EPF
Awatar użytkownika
By xD_
#1657339
OMG Zapowiada się kolejny must have <3 Ten tank bedzie miał wszystko czego brakowało mi w tfv4 i zmienione kilka rzeczy które mi przeszkadzały.

Najwazniejsze zmiany :

Baza velo,szeroki drip w koncu nie metalowy,wiekszy airflow i co najwazniejsze komin ani szerokość dripa juz nie bedzie go ograniczać ;) O grzałkach fabrycznych się nie wypowiem bo nie bede i tak z nich korzystać :D

Kurczę ja go chce juz :P


Jednak z tego co widzę nie bedzie w nim kontroli przepływu lq :( Szkoda kurczę i w sumie dziwne to bo w tf-rdta i tf-rta jest ..... a własnie tego brakowało mi tez w tfv4
Awatar użytkownika
By xD_
#1657403
Niby tak ale baza rta jednak jest i powinni wziąć pod uwage ze spora część ludzi bedzie tylko z tego korzystać :) Dodatkowo na grzalkach fabrycznych tez moze sie przydać bo juz nie raz slyszalem o wyciekach na owych grzałkach :D

Ale w sumie co sie dziwić jak sporo typowych rta nie posiada tez tej funkcji np hastur ,tornado itp itd
Awatar użytkownika
By WojtasGRCHW
#1657409
Nie zaszkodziła by taka funkcjami i w sumie nie kojarzę tanka z kontrolą lq. A co do tfv4 mam od roku i nigdy na fabrycznej nie uronił ani kropli a potrafił leżeć na boczku dwa tygodnie nie używany.
Ciekawe kiedy będzie dostępny tfv8 bo chętnie bym na nim pochmurzył. :)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
By icemanhi
#1657799
WojtasGRCHW pisze:Nie zaszkodziła by taka funkcjami i w sumie nie kojarzę tanka z kontrolą lq.


Napewno te dwa mają:
Sense Herakles Plus
Ijoy Reaper Plus
By sucharek8826
#1657806
ten brak kontroli przepływu lq , myślę że chodzi tutaj głównie o rozmiar bazy rba, sam parownik ma 24,5 mm , + grubość pyrexu , baza 18 mm robi się co raz ciaśniej, gdyby dali kontrolę lq to by było dość ciasno
Awatar użytkownika
By WojtasGRCHW
#1657854
I skończyło by się tak jak w małym gryffinie gdzie gęsty lq powoli płynie prze tą szczeline pomiędzy pyrexem a bazą.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By xD_
#1665269


Ładnie daje :D
Awatar użytkownika
By xD_
#1666411
Awatar użytkownika
By thevomax
#1671820
Zamówiony, zobaczymy co to będzie za maszyneria.
Baza RBA wygląda nieźle.
Mam nadzieję że spodoba mi się jeszcze bardziej niż obecny tfv4
By Fapczi
#1672101
thevomax pisze:Zamówiony, zobaczymy co to będzie za maszyneria.
Baza RBA wygląda nieźle.
Mam nadzieję że spodoba mi się jeszcze bardziej niż obecny tfv4


A gdzie i za ile kupiłeś jeśli można zapytać?
Awatar użytkownika
By Michaelred
#1673619
Czekam na pierwsze recenzje forumowiczow bo przyznam ze zaciekawil mnie :) Nigdy nie mialem doczynienia ze smokami ale ten wyglada na sensowna propozycje :)
Awatar użytkownika
By sikor370
#1673623
Michaelred pisze:Czekam na pierwsze recenzje forumowiczow bo przyznam ze zaciekawil mnie :) Nigdy nie mialem doczynienia ze smokami ale ten wyglada na sensowna propozycje :)

Tu masz już co nieco https://www.youtube.com/watch?v=Rp4nraK ... ploademail
By Tomek05413
#1677150
Warto zamienic za griffina 25?
Awatar użytkownika
By rzuwbuotny
#1677169
Jeśli poszukujesz większych chmur i przelotu odrzutowca, to warto.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By zombian
#1677170
Miałem go na 1 dzień i potem że naprawdę spoko parownik. Grzałka ma najlepszy smak na 130 W, bo na 200 to czujesz tylko gorąc.
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1677171
Tomek05413 pisze:Warto zamienic za griffina 25?


Nie odpowiada ci oddawanie smaku przez Griffina 25?
By Tomek05413
#1677210
jsakic19 pisze:
Tomek05413 pisze:Warto zamienic za griffina 25?


Nie odpowiada ci oddawanie smaku przez Griffina 25?


Nie to ze nie odpowiada jestem po prostu ciekaw
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1677226
Ja bym się nie zmieniał, może już się starzeje ale ja nie odnajduje żadnego smaku na 100 w! Nie ważne ile jest tam grzałek (im więcej tym wiadomo trzeba większej mocy), to poprostu nie smakuje a grozi tylko poparzeniem ust i płuc.

Tapatalk
Awatar użytkownika
By xD_
#1679487
czyli na wieśku wkręca sie dobrze z tego co widzę ? nie ma przerwy ?
Awatar użytkownika
By CHAOSxEV0
#1682088
Każdy narzeka że smok tyle Liquidu zżera, ale przecież ten Liquid nie ucieka... on jest w pełni wykorzystywany i dlatego mi się wydaje że powinna być większa chmura, poza tym na swoich grzałkach powinien być inny pobór Liquidu bo w końcu inny setup :)
Dobrze mówię czy nie ?

A odpowie mi ktoś na pytanie jaki drut jest w tej grzałce (Smoktech grzałka V8-T8 OCTUPLE COIL) ?
Z góry dzięki wielkie! :D
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#1682129
Jak się nie mylę, jest tam drut 0,30 albo 0,32 mm. Gołym okiem ciężko jest zmierzyć.

________________
Tapa tapa z es piątki.
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#1682196
Normalny drut.

________________
Tapa tapa z es piątki.
Awatar użytkownika
By TooCruel
#1682430
jsakic19 pisze:Ja bym się nie zmieniał, może już się starzeje ale ja nie odnajduje żadnego smaku na 100 w! Nie ważne ile jest tam grzałek (im więcej tym wiadomo trzeba większej mocy), to poprostu nie smakuje a grozi tylko poparzeniem ust i płuc.

Tapatalk


Dokładnie tak... to idealna recenzja dla The Cloud Beast... Na szczęście jest jeszcze baza, chociażby dla której warto kupić tą zabawkę:)

PS Jestem w trakcie klepania dość obszernej recenzji tegoż "pogromcy tanków"... ... i w dużym skrócie nie zostawię na nim suchej nitki. W wolnej chwili postaram się przetłumaczyć całość na język polski, ale tak jak kolega wyżej napisał smak na fabrycznych grzałkach porównywalny ze złotym pociągiem w Wałbrzychu(a jego zakup nie jest na pewno najrozsądniejszą opcją w dobie zbrojenia się przed skutkami ustawy).
By hjrhombre
#1682486
TooCruel pisze:
jsakic19 pisze:Ja bym się nie zmieniał, może już się starzeje ale ja nie odnajduje żadnego smaku na 100 w! Nie ważne ile jest tam grzałek (im więcej tym wiadomo trzeba większej mocy), to poprostu nie smakuje a grozi tylko poparzeniem ust i płuc.

Tapatalk


Dokładnie tak... to idealna recenzja dla The Cloud Beast... Na szczęście jest jeszcze baza, chociażby dla której warto kupić tą zabawkę:)

PS Jestem w trakcie klepania dość obszernej recenzji tegoż "pogromcy tanków"... ... i w dużym skrócie nie zostawię na nim suchej nitki. W wolnej chwili postaram się przetłumaczyć całość na język polski, ale tak jak kolega wyżej napisał smak na fabrycznych grzałkach porównywalny ze złotym pociągiem w Wałbrzychu(a jego zakup nie jest na pewno najrozsądniejszą opcją w dobie zbrojenia się przed skutkami ustawy).


A jak jest z oddawaniem smaku na bazie RBA przy Claptonach?
By czornygda
#1682687
Ja niestety po kilku dniach używania na fabrycznych grzałkach nie wypowiem się pozytywnie. Parownik przez 1 dzień, po zalaniu grzałki T8 działał idealnie, chmura i smak można powiedzieć że 10/10, na drugi dzień zalewam kolejny baniaczek, odstawiłem po kilku zaciągnięciach po czym patrze, a rx cały w kałuży lq. Rozkręciłem, sprawdziłem grzałkę - nic. Zalewam, dalej cieknie. Założyłem Q4 i było to samo po 2 dniach. Używam gęstych lq, 80-95%vpg. Zobaczymy jeszcze jab będzie na rba. Dodam jeszcze, że po tych kilku dniach uszczelka z górnego capa wyskakuje za każdym razem po otwarciu. Włożenie jej na miejsce też kosztuje trochę nerwów, jakby odkształciła się. Jak wasze opinie ?
Awatar użytkownika
By xD_
#1682754
Problem w tym ze Daniel któremu ufam najbardziej i na pewno nie jest sponsorowany mówi to samo ;)



polecam od 45min 50 sek
Awatar użytkownika
By TooCruel
#1682755
:) On na szczęście nie jest sponsorowany ;) ? Zresztą nie widzę sensu się rozpisywać... kup / sprawdź / wydaj opinię:)
Awatar użytkownika
By xD_
#1682760
Wydam pod koniec tygodnia :D W środę pewnie bedzie do odebrania bo dzis zamowiony + kilka dni na testy :D Z tym ze mnie tylko baza rba interesuje :P
Awatar użytkownika
By rzuwbuotny
#1682866
Skoro koledze uszczelka wyskakuje, to ma przyczynę. Wszystkie uszczelki, oringi i inne rzeczy które robią za "uszczelniacze" w parowniku, muszą siedzieć sztywno ze względu na jak to ktoś ładnie ujął "konstrukcje naszych urządzeń", a także być w stanie bdb lub idealnym. Dlatego nigdy nie kupię nic ze stajni smoka, bo (chyba) większość albo i wszystkie parowniki tego producenta z górnym nalewaniem mają tą fajna górna uszczelke pod capem, która najczęściej ulega uszkodzeniu. Dlatego koledzy, bądźcie ostrożni i kupcie wrazie czego na zapas :)

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#1682877
I te zapasowe uszczelki, patrząc przez lupę, często ukazują swoje niedoskonałości w postaci nierówności, wybrzuszeń, nacięć lub innych wad fabrycznych, których gołym okiem nie widać, a dokładność w naszym przypadku jest wymagana.

________________
Tapa tapa z es piątki.
By Chomayenko
#1682938
Jeśli chodzi o produkty Smoka to ani w TFV4, ani w TF-RTA (G2) nie uświadczyłem żadnych problemów z uszczelkami. Raz się zdarzyło że po myciu ją odwrotnie umieściłem ale to już przy zamykaniu czułem że coś jest nie riki tiki. W TFV4 przez cały kilku miesięczny okres używania nie wymieniałem tych oringów, w TFie też się nie zapowiada :D
Awatar użytkownika
By DiQblo
#1683957
Ma go już ktoś i poleca? Od 3 miechów używam cuboida z subtankiem mini i szukam czegoś co lepiej by oddawało smak. Krece non stop 5 zwojów na kanthalu i już mam nieco dosyć. Na cuboidzie by smigal?

Sent from my LG-D722 using Tapatalk
Awatar użytkownika
By Michaelred
#1683970
@up
Jak krecisz 5 zwojów na kanthalu to sobie tego smoka odpusc. Taki setup to sie nada to parownikow z mniejsza baza. Tutaj masz wielka baze na Claptony i inne wynalazki. Poza tym do smaku to sa inne parowniki a nie takie bydlaki jak Smok TFV8. Wielka baza i komora nie ida w parze ze smakiem.
By hjrhombre
#1683971
Michaelred pisze:@up
Jak krecisz 5 zwojów na kanthalu to sobie tego smoka odpusc. Taki setup to sie nada to parownikow z mniejsza baza. Tutaj masz wielka baze na Claptony i inne wynalazki. Poza tym do smaku to sa inne parowniki a nie takie bydlaki jak Smok TFV8. Wielka baza i komora nie ida w parze ze smakiem.


Co nie zmienia faktu, ze na Claptonach smaczy super :)
Awatar użytkownika
By xD_
#1683988
Pytanie do posiadaczy :

U was tez tak cięzko się zamyka top filla ? U mnie jak juz dojedzie do tego miejsca gdzie wchodzi jedno w drugie to trzeba mocno wręcz siłowo przycisnąć w dół i bok naraz.Zastanawiam się czy to tak ma byc czy jakas wada ?
Awatar użytkownika
By DiQblo
#1683995
Michaelred pisze:@up
Jak krecisz 5 zwojów na kanthalu to sobie tego smoka odpusc. Taki setup to sie nada to parownikow z mniejsza baza. Tutaj masz wielka baze na Claptony i inne wynalazki. Poza tym do smaku to sa inne parowniki a nie takie bydlaki jak Smok TFV8. Wielka baza i komora nie ida w parze ze smakiem.

Nie miałem zamiaru do niego wsadzić 5 zwojów kanthala, chodziło mi jedynie, że mój setup mnie już męczy i szukam coś do lepszego smaku i chmury. Sprzęt mam do kręcenia grzałek i myślę, że z klaptonem nie miałbym problemow, a jeśli nawet to chcę spróbować czegoś nowego. Jeśli dla Ciebie tfv8 ma słabszy smak od jakiegoś parownika to po prostu daj jakieś przykłady parowników, które będą śmigać na cuboidzie i które świetnie oddają smak oraz dają zadowalająca chmurę. Chodziaż już mocno nastawiony jestem na tego smoka.

@xD_ Polecasz tego tfv8? Oprócz tego top filla nie masz z niczym problemów?

Sent from my LG-D722 using Tapatalk
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.