EPF
Awatar użytkownika
By Lucky
#1376436
Witam, wie ktoś kiedy mutation x v4 będzie dostępny w polsce i czym cechuje się ten nowy model od poprzedniego v3 ?
By grabsson
#1376725
Na e-enzo.pl mają być w przyszłym tygodniu. Na chwilę obecną kilka sztuk im przyszło ale jeszcze ich nie wystawili.
Awatar użytkownika
By tomasz1502
#1376807


poprawiłem
Awatar użytkownika
By Q-dłaty
#1376810
Jakby mało było dziurek to jeszcze mamy regulowane ? Czy tylko mam takie wrażenie ?
Awatar użytkownika
By talent
#1379388
osobiście miałem wersję v3, teraz kupiłem Troll RDA, ale pod koniec tygodnia zamawiam V4, indulgence świetna robota jak zawsze :)
Awatar użytkownika
By Eleanor
#1383440
Miałem wersje V2, jutro zamawiam V4, recenzje oglądałem, zobaczymy jakie będą moje odczucia.
Awatar użytkownika
By Eleanor
#1395764
Nie mam zielonego pojęcia w jaki sposób, być może przez zbyt duże stężenie aromatu wiśniowego, który lipnie się miesza, ale popękała mi dołożona do zestawu przezroczysta tulejka (powiększająca zespół).. Skropliny chyba zrobiły swoje. Dostane gdzieś oryginał lub zamiennik, czy jeszcze za wcześnie?
By Dorocloud
#1516988
Nam pytanie, czym różni sie wersja mini od podstawowej? Dzieki za szybka odpowiedz
By Dorocloud
#1517168
Dzieki za odpowiedz. Myślałem ze ma jakieś większe różnice po za wyglądem. Juz zamowiony :D
By ericson7
#1521409
Planuję poszerzyć szeregi. Poczytałem o mutancie, widziałem recenzję i wydaje mi się że jest super. Zawsze podobały mi się piny z 4 otworami. Czy jest tu ktoś kto miał w ręce mutanta i plume veil i powie mi który wygrał pojedynek?
By Krzemien_pl
#1521413
Mam obydwa i wole używać Mutka , lepszy air controll i w moim odczuciu lepsza baza chociaż są bardzo podobne. Mutek posiada nadmuch na grząlke od dołu co jest dla mnie dodatkowym plusem. kup orginał i będziesz zadowolony
Awatar użytkownika
By przenow2
#1545377
A może ktoś wie gdzie można "hurtem" dostać mutacje ? Tak jak to robią sklepy e-enzo czy e-dym i inne ? Pytam ponieważ internet milczy a nie chce mi się wierzyć że kupują na ebayu (czy czymś podobnym) i przy obecnym kursie mutacja jest dalej poniżej 100zł.
Awatar użytkownika
By przenow2
#1546089
Jak takiś cwany to podaj stronę, bo mi pomysły na adres się skończyły w zeszłym tygodniu..
Awatar użytkownika
By przenow2
#1546596
Zwracam honor. A co do działalności to nikt nie mówił że chcę handlować ;p byłem ciekaw skąd ściągają bo strony nie mogłem znaleźć.
Awatar użytkownika
By Herrwolf
#1606131
To jest potworny potwór. Nie spodziewałem się takich kłębów (dual paralel). Derringer przy nim to zwykła "ciuchcia".
By rastafaray
#1643729
czy można nabyć ten szeroki driptip do mutationa? pies mi pogryzł...
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.