EPF
Awatar użytkownika
By weiss
#1645997
Hej,

w sumie temat pewnie do usunięcia ale naszło mnie właśnie, że jakoś w maju 2008 zacząłem nieśmiałą przygodę z EIN...
Forum nie znałem do grudnia 2015, więc toczyłem bardzo nierówną walkę z egonami a wcześniej aż strach pomyśleć z czym ( kartomizery, liquinatory, baterie o jakich dzisiejsi "newbie" nawet by nie pomyśleli...
Szczerze? jestem z siebie dumny...tak po prostu :) Rzuciłem fajki (fakt, że przez zdrowie) z dnia na dzień. Zacząłem wapować (chociaż było bardzo ciężko) i tak trwam ....Teraz od nowa poznaje jaka to frajda na nowych sprzętach ale mam prośbę do wszystkich "profi"...bądźcie wyrozumiali dla nowych, bo czasem się trafi taki dinozaur jak ja, który trafi na forum i dozna szoku, po tym jak zobaczy co istnieje w dzisiejszych czasach i nie będzie wiedział nawet o co pytać,żeby choć trochę ogarnąć temat.

Szkoda tylko,że poznałem wszystkie nowości tuż przed dyrektywą.... :?

pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
By pol
#1645999
weiss pisze:....

Szkoda tylko,że poznałem wszystkie nowości tuż przed dyrektywą.... :?


Jeszcze bez większego pośpiechu zdążysz zrobić duże zakupy.....
Awatar użytkownika
By gemino
#1646029
Gratuluję wytrwałości :beer: *CZAJNICZEK*
By AndyOO
#1646060
weiss Gratuluję :beer: :beer: :beer:
Osiem lat, to faktycznie świetny wynik :idea: Ja widzisz dopiero po mniej więcej tylu latach palenia, ile Ty przeżyłeś, przeszedłem na waperosy, ale także duma mnie rozpiera, że już pod dziewięćset dni bez analoga się trzymam :beer:
Awatar użytkownika
By BadBoy
#1646086
Witam
@weiss :hat_low: *SMOKEKING* :beer: :beer: :beer:
Moje Gratulacje !!!
*GOOD*
Obrazek
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By HamsterJack
#1646223
weiss *GOOD*

Gratulacje - piękny wynik :beer:
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1646318
weiss pisze:Hej,

w sumie temat pewnie do usunięcia ale naszło mnie właśnie, że jakoś w maju 2008 zacząłem nieśmiałą przygodę z EIN...

Szacun! Gratuluję i gonię ;)
:beer: :beer: :beer:
By Awar
#1647148
Weiss gratuluję :) i dziękuję, za uświadomienie mi, że nie jestem jeszcze taki stary :mrgreen:
By jq0o
#1647167
weiss pisze:...bądźcie wyrozumiali dla nowych, bo czasem się trafi taki dinozaur jak ja...

Dla nowych wszyscy są wyrozumiali- no prawie wszyscy :wink:
To forum dla osób pełnoletnich.
Ale gdy nastała moda na e.p. i "gimbaza" rozpanoszyła się ze swoimi, nie powiem pytaniami,
ale wręcz żądaniami- pisanymi niedbale w nieznanym mi języku-zresztą sam zobaczysz, że ręce opadają *MUR*
Awatar użytkownika
By weiss
#1648071
dzięki wielkie wszystkim za gratulacje, sam jestem w szoku, że to już tyle lat:)
Pod koniec ubiegłego roku znużenie walką z egonami zastąpiła fascynacja tym, co odkryłem dzięki temu forum (świat boxów i własnych grzałek jest nader wciągający - jednak portfel baaardzo płacze, że go ostatnio tak uszczuplam :D )

Więc teraz nie pozostaje mi nic innego tylko za dwa lata pochwalić się okrąglejszą rocznicą :wink:

alubec pisze:8 lat i nie rzuciłeś?


A czy ja kiedykolwiek pisałem, że nie lubiłem palić lub, że nie lubię wapować?
Wybrałem zdrowszą alternatywę :)
Jeśli mnie nasze cudowne Państwo nie zmusi, ecygaretów nigdy nie rzucę, bo je lubię :piwo
Awatar użytkownika
By alubec
#1649005
Raz piszecie "to forum jest dla ludzi, którzy chcą rzucić palenie" a raz tak. Trochę mnie to dziwi.
By Krasnal45
#1649018
alubec pisze:Raz piszecie "to forum jest dla ludzi, którzy chcą rzucić palenie" a raz tak. Trochę mnie to dziwi.

Toż to szczera prawda :mrgreen: Chcą rzucić PALENIE, przechodząc na alternatywne WAPOWANIE :wink: Trudno w przypadku EIN mówić o paleniu. Tam się nic nie pali. Zgodnie ze skrótem (EIN), to Elektroniczne Inhalatory Nikotyny.
Awatar użytkownika
By alubec
#1649218
Powiedz komuś, że rzuciłeś palenie, a następnie wyciągnij EIN i buchnij mu w twarz. Zobaczymy co powie.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1649220
alubec pisze:Raz piszecie "to forum jest dla ludzi, którzy chcą rzucić palenie" a raz tak. Trochę mnie to dziwi.

Co w tym dziwnego? Dzięki waperosom rzuciłem palenie, teraz inhaluję mniej szkodliwą chmurkę. Stało się to też moim hobby. Najważniejsze, że nie szkodzę bliskim mi osobom.

alubec pisze:Powiedz komuś, że rzuciłeś palenie, a następnie wyciągnij EIN i buchnij mu w twarz. Zobaczymy co powie.

„Ładnie pachnie” :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1783277
Riccardo pisze:
weiss pisze:Hej,

w sumie temat pewnie do usunięcia ale naszło mnie właśnie, że jakoś w maju 2008 zacząłem nieśmiałą przygodę z EIN...

Szacun! Gratuluję i gonię ;)
:beer: :beer: :beer:

No i dogoniłem :)
Dzisiaj mija mi 8 lat z e-p. Co się zmieniło?
Jak pewnie zauważyliście, od pewnego czasu nie uczestniczę już w życiu forum. Po tych ośmiu latach po prostu mi spowszedniało i znudziło się epalenie. Nie, nie mam zamiaru rzucać, ale nie interesują mnie już nowości, nie dostaję ślinotoku i gęsiej skórki na widok nowego moda. Mam trochę sprzętu, używam na co dzień 2-3 modów z K5, czasem Hussar czy jakiś dripper. Płynów też już mi się nie chce wymyślać (no, czasem jakiegoś sztosa umieszam ;) ), jaram jedną swoją papierosową mieszankę i solówki Inawery. I jestem szczęśliwy. Zamiast topić kasę w dymie, realizuję inne hobby. Oczywiście nie żałuję czasu poświęconego dla naszej społeczności, cieszę się, że poznałem wspaniałych ludzi. Martwię się trochę dyrektywą, ale nie wywołuje już ona u mnie specjalnych emocji. Ja już coraz mniej potrzebuję, w zasadzie to bardziej przyzwyczajenie do chmurki, niż fizyczne uzależnienie. I to mnie cieszy :)
Pozdrawiam wszystkich *CZAJNICZEK* :beer: :beer:
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1783282
Kurcze, to częściowo zabrzmiało niczym pożegnanie.
Nie noo, kolega chyba wie, że takiej opcji brak. :wink:
:mrgreen:

Riccardo, serdecznie gratuluję dobicia do tych ośmiu latek bez analoga! *winko* *winko* *winko*

Brawo Ty! *1st*
Awatar użytkownika
By marki51
#1783290
Riccardo szczerze Gratuluję :beer: :beer: :beer:
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1783293
Riccardo, moje najszczersze gratulacje. TO JEST WYNIK *CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK*

Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By BadBoy
#1783299
Witam
Riccardo, moje GRATULACJE !!! *SMOKEKING* :beer: :beer: :beer:
Piękna cyferka :)
Pozdrawiam
Bogdan
By jq0o
#1783342
Riccardo pisze:No i dogoniłem :)

Gratulacje :piwo
My też gonimy *BOR* :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1783346
Dziękuję Wam, moi mili :beer: :beer: :beer:

DorotaM pisze:Nie noo, kolega chyba wie, że takiej opcji brak.

:mrgreen: :drinkb
Awatar użytkownika
By delfinek
#1783347
Najlepszego Ricci, czasami człowiek chciałby wrócić do początków e palenia i zacząć przygodę jeszcze raz. To se ne wrati.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1783383
Dzięki.
delfinek pisze:Najlepszego Ricci, czasami człowiek chciałby wrócić do początków e palenia i zacząć przygodę jeszcze raz. To se ne wrati.

Oj ne wrati. Teraz to by już nie było to samo, bez watek i kartrydży 0,4 ml ;)
Awatar użytkownika
By HamsterJack
#1783516
Rysiul, szczere gratulacje z nutką zazdrości :mrgreen: :beer: :beer: :beer:
By maniak
#1809593
Riccardo pisze:
Riccardo pisze:
weiss pisze:Hej,

w sumie temat pewnie do usunięcia ale naszło mnie właśnie, że jakoś w maju 2008 zacząłem nieśmiałą przygodę z EIN...

Szacun! Gratuluję i gonię ;)
:beer: :beer: :beer:

No i dogoniłem :)
Dzisiaj mija mi 8 lat z e-p. Co się zmieniło?
Jak pewnie zauważyliście, od pewnego czasu nie uczestniczę już w życiu forum. Po tych ośmiu latach po prostu mi spowszedniało i znudziło się epalenie. Nie, nie mam zamiaru rzucać, ale nie interesują mnie już nowości, nie dostaję ślinotoku i gęsiej skórki na widok nowego moda. Mam trochę sprzętu, używam na co dzień 2-3 modów z K5, czasem Hussar czy jakiś dripper. Płynów też już mi się nie chce wymyślać (no, czasem jakiegoś sztosa umieszam ;) ), jaram jedną swoją papierosową mieszankę i solówki Inawery. I jestem szczęśliwy. Zamiast topić kasę w dymie, realizuję inne hobby. Oczywiście nie żałuję czasu poświęconego dla naszej społeczności, cieszę się, że poznałem wspaniałych ludzi. Martwię się trochę dyrektywą, ale nie wywołuje już ona u mnie specjalnych emocji. Ja już coraz mniej potrzebuję, w zasadzie to bardziej przyzwyczajenie do chmurki, niż fizyczne uzależnienie. I to mnie cieszy :)
Pozdrawiam wszystkich *CZAJNICZEK* :beer: :beer:


Dawno Cię nie widziałem/ nie czytałem Ricc... Podobnie jak całego forum. I widzę, że u Ciebie sytuacja podobnie jak u mnie wygląda. W sierpniu minęło mi 8 lat z e-p. Nadal używam ale stałem się minimalistą. 2-3 baterie (iStick 20/30W), ulubiony parownik (od dłuższego czasu prosty GS-Air od eLeaf) i baza bez aromatów. Nawet moc zmniejszyłem do około 7 mg/ml (głównie po to by zapasy płynu starczyły na dłużej bo kupowanie małych pojemności po wejściu ustawy będzie mnie irytować).
I jakoś funkcjonuję. TC, subohmy i inne wynalazki jakoś mnie nie ciągną. Kupiłem nawet Subtanka zanim zakazali sprzedaży zdalnej (ze względu na możliwość wygodnego kręcenia własnych grzałek), zalałem płynem i po paru szybkich testach ... opróżniłem i odłożyłem do szuflady. Nie przekonał mnie jakoś. Inna sprawa że mam pilniejsze rzeczy do roboty niż śledzenie światka inhalatorów.
Przykro mi się tylko robi jak patrzę na to co wyrabiają nasi rządzący z tematem e-p (zakazy i regulacje w kompletnym oderwaniu od zdrowego rozsądku) ale walczyć z tym jednak nie zamierzam (Stary Chemik pewnie by mnie za to obsztorcował ale priorytety mam teraz inne).
Jeśli miałbym jakoś te 8 lat podsumować to cieszę się z wyboru jakiego wtedy dokonałem.
Powodzenia życzę Tobie i wszystkim pozostałym.
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1809595
maniak a ja Tobie po prostu gratuluję wyniku i Twoje zdrowie :beer:
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#1809691
maniak pisze:Przykro mi się tylko robi jak patrzę na to co wyrabiają nasi rządzący z tematem e-p (zakazy i regulacje w kompletnym oderwaniu od zdrowego rozsądku) ale walczyć z tym jednak nie zamierzam (Stary Chemik pewnie by mnie za to obsztorcował ale priorytety mam teraz inne).

Oczy przecieram ze zdumienia... maniak! Cześć kombatancie! Ty już swoje zrobiłeś przez te lata, więc jesteś rozgrzeszony.

Jeśli miałbym jakoś te 8 lat podsumować to cieszę się z wyboru jakiego wtedy dokonałem.
Powodzenia życzę Tobie i wszystkim pozostałym.

Podobnie jak ja - to był doskonały wybór. U mnie dziś właśnie 8 lat mija. Ale to przeleciało...

Trzymaj się chłopie! Może kiedyś stara gwardia spotka się znowu. Z okazji 10-lecia? ;)
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1809695
StaryChemik, jq0o, maniak , serdecznie gratuluję! *winko* *winko* *winko*
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.