EPF
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1620109
The Conqueror is a stainless steel and pyrex glass atomizer that sports a postless build deck and a 4ml juice capacity. This tank combines the build capabilities of a postless dripper with the convenience that you can only get out of a tank.

Conquerer Features

Dual postless build deck
22mm diameter
4ml tank capacity
Dual function top cap
Independent chimney control
Top filling
Dual adjustable airflow slots
Gold plated contact
Peek insulator made in Germany
Anti-heating design drip tip
Awatar użytkownika
By Hugo_cek
#1647940
Witam.
Pozwolę sobie podzielić się wrażeniami z użytkowania tego tanka.

- wykonanie bardzo przyzwoite, wszystko ładnie się skręca nic nie h3

- setup banalnie prosty, rusza od 1 strzału, żadnego cudowania z misternym układaniem waty itp.

- smak oddaje dobrze, mogę porównać do tego co mam (mam wrażenie, że ciągle za mało :mrgreen: ) ciut gorzej od Cthulhu v2, słabiej od Aromamizera ale lepiej od Griffina. Do gienków nie ma sensu porównywać.

Atomizer ma kilka minusów:

- masakrycznie długi pin + (do Istic 100W Tc nie wkręci się do końca, z Koopor 60W, Sigelei 50W i Pendulum nie miałem problemów)

- przy tankowaniu coś zawsze popuści (chyba że odwrócimy do góry nogani przed otwarciem LC)

- zespolony tank section (jak ebnie na glebę to po ptakach)

Podsumowując - parownik przyjemny w użytkowaniu, przyzwoicie oddający smak, z bardzo dobrze działającym LC. Mnie osobiście się podoba (sprawia wrażenie pancernego).
Jeśli kogoś znudziły moje wynurzenia bardzo przepraszam.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.