EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1642762
Witam, ostatnio odkryłem bardzo ciekawe aromaty spożywcze na glikolu bez tłuszczów i cukrów. Solidnie zapakowane w ciemne szklane buteleczki 10ml z kroplomierzem, 30ml z pipetą. Zakupiłem na stronie guiltfree.pl kilka smaków:
-biszkopt
-brzoskwinia
-malina
-jagoda
-mleczna czekolada
Na razie z maliny z czekoladą upędziłem jeden liquid i drugi z biszkoptu i jagody. Wyszły wyśmienite mimo naprawdę niskich stężeń rzędu 1-3%. Tak więc śmiało mogę polecić, sam planuje zakupić następne smaki.
Wysłano z Nokii Lumii 1520
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1642772
Ziom41 pisze:Na razie z maliny z czekoladą upędziłem jeden liquid i drugi z biszkoptu i jagody. Wyszły wyśmienite mimo naprawdę niskich stężeń rzędu 1-3%. Tak więc śmiało mogę polecić, sam planuje zakupić następne smaki.

Miałem okazję obu spróbować i posmakowały mi. Przede wszystkim nie dało się wyczuć "chemii", a na to jestem bardzo wyczulony. Tak, że potencjał w tych aromatach jest - moim zdaniem. Cena zachęcająca.
Jest tylko takie małe "ale" - niektóre (a może wszystkie ?) słodzone są sukralozą, która - w/g blogu Starego Chemika - nie bardzo nadaje się do naszych zastosowań ze względu na to, że jej rozkład zaczyna się w temperaturze ok. 120 stopni, a jednym z produktów rozkładu jest gazowy chlorowodór (HCl). Link do artykułu SCh
Skład przykładowego aromatu słodzonego sukralozą : http://www.guiltfree.pl/pl/aromaty-spoz ... esults=281
A tu skład drugiego aromatu, również bez cukru, ale czym słodzony - tego już nie podano. : http://www.guiltfree.pl/pl/aromaty-spoz ... results=96
W sumie, nie zgłębiałem się mocno w stronę internetową i być może są w ofercie aromaty bez sukralozy czy innych niepożądanych sweetenerów.
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1643375
Gdzie ty to znalazłeś? Bo ja chyba ślepy jestem i tego nie widzę. Chodzi mi o czekoladę oczywiście

Wysłano z Nokii Lumii 1520
Awatar użytkownika
By tunajerzy
#1643391
Ziom41 pisze:Gdzie ty to znalazłeś? Bo ja chyba ślepy jestem i tego nie widzę. Chodzi mi o czekoladę oczywiście

Wysłano z Nokii Lumii 1520


Post wyżej jest link.
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1643541
No wlasnie nie widzę w tym linku nic o słodzeniu przy czekoladzie
Wysłano z Nokii Lumii 1520
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1644118
Ja przecież nie napisałem o słodzeniu sukralozą "twojej" konkretnie czekolady :roll:
Nałóg Totalny pisze:A tu skład drugiego aromatu, również bez cukru, ale czym słodzony - tego już nie podano. : http://www.guiltfree.pl/pl/aromaty-spoz ... results=96
W sumie, nie zgłębiałem się mocno w stronę internetową i być może są w ofercie aromaty bez sukralozy czy innych niepożądanych sweetenerów.
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1644170
Chodzi mi ogólnie o slodzenie, bo ja nie widzę nic o tym :/ Chyba mi na oczy poszlo
Wysłano z Nokii Lumii 1520
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1644783
No wiec nie jest słodzony niczym takim wynika. Mętlik mi narobiłeś
Wysłano z Nokii Lumii 1520
By Guiltfree.pl
#1645330
Witam,

W związku z powtarzającymi się pytaniami, wyjasniam kwestię zawartości substancji słodzących w aromatach Funky Flavors. Odpowiedź jest bardzo prosta: prawo zobowiązuje nas do podawania na stronie produktu KOMPLETNEGO składu. Jeśli na liście składowej nie ma słodzika, to znaczy, że aromat jest NIESŁODZONY.

Wszystkie aromaty Funky Flavors w opakowaniach 10ml są bez cukru i BEZ SŁODZIKÓW
Wszystkie aromaty Funky FLavors w opakowaniach 30ml (z dropperem) są bez cukru i BEZ SŁODZIKÓW
JEDYNIE aromaty 50ml z linii Funky Flavors Sweet zawierają sukralozę.

Link do wszystkich aromatów: http://www.guiltfree.pl/pl/169_funky-flavors

W razie pytań - jesteśmy do dyspozycji, sprawnie odpowiadamy na mejle :)

Pozdrawiam
Tomasz Barański, Guiltfree.pl
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1645968
No i wszystko mamy jasne. A aromaty pyszota, nie mogę sie oderwać.
Wysłano z Nokii Lumii 1520
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1647876
Brzoskwinia przetestowana, nie zawiodłem się, a wręcz jestem miło zaskoczony soczysta świeża brzoskwinia z jakby delikatną nutką śmietanki. Zero jakiejkolwiek chemii w smaku. 10/10

Wysłano z Nokii Lumii 1520
By voldius
#1682469
Panowie, czy jakieś dalsze testy zostały przeprowadzone? :) Jak inne smaki ? Czy te aromaty są porównywalne smakowitością do capella TPA czy innego AtmosLab ?
Awatar użytkownika
By Timi
#1682497
Guiltfree.pl pisze:
W razie pytań - jesteśmy do dyspozycji, sprawnie odpowiadamy na mejle :)

Pozdrawiam
Tomasz Barański, Guiltfree.pl


Witam imiennika :D
Może kol. byłby zainteresowany testami próbek Waszych aromatów?
Wzorem innych dostawców zrobimy listę chętnych. Wy wybierzecie, co macie najlepszego, a my po 2 tygodniach napiszemy tu recenzje.
Taka akcja promuje produkty wśród sporej rzeszy waperów i mocno napędza sprzedaż.
W przypadku Waszego zainteresowania akcją chętnych do testowania na pewno nie zabraknie. Ja jestem pierwszy. :wink:
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1682501
Timi pisze:Może kol. byłby zainteresowany testami próbek Waszych aromatów?
Wzorem innych dostawców zrobimy listę chętnych. Wy wybierzecie, co macie najlepszego, a my po 2 tygodniach napiszemy tu recenzje.


To w zasadzie sklep ze zdrową żywnością więc nie wiem czy będą zainteresowani.
Awatar użytkownika
By Timi
#1682506
jsakic19 pisze:
Timi pisze:To w zasadzie sklep ze zdrową żywnością więc nie wiem czy będą zainteresowani.

Ja tylko wrzuciłem pomysł, bo wiem z autopsji jak trudno jest trafić na naprawdę dobre aromaty. W ciągu ostatniego pół roku wydałem na nie blisko 1000zł i 80% nadaje się do zlewu. Nie będę kupował kolejnych w ciemno, bo to loteria kończąca się najczęściej wyrzucaniem pieniędzy w błoto.
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1683950
Jak coś to ja dysponuje coraz większa ilością tych aromatów, tak więc śmiało pytać jak będę miał wolny czas to opiszę wszystkie które przetestowałem
Wysłano z Nokii Lumii 1520
Awatar użytkownika
By marki51
#1683972
Ziom41 pisze:Jak coś to ja dysponuje coraz większa ilością tych aromatów, tak więc śmiało pytać jak będę miał wolny czas to opiszę wszystkie które przetestowałem
Wysłano z Nokii Lumii 1520

Interesuje mnie: czarna porzeczka, kokos, mango, marakuja, ananas, malina, truskawki w śmietanie, arbuz, mięta. Jakie stężenia dajesz?
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1684108
marki51 pisze:
Ziom41 pisze:Jak coś to ja dysponuje coraz większa ilością tych aromatów, tak więc śmiało pytać jak będę miał wolny czas to opiszę wszystkie które przetestowałem
Wysłano z Nokii Lumii 1520

Interesuje mnie: czarna porzeczka, kokos, mango, marakuja, ananas, malina, truskawki w śmietanie, arbuz, mięta. Jakie stężenia dajesz?

Z tych co wymieniłeś mam tylko malinę. Nie czuć w niej chemii, ani nic niepożądanego. Stężenia daje rzędu 2-3% w zależności od aromatu.
Awatar użytkownika
By marki51
#1684121
Ziom41 pisze:
marki51 pisze:
Ziom41 pisze:Jak coś to ja dysponuje coraz większa ilością tych aromatów, tak więc śmiało pytać jak będę miał wolny czas to opiszę wszystkie które przetestowałem
Wysłano z Nokii Lumii 1520

Interesuje mnie: czarna porzeczka, kokos, mango, marakuja, ananas, malina, truskawki w śmietanie, arbuz, mięta. Jakie stężenia dajesz?

Z tych co wymieniłeś mam tylko malinę. Nie czuć w niej chemii, ani nic niepożądanego. Stężenia daje rzędu 2-3% w zależności od aromatu.

Ja gustuję głównie w owocowych, a jakie smaki masz i jest ok?
Awatar użytkownika
By marki51
#1684134
Tak jak kolega napisał:
"Stężenia daje rzędu 2-3% w zależności od aromatu"
najlepiej strzykawką dozować.
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1684407
marki51 pisze:
Ziom41 pisze:
marki51 pisze:[quote="Ziom41"]Jak coś to ja dysponuje coraz większa ilością tych aromatów, tak więc śmiało pytać jak będę miał wolny czas to opiszę wszystkie które przetestowałem
Wysłano z Nokii Lumii 1520

Interesuje mnie: czarna porzeczka, kokos, mango, marakuja, ananas, malina, truskawki w śmietanie, arbuz, mięta. Jakie stężenia dajesz?

Z tych co wymieniłeś mam tylko malinę. Nie czuć w niej chemii, ani nic niepożądanego. Stężenia daje rzędu 2-3% w zależności od aromatu.

Ja gustuję głównie w owocowych, a jakie smaki masz i jest ok?[/quote]
Z owocowych mam jagodę, malinę, brzoskwinie. Wszystkie jak najbardziej godne polecenia.
By beardface
#1684417
Ja pod koniec miesiąca zrobię zamowienie na kilka smaków i mogę opisać wyniki jeśli będziecie zainteresowani


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

-- 10 sie 2016, 08:41 --

Przyjechało do mnie:

Na razie o aromatach, dzisiaj wieczorem pomieszam to będę potem pisać jak wrażenia.

Peach - pachnie soczystą i orzeźwiającą brzoskwinią.
Strawberries & cream - czuć śmietankę i gdzieś w tle nuty truskawkowe.
Watermelon - mdły napój arbuzowy (niestety, daleko mu np. do arbuza z molinberry)
Caramel - czekolada wedla karmelove to moje pierwsze skojarzenie. Słodkie i takie trochę chemiczne
Mango - pachnie głównie skórką z mango, tak ciężko. Ale zapach zbliżony do świeżego mango.
Pineapple - słodko-kwaśne skojarzenie z soczkiem ananasowym lub ananasem w puszce raczej niż ze świeżym ananananananansem.

No i mój faworyt - milk chocolate - pachnie wybornie, czekoladowo/śmietankowo/kakaowo - nie mogę się doczekać tego aromatu mówiąc szczerze


I najgorszy dla mnie węchowo Passionfruit - śmierdzi takimi mydlinami w tle gdzieś pałęta się marakuja ale taka z jakiegoś nektaru / soku z "Tesco value"
By beardface
#1700173
Testuje na mutation v2, 0.38 ohm, 4.20V, setup z kanthala a1, 0,5mm.

Na razie testowane 2 smaki:

- brzoskwinia - pierwsze skojarzenie herbatka dr.krugera - przyjemne, dojrzałe brzoskwinie ale trochę cierpkie w smaku.

- ananas - świetny smak, orzeźwiajacy, słodki, nie jest mdły. Idealny wręcz :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.