EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1607043
No i o to chodzi. Policzysz sobie, że nie masz tych "luźnych" 80zł i masz pójść i kupić paczkę analogów za 15zł. Zawsze to 6 razy taniej.
Co do Stanów. Śledzę sytuację dość uważnie. Naprawdę mają teraz tam bardzo pod górkę. Nasiliło się to w zasadzie na przestrzeni ostatnich 2 miesięcy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By dzejmsblond007
#1607976
Apropo e-palenia Di Caprio to wydaje mi się że nie jest to jednorazowa przygoda, już w 2012 roku (prawdopodobnie) widziałem z nim wywiad w którym mówił że ma problem z rzucaniem palenia analogów, wspomagał się gumami itp ale miał nawet koszmary i zaczął wapować (wtedy głównie jednorazówki), i problem jakby zniknął i nie palił wtedy przynajmniej analogów. Skoro dalej ma e-papierosa i go używa to pewnie udało mu się wyjść z nałogu. Ogólnie tak sobie myślę że taki Leo to mógłby naprawdę jakiś ruch stworzyć odnośnie e-palenia, ale chyba walka z globalnym ociepleniem go za bardzo pochłania.
Awatar użytkownika
By lelek6
#1607983
dzejmsblond007 pisze:Ogólnie tak sobie myślę że taki Leo to mógłby naprawdę jakiś ruch stworzyć odnośnie e-palenia, ale chyba walka z globalnym ociepleniem go za bardzo pochłania.

Trzeba zrobić dokładnie to, co sam robił z filmie "Incepcja": zaszczepić mu myśl, że wapowanie zmniejsza ilość gazów cieplarnianych. Będzie walczył jak lew. Czyli jak Leo(nardo) ;) :D

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By donjohn
#1607992
tinOFbeer pisze:Bliżej by było i łatwiej zaszczepić pewne myśli naszym politykom :D

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

Niby tak ,ale gdzieś trzeba to zaszczepić , a z tym może być duży problem :lol:
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.