EPF

Awatar użytkownika
By ATRIX
Witam.

Mógłby ktoś podać jakie śrubki pasują do bazy RBA v1 oraz v2. Gdzieś kiedyś mi mignęły te wymiary, albo w tym wątku albo innym odnośnie Subtanaka, ale za nic nie mogę tego znaleźć.

Z góry dziękuję.
By szpurek13
Nie pamiętam jakie i nie mam czym zmierzyć.
Ale mogę Ci powiedzieć że w v1 i v2 są takie same :beer:

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
By damiks
Cześć mam do was takie pytanko. Rozbiła mi się tubka pyrexowa i podczas odrywania zauważyłem że była ona chyba przyklejona do górnego oringa (podczas odrywania na szkle zostawały jego kawałki). Czy jak założę nowe oringi i pyrex to posklejać to czymś czy po prostu wsunąć na siebie?
By damiks
No to dobra dzięki za odpowiedź. Nigdy nie mogłem jej zdjąć, a jak zobaczyłem że wczoraj odchodziła razem z oringiem to się nieco zdziwiłem.
Przy okazji usune sobie lakier z subtanka i kboxa bo już nieco brzydko wyglądają i będzie zestaw jak nowy. :)
By RatedPunk
Cześć, mam problem z subtankiem, ogólnie cała historia wygląda tak, że go znalazłem i zaopiekowałem się nim, wymieniłem pin, tulejkę i grzałkę i wszystko byłoby dobrze gdyby nie to, że ta górna rurka(nie wiem jak to się dokładnie nazywa) nie wchodzi mi do grzałki, jest między nimi przerwa. Nie mam pojęcia czy da się coś z tym jeszcze zrobić, bo jak na razie to wyrzuciłem prawie 50zł w błoto. Dodam że wcześniej była baza rba i do niej bez problemu ta rurka wchodziła. Mam nadzieję że zrozumiecie o co mi chodzi, ale jak ktoś zechce mi powiedzieć jak sie dodaje zdjęcia to z pewnością zobrazuje mój problem (nowy użytkownik here :P)
Awatar użytkownika
By amisiek1969
Tu masz w skrócie napisane, jak wstawić zdjęcie
[url]http://www.e-papierosy-forum.pl/jak-wstawic-zdjecie-t44544.html?hilit=jak%20wstawić%20zdjęcie[/url]

RatedPunk pisze:[img]http://images78.fotosik.pl/648/5d281086a89f9214med.jpg[/img]
Mam nadzieję, że się wstawiło, ogólnie to właśnie tak wygląda i nie wiem czy da się coś zrobić
Chyba udało mi się poprawić fotkę.

To jest Subtank v1, który miał wymienne górne capy w zależności czy używało się bazy RBA, czy gotowych grzałek. Ten cap z krótką rurką jest tylko pod bazę RBA.

Jeśli są to znaczy że masz jednego z pierwszych Subtanków. a w nich odkręcało się górny kap, osobny na bazę rba a inny pod fabryczne grzałki.
Awatar użytkownika
By amisiek1969
Ode mnie. Napisałem PW.

• 187
  • 188
  • 189
  • 190
Dzieci na forum

Nawet skrypt na sprytne dzieci nie poradzi. Mik[…]

"Cyfry trzy" by MaiArt...

Temat przeniesiony z działu, w którym Regulamin n[…]

Urodziny !!!