EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
By bodzio102
#166555
To idź za radą Babooonowicza, ja polecam też Red Marlboro z Rm1. Może kilka próbek innych smaków, a może ktoś poleca inne aromaty? Poszukaj w dziale liquidy najpopularniejszych smaczków tytoniowych, jest taki watek. :)
By NaLeśnik
#166567
Witaj Fryga
Też zaczynałem e-palenie od M401. Podobnie jak Tobie nie smakowało mi Marlboro Milda (zbyt słodkie). Moim subiektywnym zdaniem warto do takich nie podchodzących smaków dodawać trochę mięty. Wzmacnia to uczucie kopa i poprawia smak. Tylko nie "pal" raczej samej mięty bo też po kilku dniach się znudzi :wink:
Oczywiście trzymam kciuki - musi się udać :D
Też jestem fanem red Marlboro jak moi przedmówcy. Jeszcze jedna sprawa - watki. Chociaż w tym maluszku to jest trochę kłopotliwe :?
By Fryga88
#166582
no strasznie kłopotliwe wyciąganie zachacza się o igłę często się brudze;/ skoro mówicie ze red dobry to spróbujemy. A narazie lece zobaczyc te liqiudy.
Awatar użytkownika
By marko11166
#166665
nie wiem czy tą miętom jest tak że za parę dni się znudzi ja pale e papierosa kilka dni i tylko mięte i myślę że przy niej zostane na długo a to dlatego że ma kopa i mi przynajmniej przypomina najbardziej analoga w smaku chociaż mało w życiu paliłem miętowych fajek sporadycznie a reszta aromatów dla mnie jakieś dziwne smaki przynajmniej z colinssa bo takie miałem tak dla zabawy to może jeszcze cola a największy syf jaki ma colinss jak dla mnie to camel jak by palił orzechy a myślałem że camel to chociaż będzie papierosem pachniał
Awatar użytkownika
By marcon13
#168449
Faktycznie dobry jest mlb red, desert ship oraz tobacco. Licznik bez analoga dalej się rozpędza :P a u Ciebie bodziu jak?
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.