EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1638205
Ja pierniczę! :shock: Wzięli do wywiadu właściciela wysepki woliszowej gadającego bzdury o jakiś olejkach :monkey: Woliszowy atak medialny czas zacząć
Awatar użytkownika
By puzii76
#1638212
Najbardziej mi się na łonecie zawsze podobają komentarze,zwłaszcza tych którzy nie mają nic do powiedzenia.
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1638226
Typowy wysepkowy inwestor. Bez wiedzy w temacie. Chłopak chce zarobić i wszedł w układy z Chic.
Są szanse na rozwój biznesu, jest nadzieja na kasę. No co innego ma gadać.
Awatar użytkownika
By babus
#1638231
Materiał wideo z ubiegłego roku. To nie stać onetu na coś świeższego. Pan z firmy OFIR, w branży od 2014 roku, produkuje liquidy i używa określenia olejki. *BICZ*
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1638233
Faktycznie :D Na Operze w Linuksie mi się nie pokazało, w Chrome wyszło na jaw.
Powodzenia wiec życzę do wapowania olejków :mrgreen:
Ojnet pełną gembom :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2016, 09:25 przez Zepsulo, łącznie zmieniany 1 raz.
By Vapujący Białystok
#1638235
Fajny cytat przeczytałem przed chwilą pasujący trochę do tematu: " Lepiej milczeć i być podejrzewany o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości " ;)
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1638238
Masz + za moje głupie wstawki :) i masz świętą rację.
Ale jak nie skomentować takiego bajzlu?
Autorem cytatu jest Mark Twain. Znam, pamiętam.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2016, 09:34 przez Zepsulo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Michaelred
#1638244
Materiał typowo Onetowy czego sie spodziewaliscie? Onet sluzy wylacznie do sprawdzania czy jest polaczenie z internetem :D
Awatar użytkownika
By ArchDelux
#1638257
Jak to na Janusza biznesu przystało. Już tu kiedyś był taki jeden, chyba jego imię zaczynało się na M... Jest ekspertem, bo wynajął stoisko i się zatowarował. Nawet go nie obchodzi, że bardziej szkodzi niż służy czemukolwiek innemu.
Awatar użytkownika
By xD_
#1638402
Facet uzywa słowa "olejki' bo 90% szarych epalaczy ktorzy palą na egonach i kupują na wysepkach tak właśnie mówią,mogliby nie zrozumieć słowa liquid :D
Awatar użytkownika
By skiati
#1638417
xD_ pisze:Facet uzywa słowa "olejki' bo 90% szarych epalaczy ktorzy palą na egonach i kupują na wysepkach tak właśnie mówią,mogliby nie zrozumieć słowa liquid :D

"Przyganiał kocioł garnkowi"
Awatar użytkownika
By xD_
#1638426
Specjalnie tak napisałem zeby utrzymać ton wypowiedzi :D
Awatar użytkownika
By TooCruel
#1638428


Toż to z tego wręcz wypływa autoreklama i przyznanie wprost, że miśki chcą oczyścić rynek z konkurencji i wyłapać monopol na "najbardziej zdrowe" produkty. Merytorykę i język wolę przemilczeć.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.