EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
Awatar użytkownika
By Gurami
#1628723
pol pisze:Miejmy nadzieję, że Węgry zgłoszą uwagi do polskiego projektu.

Dobra brecha. Jednak potrzymam to co pisałem wcześniej w temacie "W mediach" przy wątku Dziś w trójce" jak sami nie ruszymy doopy nikt za nas nie ruszy.
Awatar użytkownika
By Michaelred
#1628749
Bardzo dobrze, ze nie poplynalem z fala jak niektorzy :lol: i nie zrobilem zapasow jak na koniec swiata *SMOKEKING*
By binio-22
#1628753
Ku..a ja kupiłem zapas na rok :palm2
Awatar użytkownika
By kurok
#1628783
binio-22 pisze:Ku..a ja kupiłem zapas na rok :palm2

Pocieszę Cię. Mam zapas na dłużej, a myślałem o przestaniu wapowania :wink:
Awatar użytkownika
By pol
#1628802
A.... z Brukseli... to będzie tylko opinia.

Edit:
Trwa dyskusja na temat: "co w tej sytuacji po 20 maja 2016?"

Na podstawie Traktatu ustanawiającego Wspólnotę Europejską można wskazać od kiedy należy stosować dyrektywę na datę :
- wejścia w życie dyrektywy,
- upływu terminu na dokonanie implementacji dyrektywy,
- wejścia w życie przepisów prawa krajowego wykonujących postanowienia dyrektywy.

DYREKTYWA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY 2014/40/UE z dnia 3 kwietnia 2014 r.
w sprawie zbliżenia przepisów ustawowych, wykonawczych i administracyjnych państw członkowskich w sprawie produkcji, prezentowania i sprzedaży wyrobów tytoniowych i powiązanych wyrobów oraz uchylająca dyrektywę 2001/37/WE

Artykuł 29
Transpozycja
1. Państwa członkowskie wprowadzają w życie przepisy ustawowe, wykonawcze i administracyjne niezbędne do wykonania niniejszej dyrektywy do dnia 20 maja 2016 r. Niezwłocznie przekazują Komisji tekst tych przepisów.

Państwa członkowskie stosują te środki od dnia 20 maja 2016 r., bez uszczerbku dla art. 7 ust. 14, art. 10 ust. 1 lit. e), art. 15 ust. 13 i art. 16 ust. 3.

Artykuł 32
Wejście w życie
Niniejsza dyrektywa wchodzi w życie dwudziestego dnia po jej opublikowaniu w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej.

Sporządzono w Brukseli dnia 3 kwietnia 2014 r.


Tekst Dyrektywy Tytoniowej

Co zatem?
Przy braku dochowania nałożonego terminu implementacji, Dyrektywa obowiązuje od nałożonego terminu 20.05.2016 na zasadzie Bruksela +0.
Awatar użytkownika
By voltman
#1632852
To w końcu jak jest?
Awatar użytkownika
By kch
#1632923
Tak na 100% to nie wie chyba nikt... Nawet nasi "dawcy" prawa, a tym bardziej biorcy... Żyjemy w ciekawych czasach :lol: warte
Awatar użytkownika
By wysoky
#1651223
Widze ze na inawerze pojawił sie komunikat ze od 20 maja bazy z zawartością nikotyny bedzie można kupić jedynie jak sie posiada numet VAT czy NIP.
O co kaman czyli jak mam NIP nadany przez US kiedyśtam to podaje jego przy zakupach i bez problemu kupuje bazy?
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.