EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By mariogd
#1663458





















Dimensions:
Depth :22 mm
Height :76 mm
Width :22 mm
Liquid Volume :5 ml
Product Weight :87 g
Material :316 Stainless Steel
Awatar użytkownika
By SAS
#1663665
Jest jeszcze na 3fvape SXK


SXK Kayfun V5 Style RTA Rebuildable Tank Atomizer

Material: Stainless Steel
Tank material: Pyrex Glass
Capacity: 5.0ml
Package: 1 x SXK Kayfun V5 Style RTA
Diameter: 22mm (0.87 inch)
Depth : 22mm (0.87 inch)
Height: 76mm (2.99 inch)
Width : 22mm (0.87 inch)
Weight: 87g (3.07oz)
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1667927
Zapewne jakością wykonania. SXK robi głównie dla Infinity, a to jedne z "najlepiej" wykonanych i jedne z droższych klonów.
Awatar użytkownika
By e-Jacek
#1667945
Thaniell pisze:Zapewne jakością wykonania. SXK robi głównie dla Infinity, a to jedne z "najlepiej" wykonanych i jedne z droższych klonów.

Thaniell recke planujesz klona

Wytalkowane
Awatar użytkownika
By stefank8
#1669267
witam, nie mam doświadczeń z "Pre-oder"-ami, warto zamawiać teraz bo potem podrożeją, czy poczekać?
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1669298
Na niższą cenę bym nie liczył i na lepiej wykonanego od SXK, też bym nie liczył, bo oni przeważnie robią klony 1:1 i tak jak pisałem wcześniej produkują również dla Infinite.

SXK, czyli ShenXingKang Tech.

A poczekałbym, bo z FT to nigdy nic nie wiadomo.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1669302
Jak będziesz zbyt długo czekał, to zdążą już wypuścić K6 albo i K7 :lol: (przy dzisiejszym tempie).
Z moich doświadczeń wynika, że po preorderze cena może spaść 4-5 dolków, ale nie musi. Wersja B może wyjść za kilka dni po wersji A, albo za miesiąc. Cena A może być niższa albo wyższa od B. Itd, itp.... :wink: Wielka niewiadoma.
Myślę, że ten parownik jest na tyle popularny, że finalnie doczeka się wielu wersji klonów. Czy czekać, to już musisz zdecydować sam.
Zgadzam się z Thaniellem, że SXK robi na tyle dobre klony, że warto się zastanowić. Kolejne wersje będą prawdopodobnie od nieznanych klonerów (choć to również nie jest regułą). Ja z kolei, w przeciwieństwie do mojego zacnego kolegi, bym kupił :beer:
Mówimy prawdopodobnie o ewentualnej różnicy rzędu kilku dolarów. Jeśli bym się wstrzymał, to tylko i wyłącznie w oczekiwaniu na opinie tych, do których parowniki już dotarły, a nie ze względu na cenę. Czytaj opinie o danym sprzęcie na forum Fasttecha, czasem warto.
Na przykładzie K3 Mini - przeczekałem 3 miechy, po to żeby finalnie zapłacić 4$ mniej :mrgreen: Nie dlatego, żeby sprawdzić czy cena spadnie, tylko dlatego, że miałem co testować i nie byłem "na kupnie" tego parownika na 100%.
Po prostu nie byłem przekonany czy go chcę. Gdyby natomiast wyszedł Nautilus V2 z bazą RBA, to nie ma takich $$$ które by mnie zatrzymały :lol:
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1669312
Zastanawia mnie tylko inna rzecz. Dwa klony Kayfun 5 od SXK. Na *FT* jest bez grawerów, a na 3fvape już z grawerami. No chyba, że na *FT* jest fota atomizera z drugiej strony.


Wersja z *FT*






Wersja z 3Fvape


Awatar użytkownika
By stefank8
#1669318
Dzięki za odpowiedź, po analizie problemu *SMOKEKING* , poczekam, nie tyle na obniżkę, ale na recenzje i jakieś dodatki (szkiełka, tubki, bell capy...), żebym mógł robić szałłłłł
Awatar użytkownika
By frequency
#1669337
Thaniell pisze:Zastanawia mnie tylko inna rzecz. Dwa klony Kayfun 5 od SXK. Na *FT* jest bez grawerów, a na 3fvape już z grawerami. No chyba, że na *FT* jest fota atomizera z drugiej strony.

Bo to jest to samo zdjęcie (trochę róznych jakości)
FT zamazał grawery:) Widać to ładnie w dużym powiekszeniu
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1669414
A ja zamówiłem preorder.
Nieźle PP podbił cenę... 20.64$ i poszlo 83.47zl
Jednak jeśli klonik będzie dobry to myślę że warto
By kajtek01
#1669423
Jakbyś sam przewalutował to by wyszło trochę taniej. Nie wiem na czym to polega ale pani konsultantka PP mi tak powiedziała.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1669516
Szczerze na takich sumach nie chce mi się... Bo ile 2-3zl taniej wyjdzie?
Co innego jak kupuję telefon czy cos podobnego za 300-400euro, wtedy można zaoszczędzić kilkadziesiąt zlotych
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1669567
Thaniell pisze:Zastanawia mnie tylko inna rzecz. Dwa klony Kayfun 5 od SXK. Na *FT* jest bez grawerów, a na 3fvape już z grawerami. No chyba, że na *FT* jest fota atomizera z drugiej strony.

Od dłuższego czasu Fasttech nie zamieszcza fotek klonów z pokazanymi grawerami producenta. Może nie chcą drażnić lwa.
3Fvape nic sobie z tego nie robi, dają cenę 1-2 dolki więcej i tym sposobem mają klientów, którzy chcą mieć pewność, że kupują klona z grawerami.
Na Fasttechu jest zawsze niewiadoma. Zawsze, bowiem nawet jeśli pierwsze sztuki, które dotarły do ludzi były z grawerami, to nie ma żadnej pewności, że od pewnej daty nie będą wysyłane bez grawerów, by po jakimś czasie znowu powrócić do wersji z grawerami. Trzeba na bieżąco śledzić wątki forumowe na Ft.
Dlatego, jeśli komuś zależy na emblematach, to warto rozważyć zakup na 3FV.
Jeszcze jedna rzecz przy okazji - Ft ma z reguły do wyboru kilka klonów, 3FV przeważnie 1 lub 2. W/g moich doświadczeń są to już "z głową" wybrane wersje lepsze, jest mniejsze ryzyko wtopy. Taka creme de la creme wśród klonów parowników. Ale to też nie zawsze, bo kupując klon nigdy nie ma się 100% pewności, co się otrzyma. Wskazana odrobina szczęścia i wnikliwe czytanie opinii przed wyborem.
By Vapor333
#1669923
Thaniell pisze:Póki co są pre-ordery, więc chyba nikt nie ma.


Z tego co wiem to nie które osoby już mają dlatego pytam.
By poziomallo
#1669925
kurcze chciałem zamówić z 3fvape ale tam tylko jest opcja płatności przez PayPal a przez ten portal nie chcę płacić, chyba że gdzieś jest ukryta inna forma :( wiec trzeba będzie czekać albo zamówić z FF ale czy będzie z grawerami ?? :)
Awatar użytkownika
By layback
#1669952
Zamówiłem dziś z Fasttecha, jutro ruszają wysyłki. Jak dojdzie podzielę się wrażeniami :)
Wszystkie recenzowane bądź pokazywane w necie egzemplarze od SXK mają grawery, jednak wiadomo z FT to różnie bywa, możliwe że zamówili bez oznaczeń. Zdjęcia na stronie sugerują że loga powinny być. Większość fotek na stronie ma usunięte loga w photoshopie, jednak o tym na spodzie atomizera zapomnieli ;)
By Vapor333
#1669963
layback pisze:Zamówiłem dziś z Fasttecha, jutro ruszają wysyłki. Jak dojdzie podzielę się wrażeniami :)
Wszystkie recenzowane bądź pokazywane w necie egzemplarze od SXK mają grawery, jednak wiadomo z FT to różnie bywa, możliwe że zamówili bez oznaczeń. Zdjęcia na stronie sugerują że loga powinny być. Większość fotek na stronie ma usunięte loga w photoshopie, jednak o tym na spodzie atomizera zapomnieli ;)


Może faktycznie masz racje odnośnie loga, też się chyba skusze odnośnie Fasttecha i go zamówię.
Awatar użytkownika
By e-Jacek
#1670009
layback pisze:Zamówiłem dziś z Fasttecha, jutro ruszają wysyłki. Jak dojdzie podzielę się wrażeniami :)
Wszystkie recenzowane bądź pokazywane w necie egzemplarze od SXK mają grawery, jednak wiadomo z FT to różnie bywa, możliwe że zamówili bez oznaczeń. Zdjęcia na stronie sugerują że loga powinny być. Większość fotek na stronie ma usunięte loga w photoshopie, jednak o tym na spodzie atomizera zapomnieli ;)

SXK też daje swoje logo :lol: 12:56
Awatar użytkownika
By layback
#1670014
SXK też daje swoje logo :lol: 12:56

Też na to zwróciłem uwagę oglądając ten filmik.
I bardzo dobrze że zostawiają ślad po sobie, nikt nie będzie wciskał klona jako oryginał.
Tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać oznaczenia :)
Awatar użytkownika
By BlackCashmire
#1671411
Kupiłem dzisiaj swojego klona na 3fvape za 25 zielonych ale od SJMY, podobno ma lepszy dział kontroli jakości ale kto ich tam wie :-) Jak przyjdzie to podzielę się wrażeniami.

Wysłane z mojego HTC M8 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1671422
BlackCashmire pisze:Kupiłem dzisiaj swojego klona na 3fvape za 25 zielonych ale od SJMY, podobno ma lepszy dział kontroli jakości ale kto ich tam wie :-) Jak przyjdzie to podzielę się wrażeniami.

Wysłane z mojego HTC M8 przy użyciu Tapatalka

A podasz link ? Też lubię dobre klony :D
Awatar użytkownika
By agregat76
#1671445
arcik99 pisze:Tylko czemu ma 4ml a nie 5ml?

The Kayfun V5 style RTA features 4ml e-liquid capacity with glass tank, and 5ml capacity with SS sleeve.

Szklany baniak - 4 ml, stalowy - 5 ml.
Awatar użytkownika
By SAS
#1671765
Wiem że to jest temat o klonie od SXK ale opisze tu nie będę zakładał nowego tematu. Od dzisiaj jestem posiadaczem klona od Tobeco, wykonanie i działanie rewelacja ja jestem bardzo zadowolony z tego zakupu :D
Kilka fotek











Awatar użytkownika
By SAS
#1671770
Nie da rady to był zakup grupowy bezpośrednio z Chin minimum 20 sztuk, zakup zorganizowany na Irlandzkiej grupie waperskiej przez Irlandczyka bo ja mieszkam w Irlandii.

Wysłane z Sony Z 3
Awatar użytkownika
By arcik99
#1671776
@SAS czy przeciąg można porównać do Hurricane? Trzeba poczekac na wersję Tobeco, pewnie pojawi się w e-dymie albo goodwaperze za niedługi czas.
Awatar użytkownika
By e-Jacek
#1671789
jak ktoś zna czeski *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1673702
e-Jacek pisze: jak ktoś zna czeski *SMOKEKING*

Od 14:00 jest najlepsze. :lol:
Awatar użytkownika
By masztalski
#1673767
Nie wiem ile w tym prawdy, ale ludzie podobno robią refundy wersji SXK z fasttecha, bo rzekomo to podróbka jakiejś innej firmy gorszej jakości. Przynajmniej tak wynika z forum FT :).
Awatar użytkownika
By e-Jacek
#1673782
masztalski pisze:Nie wiem ile w tym prawdy, ale ludzie podobno robią refundy wersji SXK z fasttecha, bo rzekomo to podróbka jakiejś innej firmy gorszej jakości. Przynajmniej tak wynika z forum FT :).


Podlinkujesz?
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1673790
Ale jaja, ludzie kłócą się o klona. Czy to klon klona, czy to "czysty" klon :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No nie sądziłem, że doczekam takiej wesołej chwili :twisted:

Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By SAS
#1674369
Zdjęcie nie jest moje jest zapożyczone 2 wersje klona obok siebie.
Po lewej Tobeco po prawej SJMY

Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1674422
Ryrają się jak u Czecha na filmie?
Awatar użytkownika
By SAS
#1674428
Ja mam wersję od Tobeco i ona się tak nie kołysze. Jak go mocniej poruszam to widać coś się kołysze ale to muszę użyć więcej siły niż ten Czech. Jak będę wiedział więcej o SJMY to opiszę
Awatar użytkownika
By e-Jacek
#1675272
Orginał vs SXK
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1675284
Dzięki Jacek, fajny materiał *GOOD* ;)


Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By seiken
#1675888
Na samym dole masz komentarze dotyczace produktu , jak widać nikt na razie nic nie napisał czyli wszystko jeszcze w trasie po za tym WER Warszawa daje teraz strasznie "dupy" i przetrzymuje przesyłki po ok 2-3 tyg
Awatar użytkownika
By Kr1s
#1676485
Kupił ktoś z FT tego klona od SXK? Rownież jestem ciekawy czy to SXK czy klon klona. Chciałbym coś zmienić bo billow v2 nano już mi się "znudził" myślałem nad griffinem, a gemini ale chyban wezmę jakiegoś klona kaitka na próbę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ostatnio zmieniony 29 cze 2016, 14:14 przez Kr1s, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By layback
#1676510
Ja na swojego SXK z FT czekam, niedawno został wysłany. Recenzje na FT sugerują że jest dobrze wykonany, jak na SXK przystało.
Dociekanie czy to klon, czy klon klona moim zdaniem mija się z celem. Moja teoria jest taka, że SXK grawerowało swoje logo tylko na klonach z oznaczeniami SM, aby odróżnić je od oryginału. W przypadku klona bez oznaczeń, logo "producenta" nie zostało umieszczone.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.