EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By woocash
#1609127
http://radom24.pl/artykul/czytaj/27539

"Chciał sprzedać e-papierosa. 16-letni kupiec zaatakował go nożem

Miała to być zwykła transakcja sprzedaży e-papierosa, a mogła zakończyć się tragicznie. Potencjalny kupiec nie chciał zapłacić za przedmiot i zaatakował sprzedającego nożem.
Zdarzenie miało miejsce w Pionkach, gdzie dwóch 16-latków umówiło się w sprawie sprzedaży e-papierosa. Zainteresowany kupnem nieletni doprowadził do awantury, po czym wyjął nóż i zadał pokrzywdzonemu dwie rany w okolice barku i dłoni.
Krótko po tym policjanci zatrzymali młodego napastnika. Trafił on do Policyjnej Izby Dziecka w Kielcach, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd dla nieletnich."
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1609141
...sprzedawca chciał sprzedać EIN małolatowi, a ten bez kasy i z kosą. :x
By Greeg6043
#1609164
Ło matko ile tam reklam... i interes kwitnie jedno proste, byle jakie zdjęcie, w tytule nóż, e fajek i małolat...
Można dyskusje prowadzić miesiącami;)
Jedyne co spoko to aby dodać komentarz trzeba rozwiązać test głupoty (3+3*3) ;)
Awatar użytkownika
By svcius
#1609223
Greeg6043 pisze:Ło matko ile tam reklam... i interes kwitnie jedno proste, byle jakie zdjęcie, w tytule nóż, e fajek i małolat...
Można dyskusje prowadzić miesiącami;)
Jedyne co spoko to aby dodać komentarz trzeba rozwiązać test głupoty (3+3*3) ;)

Głowny temat dla programu UWAGA :)

Wysłane z mojego Microsoft Lumia 950 XL przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Deimond
#1609250
Te e-papierosy to samo zuo.
Awatar użytkownika
By Kocior44
#1609262
Teraz powiedzą analogicznie do dopalaczy, że głód e-papierosowy doprowadza do przestępstw i trzeba zabronić (chociaż podkreślam, że w przypadku tych pierwszych się zgadzam na 105%).

Kolejny artykuł: "Połknął e-papierosa i umarł", czyli opracowanie nt. szkodliwości przypadkowego połknięcia e-papierosa i klasycznego tytoniu.
Ostatnio zmieniony 10 mar 2016, 19:43 przez Kocior44, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1609336
Kocior44 pisze:.

Ps. test głupoty googli:
Obrazek Obrazek


??? Wrzucisz jeszcze fotkę z testu kalkulatora?



Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
By hemi
#1609374
Kocior44 pisze:T...
Ps. test głupoty googli:
Obrazek Obrazek




Kolejność wykonywania działań (na poziomie ucznia klasy 4), działania w nawiasach, mnożenie i dzielenie, dodawanie i odejmowanie.
Awatar użytkownika
By Kocior44
#1609426
Faktycznie, mój błąd. Sypię głowę popiłem, kajam się i biję w piersi. Wszystko przez to, że czytałem sprawę w biegu i jeszcze tam coś innego robiłem no i wyszło jak wyszło. Nic mnie nie usprawiedliwa. Proszę o łaskawe wybaczenie ;-)
By Monia95
#1609453
Czemu mnie to nie dziwi? Niestety, takie tytuły będą pojawiały się coraz częściej.
Nagonka na e-palaczy coraz większa.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1609573
Głupota w związku z tym - także..., takie niusy że oczu szkoda...
By dawca90
#1609716
Typowe pionki z tych gimbow :) mogli do mnie napisać zawsze jakis ego się znajdzie a nie latać z nożem . Eh ta młodzież

tap tap
By voyted
#1610322
Moim zdaniem poszedł sygnał z góry do mediów, że e-fajki są be. Przemysł tytoniowy i farmaceutyczny zbyt wielu klientów traci przez e-papierosy a rząd ma w doopie zdrowie i portfele obywateli. Niestety nie żyjemy w wolnym świecie, rządzą korporacje a demokracja i wolność to tylko stara, rozsypująca się fasada za którą stoją bezwzględni bandyci...

Wysłane z mojego MX4
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.