EPF
Awatar użytkownika
By macieq03
#1673083
@szcz0ta - dołączę i ja z gratulacjami.
Brawo Ty!

Wysłane z mojego ASUS_Z00VD przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1673230
Gratuluję i :beer: trzymaj.
Awatar użytkownika
By mbodmk
#1673307
szcz0ta pisze:Dziękuje! :drinkb
mbodmk pisze:szcz0ta Moje gratulacje :beer: :beer: :beer:


I wzajemnie! :beer:


szcz0ta Dzięki :wink: :drinkb
By Łukasz82
#1694435
Z wielką przyjemnością dołączam dziś do grona jednorocznych :)

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By macieq03
#1694436
Gratulacje ;)

Wysłane z mojego ASUS_Z00VD przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1694438
Z przyjemnością witam roczniaka, :beer: trzymaj @Łukasz82.
Najgorsze za Tobą, choć później, teraz też jest wesoło, politycznie.
By Krasnal45
#1694445
Gratki @Łukasz82 Pomimo nadchodzących trudności, trzymaj tak dalej...
By Łukasz82
#1694451
Dziękuję za miłe słowa i wsparcie.
Generalnie już po 2 miesiącach zapomniałem o analogach. I nawet gdyby zlikwidowali całkowicie możliwość wapowania to przerzucę się na landrynki :)
Co do utrudnień to my (Polacy) akurat jesteśmy mistrzami w ich pokonywaniu. Pewnie będzie trochę drożej, ale jak sobie przypomnę ponad 30 złotych wydawanych codziennie na śmierdziele to przestaje mnie to boleć :)

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1694514
Łukasz82, ja również serdecznie Ci gratuluję! *winko* *winko* *winko*
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1712726
Pietnick, serdecznie gratuluję stuknięcia pierwszego roczku po jasnej stronie mocy! *winko* *winko* *winko*
Awatar użytkownika
By gemino
#1712743
Gratuluję wszystkim pierwszo-roczniakom ich sukcesu i życzę wytrwałości :beer: :beer: :beer:
Awatar użytkownika
By HamsterJack
#1712773
Pietnick *GOOD*

Gratulacje i wytrwałości :beer:
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1712784
Gratuluję jubileuszu, choć to taki trudny dzień jak dziś. Można go porównać z otrzymaniem licencji pilota w dniu 10kwietnia...
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2016, 14:22 przez jsakic19, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By macieq03
#1712785
Ale sobie kolega wybrał dzień na świętowanie . Mimo wszystko szczerze gratuluję, i trzymaj tak dalej.

Wysłane z mojego ASUS_Z00VD przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1712839
Gratuluję roczniakom.
Wasze :beer: zdrowie
By Pietnick
#1712873
DorotaM pisze:Pietnick, serdecznie gratuluję stuknięcia pierwszego roczku po jasnej stronie mocy! *winko* *winko* *winko*

Dziękuję, nie miałem czasu wcześniej szukać tematu ale zrobiłaś to za mnie :*
Roczek za mną :)
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1712891
Trzeba Cię @Pietnick jakoś dowartościować w tym dniu..... rozpaczy. Wiesz pewno co od północy dzieje się w naszym pięknym kraju. Opowiesz wnukom :lol:
Na razie trzymaj, może kto wie.... politykę wuj strzeli i będzie lepiej.
Waperskiego spokoju życzę.
*SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By gemino
#1713124
@Pietnick Gratuluję i życzę samych sukcesów w życiu :beer: :beer: :beer:
Awatar użytkownika
By makus1984
#1751910
1-szego lutego 2017 stuknie mi rok e-palenia oby tak dalej *SMOKEKING* Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za waszą pomoc :mrgreen: :beer:
Awatar użytkownika
By skorzany85
#1753753
Pomimo, że wapuję od daty rejestracji na forum, to aktualnie jest moje 3 podejście do EIN. Pierwsze w 2012 roku zakończyło się niestety po 11 miesiącach, gdy to część sprzętu zgubiłem a ta część, która pozostała się uszkodziła. Pamiętam pracowałem wtedy na budowie i nie majc już sprzętu wziąłem głowicę z uszkodzonej baterii ego, przylitowałem 2 kabelki + i - wkręciłem parownik i tak pykałem na krótko z aku w ręku :)

Ale niestety - szefostwo nie płaciło, koledzy palacze i od papieroska do papieroska znów wciągnąłem się w ten okropny nałóg. Po jakimś czasie zakupiłem moda i znów zacząłem wracać do EIN - udało mi się kilka miesięcy jedynie wapować, jednak głownie było to wapowanie hybrydowe ( na przemian z analogami).

I jechałem tak hybrydowo do czasu, gdy wstałem rano i powiedziałem sobie - dość z analogami - dawałeś radę wcześniej bez nich, to dasz radę kolejny raz.
I było to dokładnie rok temu, 30.01.2016. Zero analogów i mam nadzieję, że i EIN w końcu rzucę. Pierwsze kroki już poczyniłem. Do tej pory wapuję cały czas na bazach 6mg/ml nikotyny, ale płynie do mnie już paczka z bazą 3mg i mam nadzieje, że zaspokoi mój nikotynowy głód. Jeśli tak, to już tylko krok do "zerówki" i następnie całkowite pozbycie się nałogu :)
Jak będzie - zobaczę a wszystkim początkującym życzę wytrwałości w nie paleniu śmierdziuchów :) Pozdrawiam *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By mister67
#1753817
Cześć wszystkim, no to i ja się pochwalę :)
17 grudnia o godz. 15.55 minął okrągły roczek bez analoga. Do dzisiaj ani jednego wypalonego papierosa, zaś jeśli chodzi o zawartość nikotyny z poziomu 18 mg zjechałem na 2 mg i powoli kusi mnie 1 mg ;)
Pozdrawiam wszystkich i życzę dalszej wytrwałości.
Awatar użytkownika
By mister67
#1753914
Dziękuję wszystkim za te ciepłe słowa :).
Całą moja wiedza na temat e-palenia oparta jest na treściach postów tu napisanych. To wynik wielu godzin i przeczytaniu setek wypowiedzi ale się opłaciło. Dobór sprzętu, opanowanie tworzenia własnych liquidów, kręcenia własnych grzałek to wszytko dało jeden założony wcześniej cel - zero analoga. Jeszcze raz dzięki i życzę wytrwałości dla pozostałych.
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.