EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
By VapeGood
#1633216
Hameryka jest większa, to i ludzi będzie więcej ;)
Nikt jednak nie powiedział, że im więcej ich będzie tym większe mają szanse na to, iż rząd ich posłucha.
Przynajmniej nie w kwestii innej niżeli petycje itp.
Awatar użytkownika
By KaraBoska
#1633867
Jeżeli będziemy urządzać protesty w środku tygodnia w godzinach pracy...
Inna sprawa, że protesty górników, pielęgniarek ect. Są nadzorowane przez związki zawodowe. Te związki również płacą statystą za pokazanie się w tym i tym miejscu o tej i o tej godzinie.
Środowisko waperów w odróżnieniu od innych nie ma przedstawiciela, promotora, osoby kierującej. jeżeli są jednostki wybitne to brak im siły i mocy aby się przebić. Jeszcze jedna sprawa: Waperzy jako użytkownicy są różni ( lekarza, kibice, kury domowe, nastolatki, handlowcy, grabarze ect.) niby przyświeca nam jeden cel a jednak nie jesteśmy "jednym ciałem" tak jak np. kibice danego klubu czy górnicy.
W tym problem, w tym sęk.
By Krasnal45
#1633914
KaraBoska pisze:Jeszcze jedna sprawa: Waperzy jako użytkownicy są różni ( lekarza, kibice, kury domowe, nastolatki, handlowcy, grabarze ect.) niby przyświeca nam jeden cel a jednak nie jesteśmy "jednym ciałem" tak jak np. kibice danego klubu czy górnicy

Czy gdzieś, ktoś, kogoś na trawniku rozróżnia albo wyróżnia??? :evil:
Awatar użytkownika
By KaraBoska
#1633984
A czy ja wspominam o wyróżnieniu? Czytaj ze zrozumieniem. Stwierdzam kim są Waperzy a nic nie wspomniałem o wytykaniu palcami. Przeczytaj post uważnie jeszcze raz bo dopisujesz sobie dziwne rzeczy :)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.