem, widzialem, pytalem
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1685755
sikor370 pisze:W gablotach/kącikach ESW sprzedawca nie moze wystawiac innych sprzetow niz ESW pozwoli... bylem, widzialem, pytalem

Tam sprzedawca jeśli wapuje musi używać sprzętu który jest u nich w ofercie.
Awatar użytkownika
By sikor370
#1685767
pawel_aa pisze:
sikor370 pisze:W gablotach/kącikach ESW sprzedawca nie moze wystawiac innych sprzetow niz ESW pozwoli... bylem, widzialem, pytalem

Tam sprzedawca jeśli wapuje musi używać sprzętu który jest u nich w ofercie.

Wapowal, nawet mowil co to ale nie zwracalem wiekszej uwagi na to malenstwo... ale w gablocie stal evic vtc mini za 217zl
Awatar użytkownika
By erbis
#1685771
pawel_aa pisze:
sikor370 pisze:W gablotach/kącikach ESW sprzedawca nie moze wystawiac innych sprzetow niz ESW pozwoli... bylem, widzialem, pytalem

Tam sprzedawca jeśli wapuje musi używać sprzętu który jest u nich w ofercie.

A jak nie wapuje to musi zacząć. :wink:
By Perez
#1685773
Amix pisze:Nie warto

Czegos nie rozumie ? Piszesz ze nie warto to jakim prawem jest zachecajaca reklama ?
O co tu chodzi ? Ustawe zrobili pod siebie i jeszcze mają stałą reklamę.
Awatar użytkownika
By Timi
#1685792
Perez pisze:
Amix pisze:Nie warto

Czegos nie rozumie ? Piszesz ze nie warto to jakim prawem jest zachecajaca reklama ?
O co tu chodzi ? Ustawe zrobili pod siebie i jeszcze mają stałą reklamę.

Jeszcze się nigdy Cię na reklamę nie nacięli? Czy jak?
Na mnie reklamy działają odwrotnie. Reklamują - omijam.
Polecam. Na tym się, wbrew pozorom dobrze wychodzi.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1685798
@Zepsulo
Nawet Vype kolego nie jest ich produktem. To wytwór firmy Intellicig.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Krasnal45
#1685802
Ot, internetowe pokolenie reklamołykaczy.... woda z mózgu zrobiona.
Timi pisze:Na mnie reklamy działają odwrotnie. Reklamują - omijam.

Mam dokładnie tak samo...
Awatar użytkownika
By Sammael
#1685821
Timi pisze:Na mnie reklamy działają odwrotnie. Reklamują - omijam.

To najlepsze podejście.
Do kolegi Perez - Widziałeś kiedyś reklamę, która nie zachęca do zakupu reklamowanego produktu? Każda reklama będzie przedstawiac produkt w samych superlatywach, natomiast w rzeczywistości może być różnie.

A nie warto choćby z powodu, który koledzy omawiali w tym temacie - ESW przyczynił się do powstania choćby zakazu sprzedaży transgranicznej, więc dlaczego mielibyśmy jeszcze dać im zarobić..?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1685825
Krasnal45 pisze:Ot, internetowe pokolenie reklamołykaczy.... woda z mózgu zrobiona.
Timi pisze:Na mnie reklamy działają odwrotnie. Reklamują - omijam.

Mam dokładnie tak samo...


x2 :D

Im bardziej reklamują, tym bardziej utwierdzają mnie w przekonaniu że nie warto tego kupować :lol:
Awatar użytkownika
By Deimond
#1685899
Krasnal45 pisze:W Polsce jest podobno ok.1.5mln wapujących. Na trawniku i innych forach tematycznych zarejestrowanych ok. 50 tyś. A ilu jest nas, faktycznie świadomych??? trzystu? pięciuset? tysiąc? Kropla w morzu. Pójdziemy na ESW z kałachami? Oni się z nas śmieją...

Sam nawet myślałem czy by im karnych kut...w nie przyklejać na szyby z napisem:" Dzięki tej firmie nie kupisz EIN w internecie . Na znak protestu omijaj szerokim łukiem."
Awatar użytkownika
By Hunka
#1685912
Deimond pisze:Sam nawet myślałem czy by im karnych kut...w nie przyklejać na szyby z napisem:" Dzięki tej firmie nie kupisz EIN w internecie . Na znak protestu omijaj szerokim łukiem."
Myślisz że choć jeden procent klientów ma pojęcie co oznacza skrót EIN?
Awatar użytkownika
By Sammael
#1685934
Koniecznie rzucającą się w oczy czcionką :mrgreen:

A tak z innej strony, abstrahując od wkładu eSW w ustawę itd. nierozumiem czemu wgl. ktokolwiek miałby robić tam zakupy przy tak kosmicznej marży jaką nakładają na "swoje" produkty i asortyment np. Joyetech'a, Aspire czy innych producentów :roll:
Awatar użytkownika
By Xerozkota
#1686350
Skąd ktoś wchodzący z ulicy ma wiedzieć, że marża jest kosmiczna? Wejdzie, popatrzy, wygugluje volisha i się okaże, że to jedyny sklep gdzie można go kupić.
Awatar użytkownika
By pol
#1686364
Xerozkota pisze:Skąd ktoś wchodzący z ulicy ma wiedzieć, że marża jest kosmiczna? Wejdzie, popatrzy, wygugluje volisha i się okaże, że to jedyny sklep gdzie można go kupić.

Przeczytałeś ustawę, czy jak zwykle?
Nie wiem, nie znam się, ale coś tam napiszę.

Co wygoogluje?

Pan Jerzy Jurczyński z Chic/BAT zadbał o to:
>> post1686179.html#p1686179
Awatar użytkownika
By Sammael
#1686601
Można sobie wygooglować produkt, np. Joyetech VTC mini i zobaczyć różnicę w cenie :wink:
Awatar użytkownika
By Goldi
#1686605
Chyba w stosunku do cen w dolarach, bo w złotówkach żadnych cen w necie nie znajdziesz. :D
By ecko2man
#1686857
U mnie są 2 postawione i nie kupuje g**no mają i drogo [FACE WITH TEARS OF JOY]

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
By Krasnal45
#1690655
CarloSmoke pisze:Jak esw tylko zostanie to biegiem będziesz tam biegł robić zakupy, teraz narzekasz.

:kulam
Awatar użytkownika
By pol
#1690657
Dokładniej to BAT.

No i oczywiście "najnowszy" sprzęt.
Na podobnym chmurzyliśmi z 4 lata temu.



Potem wiele lat świetlnych, prób i błędów, aby dość do sprzętu z kontrolą temperatury, który w znacznym stopniu zabezpiecza przed niepożądanymi substancjami w czasie inhalacji, ale o to aby następni nie mieli dostępu do najnowszych technologi zadbał Pinkas w dużej mierze wspierany przez Jerzego Kurczyńskiego z BAT/CHIC/eSW.
Awatar użytkownika
By pol
#1690664
CarloSmoke pisze:.....
Jak esw tylko zostanie to biegiem będziesz tam biegł robić zakupy, teraz narzekasz.

Ja nie narzekam, bo tam biegać nie będę.
Ty ich zapewne chwalisz, bo to Twój ulubiony sklep.
By Krasnal45
#1690665
A ja mam nieodparte wrażenie, że BAT po to kupił Chic'a razem z całym ESW, żeby go w krótkim czasie położyć na łopatki a klientów zniechęcić.... mylę się? :mrgreen: A co, nie stać ich na to? :mrgreen:
Awatar użytkownika
By CarloSmoke
#1690666
pol pisze:
CarloSmoke pisze:.....
Jak esw tylko zostanie to biegiem będziesz tam biegł robić zakupy, teraz narzekasz.

Ja nie narzekam, bo tam biegać nie będę.
Ty ich zapewne chwalisz, bo to Twój ulubiony sklep.

Nie chodzę tam, mój post nie miał na celu ciebie obrazić tylko różnie w życiu bywa. Nie wiemy co będzie za kilka lat, a wiadomo że esw jest silną siecią.
Awatar użytkownika
By pol
#1690667
Krasnal45 pisze:A ja mam nieodparte wrażenie, że BAT po to kupił Chic'a razem z całym ESW, żeby go w krótkim czasie położyć na łopatki a klientów zniechęcić.... mylę się? :mrgreen: A co, nie stać ich na to? :mrgreen:
Idąc tym tokiem myślenia, to za niedługo wykupią drugą budowaną aktualnie sieć i będzie pozamiatane.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.