EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1643468
A dla tych mniej cierpliwych właściwa rozmowa zaczyna się od 01:16:00
Awatar użytkownika
By Miotła
#1643483
Zapowiada się pierwszy rzetelny radiowy wywiad nt. e-papierosów w Polsce, znajdę czas chętnie przesłucham. Dzięki wielkie!
Awatar użytkownika
By Snaco
#1643537
Niestety oprócz wypowiedzi Starego Chemika nic ciekawego. Świadomość ludzi jest zerowa jeśli chodzi o ep. Cała wiedza oparta jest o kłamliwe informacje medialne. Nikt się nie odniósł do wypowiedzi Prof.Dworniczaka . Każdy wie lepiej : że olejek niewiadoma, że ep to to samo co analogi etc...
Podsumowując, suche fakty są dla garstki osób....cała reszta WIE LEPIEJ i nic tego nie zmieni. Smutne to, niestety doświadczam tego organoleptycznie....Namówiłem matkę na e-p. Przez rok była zachwycona....(na rodzinnej imprezce alko....i zasłyszany tekst że to jeszcze gorsze niż analogi) potem ściema przede mną (wapuje na grzałce z wrzesnia ub. roku) i kopcenie analogów...
ehhh
Awatar użytkownika
By dywersant
#1643655
Ja wyłapałem słowa pana redaktora ekonomicznego, że koszt przy epapierosach to 3500 rocznie. To nam daje 290 zl miesięcznie. Ciekawe.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.