EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By gizmo
#371134
Parę postów wyżej masz informację, że w DPV są liquidy czterech producentów. Jak nie piszesz, czyj liquid, to nikt nie odpowie.
By sebastian335
#1042525
Witam, chciałbym się podzielić opinią na temat liquida truskawka 18 dpv9, otóż kupiłem go kilka dni temu na bazarku w Warszawie na Conrada, nowa skręcona grzałka, zalewam mojego Evoda, czekam aż się nasączy, odpalam- pierwszy buch taki sobie, każdy następny już coraz lepszy i tak kop jest, chmura również, smak oddaje dobrze, ale wydaje mi się że liquid jest za rzadki. Ubywa go w zastraszająco szybkim tempie. P1 którą do tej pory paliłem, była bardziej gęsta i nie ubywało jej tak szybko. Generalizując, dpv9 ma wszystko czego trzeba, tylko ta gęstość do poprawy. Pozdrawiam
By klym
#1624659
Jak ktoś jest zainteresowany, to pełen wybór liquidów tej marki znajduje się na terenie hal targowych Marywilska 44 w Warszawie.
Cena za 10ml - 6zł. Moim zdaniem warto spróbować...
Awatar użytkownika
By adolfone
#1660577
Witam. Czy liquid DPV9 Usa mix który smakował podobnie do dawnego Mild Black jest jeszcze do zdobycia?

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.