EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By Trabson
#1612797
Witam

Mam na imię Adam. Przygodę z papierosami zacząłem w bardzo młodym wieku, bo 13 lat. Do 15 roku życia paliłem analogi (nałogowo). W 3 klasie gimnazjum zacząłem przygodę z e-fajkami i tak aż do teraz. Dwie godziny temu postanowiłem, że nie chcę być dalej niewolnikiem nikotyny, oraz żadnego dymu. Chciałbym bardzo to rzucić i zrobię wszystko co w mojej mocy, aby dopiąć swego.

Jeżeli wam ulży to hejtujcie, że patola ( patologia ) i wgl ( w ogóle ) w takim wieku, taki młody i wgl ( w ogóle ). To wszystko za mną (mam nadzieje).

Pozdrawiam



przełożono z mandaryńskiego na nasze - Th
Awatar użytkownika
By Timi
#1612808
Trabson pisze:Witam, mam na imie Adam. Przygodę z papierosami zacząłem w bardzo młodym wieku,


Przeczytałem tytuł wątku i złapałem się za głowę. Już myślałem, że chcesz skoczyć z E-dymem. Jakaś bomba, Talibowie, czy inny pożar :mrgreen:

To chyba późna pora i jeden drink za dużo :D

Pozdrawiam i trzymaj się w niepaleniu analogów :beer:
Awatar użytkownika
By Mutango
#1612816
Trabson pisze:Jeżeli wam ulży to hejtujcie, że patola i wgl

Nie do końca kumam tego slangu, ale se pohejtuje... hejta, hejta, że patola i wgl :mrgreen: pzdr i gratki za wyjście z nałogu :D
Awatar użytkownika
By svcius
#1612843
Życzę powodzenia. Ja zaczynałem jak miałem lat 14. Byłem 2 rocznikiem gimnazjum od likwidacji podstawówki 8-rocznej. Paliłem do teraz (mam lat 28) czyli 14 lat. Próbowałem rzucić pierwszy raz od razu po urodzeniu się mojej Córki. Niestety bez skutecznie. Teraz od dwóch tygodni wapuję na evic vtc mini + Zephyrus v2 i dopiero to mi pomogło na razie uporać sie z analogami.

Wysłane z mojego Microsoft Lumia 950 XL przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By ArchDelux
#1612869
Trabson pisze:Jeżeli wam ulży to hejtujcie, że patola i wgl w takim wieku, taki młody i wgl. Ale to wszystko za mną(mam nadzieje).

Pozdrawiam


Toć to już tylko na podstawie samego tego "zdania" wypada, papierosy i EIN nie mają nic do rzeczy :mrgreen:

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By saradonin
#1612870
To skończyłeś te gimnazjum w końcu czy wyrzucili?
Pytam, bo 'wgl' piszesz jakbyś pierwszą klasę nadal powtarzał.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1612928
patola, to pewnie patologia, a wgl, to chyba w ogóle :o


na początku myślałem, że patelnia, ale to nie to forum :mrgreen:
Awatar użytkownika
By e_petelka
#1612937
Thaniell, dziękuję.:)

Trabson, nie będę hejtować, bo sama zaczynałam palić w podobnym lub nawet młodszym wieku. Życzę powodzenia w rzucaniu. *GOOD*
By Piotr_K
#1615386
e_petelka pisze:Thaniell, dziękuję.:)

Trabson, nie będę hejtować, bo sama zaczynałam palić w podobnym lub nawet młodszym wieku. Życzę powodzenia w rzucaniu. *GOOD*


Absolutnym rekordzistą świata w rzucaniu palenia jest pewien bardzo znany polityk. Świętej pamięci zresztą.

Obrazek

Helmut Schmidt - legendarny niemiecki kanclerz. Urodził się 23 grudnia 1918 roku. Miesiąc wcześniej abdykował ostatni cesarz Niemiec - Wilhelm II Hohenzollern.

Schmidt pierwszego papierosa zapalił w roku, w ktorym pewien austriacki kapral doszedł do władzy i w latach 1939-1945 odbył tournee po Europie zakończone sauną w Hiroszimie.

Helmut Schmidt palił całe życie. Trzy paczki dziennie, nigdy mniej. To był jedyny niemiecki polityk, ktory miał prawo zapalić sobie gdy wygłaszał przemówienie tudzież kiedy występował w telewizji.

Kilka lat temu dowiedział się, że Unia Europejska zamierza zakazać papierosów mentolowych. A on je tak uwielbiał. Zatem za kwotę coś około 30 tysięcy euro - zakupił zapas papierosów, które miały wystarczyć mu do setnych urodzin.

We wrzesniu 2015 roku Helmut Schmidt trafił do szpitala z zakrzepem w nodze. Lekarze powiedzieli twardo - musi pan rzucić palenie.

I Helmut Schmidt to zrobił. Przestał palić. Szybko okazało się, że zrezygnował z palenia nadzwyczaj skutecznie.
Dwa miesiące później, 10 listopada 2015 roku zmarł. Miał 97 lat.

Powyższe jasno potwierdza, iż jest prawdą, że cytuję napis z paczki fajek - "palenie zabija".

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

Zakup epapierosa

Witam. Mam pytanie zastanawiam się nad kupnem smok[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.