EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By Grzecho
#898342
Witam,
chciałbym Wam zaprezentować podstawkę pod e-papierosy. Wykonana jest z plexi. Trzy warstwy sklejone ze sobą, między pierwszą a drugą warstwą jest folia imitująca aluminium. Od spodu naklejone nóżki, dwie tylne wyższe, dzięki temu podstawka jest usytuowana pod kątem. W przedstawionych podstawkach są wycięte laserowo otwory 15 mm, 17 mm i 24 mm.
Kilka fotek:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



Kilka takich podstawek trafi na bazarek w przyszłym tygodniu. Prawdopodobnie będą też w różnych kolorach jeśli chodzi o folię między plexami. Koszt ok 30-35 zł (myślę że już z wysyłką Pocztą Polska na terenie kraju). Podstawki są wykonane przez znajomego, gdyby ktoś chciał swoja wizję podstawki jeśli chodzi o kolor, wielkość otworów i ich ilość, proszę o info na PW, myślę że da się zrobić ;)
Awatar użytkownika
By Artur
#898364
Bardzo fajny pomysł :) no i konkretne wykonanie, czyt. dokładne... ale troche nisko te mody stoją, czyli przydałoby się jakieś zabezpieczenie przed przewróceniem
wiem bo mi się pare razy zdarzyło trącić niechcący
Awatar użytkownika
By Grzecho
#898390
Nie podałem w pierwszym poście, otwory mają głębokość 2 cm. Wymiary podstawki z otworami na 24 mm to 65 x 114 mm. Wagi nie znam. Można powiedzieć, że stoją "bezpiecznie" ale tak jak mówisz, po własnym doświadczeniu wszystko może się zdażyć ;). Jeśli chodzi o zabezpieczenie to ewentualnie wyrównanie nóżek aby podstawka nie stała pod kontem, wtedy przy pechowym trąceniu nie poleci to tak łatwo do przodu.
Dziękuję Artur za wypowiedź.
Awatar użytkownika
By Grzecho
#898448
LiSu_KTP wysłałem zapytanie do "Majstra" ;) jak będę coś wiedział to dam znać. Rozumiem, że chodzi o pierwszy stojak z linku?
Awatar użytkownika
By LiSu_KTP
#899130
Ale jeśli jest możliwość to czemu nie dać zarobić naszym majstrom :mrgreen:
Awatar użytkownika
By LiSu_KTP
#906828
Stojaczki dotarły do mnie wczoraj.
Co mogę powiedzieć, wykonanie na najwyższym poziomie. Wyglądają lepiej niż się spodziewałem.

Po prostu kawał dobrej roboty. *1st*

W głowie już następne projekty dla Grzecha i jego szwagra :mrgreen:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By prymus140
#916663
Będąc w sobotę u Grzecha widziałem te podstawki.Naprawdę wykonanie bardzo dobre.Wizualnie też ładnie wyglądają.Ponadto można zamówić indywidualny wzór. Tak też zrobiłem i już mam powiadomienie o wykonaniu podstawki.Ponadto user scotti również zamówił podstawkę.W sobotę odbierzemy osobiście.Naprawdę warto.
Awatar użytkownika
By Grzecho
#916939
Witam,
Informacja powinna być w pierwszym poście ale potwierdzam to co napisał Prymus, można zamówić indywidualny wzór stojaka. Cena uwarunkowana od trudności wykonania, ilości elementów itp. Pokaże stojak jaki zamówił Wielebny :wink:
Okrąg średnicy ok 140 mm.
Wysokość 43 mm Są ta 3 warstwy plexi o grubości 10 mm przekładane dwoma czarnymi plexami i grubości 5 mm
8 otworów 25 mm i 2 środkowe 27 mm
Pod pierwszą warstwą płyty nałożona jest srebrna folia.
Całość stoi 4 nóżkach podklejonych silikonem

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I drugi stojak dla Scotttiego. Też taki przekładaniec ale już w prostokącie i dwa otwory 23 mm.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By Goldi
#920399
Mam i ja swoją podstawkę. :D A właściwie to mój GoldiBox ją ma. :mrgreen:

Wymiary podstawki:

Szerokość: 95 mm
Głębokość: 60 mm
Wysokość: 47 mm (łącznie z nóżkami)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:D :D :D
Awatar użytkownika
By prymus140
#928758
Odebrałem osobiście podstawkę.Niestety nie wszystko się zgadza.Mianowicie jest dużo ładniejsza niż na zamieszczonej fotce. Podziękuj szwagrowi.A Tobie leci :piwo .
Nawet żonie się podoba.Taka amerykańska. :lol:
Awatar użytkownika
By Auro
#930312
bardzo fajne podstawki, zastanawiam się czy ktoś się nie pokusił o wersję z miejscami na dripki :> i ewentualnie z gwintem do kręcenia grzałek biorąc pod uwagę jak drogie są dedykowane podstawki pod kręcenie grzałek takie cudeńko mogło by mieć niezłe wzięcie ;)
jeśli jakieś jeszcze projekty wyciekły do nabywców to podzielcie się fotkami :D sam się zastanawiam nad jedną tylko muszę jeszcze trochę pomyśleć jak by miało to w całości wyglądać :)

pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By Isia
#930324
Auro musisz uzbroić się w cierpliwość :D jak mój będzie zrobiony to go pokarze,jest w nim miejsce na dripy ,na akumulatory i 4 zasilania.
Może za tydzień do mnie zawita :D
Awatar użytkownika
By Auro
#930330
dlatego właśnie czekam a nie zgłaszam się po zamówienie ;D bo co kolejny stojaczek to coraz ciekawsze pomysły które warto uwzględnić z swoim projekcie ;D
Awatar użytkownika
By Superlux
#930334
prymus140 pisze:Odebrałem osobiście podstawkę.Niestety nie wszystko się zgadza.Mianowicie jest dużo ładniejsza niż na zamieszczonej fotce. Podziękuj szwagrowi.A Tobie leci :piwo .
Nawet żonie się podoba.Taka amerykańska. :lol:




Jest piękna, po prostu....jestem chory od kilku dni i wciąż zastanawiam się nad własnym projektem. Co chciałbym tam zmieścić ? :mrgreen: Mam nadzieję że do końca roku.....jakoś uporam się z tym problemem... :lol: Piękne są te podstawki i na pewno zamówię coś dla siebie.

A Tobie gratuluję, jeżeli podoba się także Twojej żonie....to podwójne gratki :mrgreen: :beer:



Pozdrówka
By user002
#932678
Do mnie właśnie doszła moja podstawka :




Super jakość wykonania , na żywo prezentuje się dużo lepiej niż na fotkach
Podstawka stosunkowo ciężka , jednocześnie bardzo stabilna , jednym słowem godna polecenia :D
dziękuję i pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Isia
#940306
Oto moja podstawka :D teraz mam wszystko w jednym miejscu i nawet moja zwariowana kocica *DIABLO* nic mi nie poprzewraca *SUPER*

Przepraszam za jakość zdjęć :(

Obrazek
Obrazek Obrazek
By Krasnal45
#940574
Isia pisze:Oto moja podstawka :D teraz mam wszystko w jednym miejscu i nawet moja zwariowana kocica *DIABLO* nic mi nie poprzewraca *SUPER*

Przepraszam za jakość zdjęć :(

Obrazek
Obrazek Obrazek

Ale się poobstawiałaś :mrgreen: Widzę że dripki to domena wszystkich pań :mrgreen:
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.