EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By E-vaper
#1314459
Witam! Prosiłbym o wyrażanie tutaj opini o liquidach Drops'a! :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

?????? :(
By DeNatt
#1318572
Rewelacyjne. Nie umywa się do nich nic poza Ecig Hellas , a w peletonie Halo i Atmos. Najlepsze smaki - z tytoniowych zdecydowanie Faustos Deal i Black Djinn. Z owocówek Mango, truskawka i brzoskwinia świetne
Awatar użytkownika
By Arminger
#1318721
Potwierdzam. Rewelacja.
Valkiria to mięta, anyż i cos mlecznego - przepyszna.
Djin to chyba jakies aromatyczne cygaro z karmelem
Oba 10/10 jak dla mnie.
Awatar użytkownika
By VapeMod1
#1318870
DeNatt pisze:Rewelacyjne. Nie umywa się do nich nic poza Ecig Hellas , a w peletonie Halo i Atmos. Najlepsze smaki - z tytoniowych zdecydowanie Faustos Deal i Black Djinn. Z owocówek Mango, truskawka i brzoskwinia świetne



Również polecam, najbardziej przypadły mi do gustu owocowe smaki typu mango. Jest świetne, polecam ;)
Awatar użytkownika
By Thvelil
#1599172
Polecam naprawde nie chemiczne , przyjemne w paleniu obecnie testowalem
Route 66
Tytoniowy z pistacja i fistaszkami przyjemny nie moge sie od niego oderwac
Smak : 11/10
Dym : 7:10
Intensywnosc : 10/10

Druids blessing :
Ciekawa kompozycja przypomina mi taki kompot z posmakiem pewnego upierdliwego cukierka z dziecinstwa na dluzej raczej nie ale od czasu do czasu jest spoko
Smak 8/10
Dym 9/10
Intensywnosc 8/10

Dopisze co z czekolada w pozniejszym terminie kazdy z lq mial moc 6 mg.
Wapowane na carbon v2 + ego one mini 1 ohm.
By Velixar
#1614087
Ja próbowałem Druids blessing, Turkish fire i Big bang chocolate.
Druids blessing tak jak kolena napisał wcześniej, świetny jako przerywnik ale ja długo nie mogłem tego wapowaĆ. Smak fajny, świeży,
Big bang chocolate....tu muszę podkreślić, że to moja subiektywna opinia! Jak dla mnie nie do wapowania. Próbowałem 3 razy, na 3 różnych urządzeniach i nie...po prostu nie. MTL czy DTL jek dla mnie bez znaczenia. Gdyby liquidy sie psuły to tak wyobrażam sobie zepsuty liquid. Kwaśny w taki zepsuty sposób a nie kwaśny jak rześki. Po każdej próbie baniak do zlewu.
Turkish fire - świetny! Bardzo ciekawy smak, niestety kupiłem tylko 10ml na próbe i z żalem używałem tylko co jakiś czas bo mi szkoda było, a więcej nie wiem gdzie kupić (z czekoladą się wygłupiłem i kupiłem x3 -.-)
Jedyna wada to to, że bardzo ciemny liquid więc grzałka do wymiany ale za to smak polecam.

Gdybym miał oceniać:
Druids blessing 7/10
Big bang chocolate 3/10
Turkish fire 9/10

Wybaczcie, że nie opisuję nut smakowych każdego z liquidów ale po prostu nie umiem. Za krótko e-palę lub mam zorane kubki smakowe więc piszę tylko czy mi smakował

P.S.
Wie ktoś czy można je jeszcze gdzieś kupić? Brałem na liquidmania.pl ale już tam nie ma
Awatar użytkownika
By Thvelil
#1622758
Velixar pisze:Ja próbowałem Druids blessing, Turkish fire i Big bang chocolate.
Druids blessing tak jak kolena napisał wcześniej, świetny jako przerywnik ale ja długo nie mogłem tego wapowaĆ. Smak fajny, świeży,
Big bang chocolate....tu muszę podkreślić, że to moja subiektywna opinia! Jak dla mnie nie do wapowania. Próbowałem 3 razy, na 3 różnych urządzeniach i nie...po prostu nie. MTL czy DTL jek dla mnie bez znaczenia. Gdyby liquidy sie psuły to tak wyobrażam sobie zepsuty liquid. Kwaśny w taki zepsuty sposób a nie kwaśny jak rześki. Po każdej próbie baniak do zlewu.
Turkish fire - świetny! Bardzo ciekawy smak, niestety kupiłem tylko 10ml na próbe i z żalem używałem tylko co jakiś czas bo mi szkoda było, a więcej nie wiem gdzie kupić (z czekoladą się wygłupiłem i kupiłem x3 -.-)
Jedyna wada to to, że bardzo ciemny liquid więc grzałka do wymiany ale za to smak polecam.

Gdybym miał oceniać:
Druids blessing 7/10
Big bang chocolate 3/10
Turkish fire 9/10

Wybaczcie, że nie opisuję nut smakowych każdego z liquidów ale po prostu nie umiem. Za krótko e-palę lub mam zorane kubki smakowe więc piszę tylko czy mi smakował

P.S.
Wie ktoś czy można je jeszcze gdzieś kupić? Brałem na liquidmania.pl ale już tam nie ma


Producent Drops"ów ma gdzies nasze Polskke i Unijne prawo nie ma ochoty doplacać do etykietek i ostrzeń o produkcie. Bez nich żaden sklep nie ma możliwości sprzedaży.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.