EPF
Nasze własne produkcje
By jaro19591
#1621528
Miałem nic na razie nie dłubać. Ostatni klocek wylądował w śmietniku po nierozważnym ruchu piłą. Zacząłem porządkować pozostałe elementy do boxów, po czym znalazłem parę ścinków. Jako że posiadam porządny klej epoksydowy, pokleiłem posiadane kawałki. Wczoraj zrobiłem próby z poklejonymi klockami, była szansa coś z nich zrobić. Nadejszła jednak refleksja, co i po co?
Mam obecnie 7 boxów i raczej małą potrzebę na kolejny.
Chwila pomyślunku i przypomniałem sobie, że posiadam kilka bardzo dobrych ogniw 18500 Sanyo, o pojemności deklarowanej 1700mAh. Trochę zachodu szlifierką taśmową i frezarką i na razie wykluł się taki klocek


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ponieważ nie da się całe Święta spożywać łyskacza, w przerwach pomyślę, co dalej z tym maluchem robić.
Awatar użytkownika
By se55ba
#1621539
Jaro taki piękny, że ja go mogę przytulić po świętach :P
Fajnie wyszedł. Gratki wielkie ;)
Tyle lat vapowania a nie słyszałem o tych aku, pojemność zadowalająca. Jaki amper mają? Może jakiś link?

Tąpnięte z Centrum Dowodzenia Wszechświatem
By jaro19591
#1621545
Nawet nie pamiętam, gdzie kupowałem. Jaki amperaż, nie mam pojęcia ale gdy je z ciekawości rozładowywałem z pomiarem pojemności, to rozładowane do 3,2 volta dawały 1500mAh, a wiadomo, że spokojnie można jeszcze niżej.
Awatar użytkownika
By se55ba
#1621549
Kanciak też jest fajny, dobrze się prezentuje taki surowy

Tąpnięte z Centrum Dowodzenia Wszechświatem
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1621650
@jaro19591 - przepiękny *BOJE SIE*
Musimy się kiedyś gdzieś spotkać, browca postawię a nawet 6. Chciałbym te cuda Twojego wyrobu zobaczyć i jeśli mi pozwolisz dotknąć, to byłbym szczęśliwy ;)
Gratuluję talentu :)
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1621678
Zepsulo pisze:Musimy się kiedyś gdzieś spotkać, browca postawię a nawet 6. Chciałbym te cuda Twojego wyrobu zobaczyć i jeśli mi pozwolisz dotknąć, to byłbym szczęśliwy ;)

Zaprawdę powiadam Ci!
Nie czyń tego!!!
Sam miałem kiedyś okazję, cuda od tego Pana w realu obejrzeć, i do dziś w lewym boku mnie kłuje ... z zazdrości ;)
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1621685
Po prostu "cóś" pięknego, wymuskane, wypracowane talentem, wiedzą, pomysłem i doświadczeniem.
Chylę czoła :hat_low: Pełny szacun
Awatar użytkownika
By se55ba
#1627081
Jaro a nie myślałeś nad masową produkcją?

Tąpnięte z Centrum Dowodzenia Wszechświatem
By jaro19591
#1627094
Myślałem, aby w końcu dychnąć od tych robótek i zabrać się za jakąś męską robotę :mrgreen: .
Do klocka dołożyłem trochę nierdzewki trochę niecenzuralnych słów (robiłem załącznik od podstaw, ci, co trochę dłubią, wiedzą, że za pomocą podstawowych narzędzi jest to trochę żmudne).
Wyszła moja odpowiedź na niezałapanie się na Pico *RYK*


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1627128
Piekna robota

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By e_petelka
#1628156
Wyszła moja odpowiedź na niezałapanie się na Pico *RYK*

To ja zdecydowanie wolę Twoją odpowiedź. *ZAKOCHANA*
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1628157
jaro19591 pisze:Wyszła moja odpowiedź na niezałapanie się na Pico *RYK*



Możemy się wymienić, nie ma problemu :mrgreen: :lol:

Piękny mikrus :) *GOOD*
Awatar użytkownika
By Ventilator
#1632372
Widać że masz talent i chęci do działania ten kolorowy według mnie najlepszy jaki widziałem :)
By BetonPunk
#1632376
Śliczny, a kształt obramówki ekranu, bardzo przyjemnie go podkreśla. Takie cudeńko to na czerwonej satynowej podusi bym nosił! Gratulacje!
Awatar użytkownika
By teklan
#1667156
Można prosić o informację co za silnik ma to cudeńko w sobie? :)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.