EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By ubuntu123
#1653674
Ciekawe czy to dobrze czy źle że się pokazał z e-p bo film traktuje o jakimś nowym narkotyku ...
Ale trailer wygląda ciekawie :-)


Urge Official Trailer #1 (2016)
Awatar użytkownika
By Sulkov
#1653676
Ktoś rozpoznaje co to za egon? Jestem ciekawy kto zapłacił za jego pojawienie się w filmie :)
Awatar użytkownika
By szcz0ta
#1653750
Aspire bdc? :lol: i jakiś srebrny ego, trudno powiedzieć. Cały budżet wywalili na film, to na rekwizyty już brakło.
Choć takiego Brosnana nie widziałabym z jakimś klocem na 3 akusy i *CZAJNICZEK*, który bucha jak parowóz.
Ciekawe czy w wywiadach pojawiłoby się pytanie o jego `wrażenia` z użytkowania EIN.

Nastała era szych, które zamiast pykać cygaro, będą wapować z egonków.
Awatar użytkownika
By Sulkov
#1653758
Wiesz... Nic w filmach nie pojawia się przypadkowo. Skoro pojawił się tam EIN to ktoś wyłożył grubą pęgę na to, aby tam był. Pytanie tylko - kto? Producent? Dystrybutor? A może przemysł tytoniowy? :)
Awatar użytkownika
By szcz0ta
#1653765
Sama nie wiem jak to odbierać. Interpretować można to różnie. Jeśli PB odgrywa rolę `tego złego`, to producenci wcisnęli mu EIN, bo on też jest zły, szkodliwy; można byłoby wymieniać i wymieniać. ALBO wcisnęli mu EIN, żeby pokazać, że analogi są passe, a Ci, którzy nadal je palą, są też staromodni.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.