EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1652693
I ja nie zauważyłem tam nic bardzo drastycznego i nieprawdziwego. Za to laski ... palce lizać :)
Awatar użytkownika
By dajczu
#1652706
Szaddam pisze:I ja nie zauważyłem tam nic bardzo drastycznego i nieprawdziwego. Za to laski ... palce lizać :)


Ja też. Ale wydźwięk niemiły.
To popularna strona i tak jednostronne potraktowanie tematu jest paskudne.
Druga sprawa że artykuł przepisany z jakiejś ruskiej strony bez źródeł.

Aktualnie potrzeba nam (i już dawno potrzeba było) rozgłosu ale czy takiego?
Jakieś standardy powinny być.
Jakoś w tych faktach zabrakło tego co się dzieje w GB a to najważniejszy najgorętszy fakt ostatnich miesięcy.

JM ma szeroki zasięg a MY musimy dbać o obiektywność informacji wszędzie.

Sama walka z komisją nic nie da jeśli nie zmienimy nastawienia ludzi niepalących.
A ten paskudek nie pomaga w żaden sposób:/

Aktualne nastawienie ludzi jest podobne jak "Szanownego" Ministra. To to samo g**no co zwykłe. Dzieci palą. Formaldehyd trucizna.
Numer trzy to zwykłe zastraszanie. Zakażmy wybielaczy bo też niebezpieczne. Domestos w 10ml butelkach.

5 pozytywnych i 5 negatywnych? już by było spoko.

Ten styl narracji: merytorycznie nie ma do czego się przyczepić ale 75% sprawy przemilczane to bardzo paskudna broń propagandowa.
Wy czytacie i "W sumie racja" ale znacie to brakujące 75%. Reszta nie.

I mało kto próbuje tą reszte przekonać

Edit:

Jaki link?
Awatar użytkownika
By ArchDelux
#1652783
dajczu pisze:JM ma szeroki zasięg a MY musimy dbać o obiektywność informacji wszędzie.


To idź i walcz.

Z innymi kfejkami i podobnymi stronami również, taka poważna walka przeciw tak poważanym stronom na pewno przysłuży się to sprawie EIN ;)

dajczu pisze:Edit:

Jaki link?


Ten, który wkleiłeś w swoim pierwszym poście w temacie, jednak chyba po prostu nie załapałeś wypowiedzi kolegi Kszywho, który miał dobre intencje, bo chyba miał jeszcze nadzieję, że jednak o co innego może Ci chodzić...
Awatar użytkownika
By szcz0ta
#1653388
Te komentarze niżej są śmieszne. Jedna odważna coś tam próbuje bronić. Reszta w :dupa była i g...o widziała. Jak zwykle Ci, co najmniej się znają - wypowiadają.
By skaecik
#1653451
szcz0ta - miałem takie same wrażenie. Jest jedna odważna, ktoś tam jeszcze konkretny się udziela, ale są przytłoczeni przez "znafcuf" tematu... Tragedia, żenada, totalne dno i głupoty po prostu...

Wytapatalkowane

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.