EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1655932
Mietka poznałam niedawno, wiele o nim słyszałam, przeczytałam kilka jego książek, byłam na spotkaniu autorskim. Tak jak mi się już wcześniej wydawało jest niesamowicie otwarty i radosny. Często wpada do "naszego" serwisu rowerowego pokazać nowe zdjęcia i zdać relacje z wycieczek. Swoimi historiami zaskakuje, człowiek słuchając o jego podróżach zastanawia się "jakim cudem ten facet jeszcze żyje?".

Urodził się i wychował w górniczej rodzinie na Śląsku. Przez 27 lat pracował jako górnik w kopalni KWK Wieczorek. Za swoje osiągnięcia dla górnictwa został dwukrotnie odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi. Przez wiele lat prowadził spokojne i szczęśliwe życie, wolne od przygód i szaleństw. Do czasu.

Zanim zmieniło się całego jego życie, w 2000 roku runęła ściana kopalni "Wieczorek". Dostał w tył głowy, ocknął się po sześciu dniach, dziewięć miesięcy dochodził do siebie. Diagnoza lekarska była dla niego niczym wyrok: zapalenie nerwu krzyżowego, częściowa utrata wzroku i słuchu. O powrocie do dawnego życia nie było mowy.

– Nie słyszy pan na jedno ucho, nie widzi na jedno oko. Nie nadaje się pan już do pracy – usłyszał Bieniek od swoich pracodawców. – I tak się poczułem, jakby cały świat osunął mi się spod nóg, jakby przestał istnieć. Budzisz się czasem w środku nocy zalany potem, ściany się na ciebie walą, przypominają się twarze kumpli, którzy już nie wyjechali na powierzchnię, ale kopalnia to cały twój świat. – mówi Hajer. – Nagle dowiadujesz się, że dla ciebie już zamknięty, odległy. Że już nie zjedziesz na dół, nie będziesz fedrował – wspomina ze smutkiem.

Postanowił jedno - nie dla niego ciepłe kapcie i bujany fotel. Zaczął podróżować po całym świecie.
Prowadzi bloga z mnóstwem zdjęć, opisuje swoje podróże.

Dla chętnych podrzucam adres strony i tegoroczny materiał filmowy z... Kambodży, bo objechał ze znajomym Kambodżę dookoła. Na razie wrzucona jest tylko mała część materiału ale z czasem pojawiać się będą następne.


blog: http://hajer.com.pl/

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.