EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By breyger
#865954
Jakie aromaty Arbuzowe polecacie?
pale teraz samogon na Inawera Melon i jest cudny, ale jednak chciał bym coś Arbuzowego. z CzaCza miałem kiedyś Arbuza i był prze mega.
Awatar użytkownika
By supermac13
#954602
spróbuj od atmos lab.watermelon tylko nie dodawaj etylomaltolu bo przesłodzisz i będzie mdły
Awatar użytkownika
By kowjack
#954639
Witam.

Przepraszam , moze ja mam jakies specyficzne kubki smakowe ale watermelon z atmosa bardziej mi smakuje jak melon a nie arbuz . Ale to sa moje prywatne odczucia :-(

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Alex
#954649
Co sądzicie o aromacie watermelon TPA?
Awatar użytkownika
By okrzemek
#954717
Bardzo słabiutki, w wyższym stężeniu w ogóle nie podobny do arbuza tylko do słodkiego owocowego niewiadomoczego.
Awatar użytkownika
By Szczepanx
#954911
Nie kupuj arbuza od TPA - jak dla mnie jakaś tragedia. Zapach odrzuca, smak to samo. Chemia, chemia i jeszcze raz chemia.
Awatar użytkownika
By emes
#954923
kowjack pisze:Przepraszam , moze ja mam jakies specyficzne kubki smakowe ale watermelon z atmosa bardziej mi smakuje jak melon a nie arbuz . Ale to sa moje prywatne odczucia :-(


Każdy ma trochę inne odczucie smaku i nie masz za co przepraszać :) Skoro w arbuzie atmosa wyczuwasz melona to jestem ciekaw co wyczujesz w melonie tej samej firmy :lol:
Pomimo iż nie jestem zwolennikiem owoców/warzyw w lq to ze spokojnym sumieniem mogę polecić w/w arbuza :) Jest on całkiem dobry ale przede wszystkim nie wyświetla mi się przed oczami tablica Mendelejewa jak to się zdarza w przypadku innych firm.
Awatar użytkownika
By kowjack
#955052
emes pisze:........ Skoro w arbuzie atmosa wyczuwasz melona to jestem ciekaw co wyczujesz w melonie tej samej firmy .......


Arbuza ??? :mrgreen:

Jak dla mnie watermelon atmosa smakuje tak samo jak melon inavery , moze troszke delikatniej ale nuta smakowa ta sama .

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By piehot
#955053
jest jeszcze podobna opcja z TPA Cantalupe (czy jakoś tak), sle dopiero się przeciera
By hensik
#955090
Arbuz z inawery potrzebuje leżakowania, uważnego dawkowania i kropli miksu miętowego i jest dość smaczny ( znajomi nawet arbuza rozpoznali, czyli już jakiś sukces) jednak typowy arbuz to dla mnie nie jest... Od atmosa miałem okazje spróbować i jest smaczny, a tpa jak już wspomniano jedzie chemią.

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
By dorjak72
#955118
WojtaZ pisze:Nie polecam arbuza inawery, jakiś ostry w smaku, nienaturalny nawet jak na liquid.

Też nam za bardzo nie podszedł mimo miksu z miętą (kinga), Dorotka jakoś go wymęczyła.
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1343391
Próbował ktoś aromat Capella Double Watermelon? Jak w porównaniu do Sweet Watermelon tego samego producenta?
Awatar użytkownika
By BadBoy
#1343448
Witam
Mom and Pop watermelon, dobra landrynka arbuzowa, nie za słodka, ostatnio mój podstawowy LQ, niestety potrzebuje minimum 2 tyg. leżakowania, inaczej chemią podjeżdża.

Inawera koncentrat arbuz, dla mnie bardziej jak sweet melon :) aczkolwiek po długim, ale to naprawdę długim leżakowaniu 3-4 tygodnie przebija się coś z arbuza, też daje rade.
Pozdrawiam
BadBoy
Ostatnio zmieniony 25 mar 2015, 11:40 przez BadBoy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By xD_
#1343537
mi bardzo smakował arbuz od liqueena i szukam podobnego aromatu , jakies propozycje ?
By Łukii
#1522010
Witam ;) odświeżę trochę temat, zamówiłeś dziś paczkę i niestety zamówiłem arbuz z tpa lecz dopiero po fakcie przeczytałem wasze wypowiedzi. Mam takie pytanie czy da radę jakoś uratować smak dodając innego aromatu? Mam do wyboru colę i smoczy owoc od inawery oraz banana split od capelli
Awatar użytkownika
By poniatkys
#1649736
Aktualnie mam zmieszanego Candy Watermelon od Flawor West i z czystym sercem polecam, mi bardzo podszedł, dawkowanie 9-10% ;)
Awatar użytkownika
By poniatkys
#1649818
Według mnie smakuje jak arbuz ale bez pestek, nie wiem jak to określić obrazowo, nie jest przesadnie słodki.
Awatar użytkownika
By nester
#1649819
A capelli sweet watermelon próbował ktoś ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
By MaxD
#1651073
Ja polecam double watermelon z capelli w 11-16%, najlepszy arbuz, którego próbowałem(TPA,Atmos). Nie jest to może czysty arbuz, lecz z dodatkiem owocowym, ale dla mnie jest wspaniały i nie szukam nic innego, denerwuje tylko mnie duże potrzebne stężenie capelli.
By Łukii
#1651092
poniatkys pisze:Według mnie smakuje jak arbuz ale bez pestek, nie wiem jak to określić obrazowo, nie jest przesadnie słodki.

Dzięki wielkie ;) na pewno będzie mi smakować bo szukam jakiegoś czystego i wyrazistego arbuza
By purge
#1682883
Jak ktoś chce dobry liquid melonowy/arbuzowy (bez arbuza) to polecam Dewwey Boba. A jeżeli chodzi o samogon to:
3% honeydew TPA
3% cantaloupe CAP
2% cream whipped FA
2% cotton candy circus TPA
jak ktoś bardzo chce, to można dodać 1% sweetener od TPA, aczkolwiek jest to zbędne.
Jeżeli macie vanilla bean ice cream od TPA można zastąpić cream whipped, to nie będzie to samo, ale efekty też są spoko- liquid jest bardziej kremowy.
Baza jaką sobie chcecie (baza optimum da wam dobre 50/50). Wykąpać w ciepłej wodzie, wytrząchać porządnie i można wapować.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.