EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By bruus
#1579434
Nowi użytkownicy z pewnością nie widzieli takich cudów ale spora część osób na pewno doskonale pamięta ten model.
Dzisiaj robiąc przegląd kartonów znalazłem te cudeńka razem z ładowarką. O dziwo naładowane działające gotowe do użytku. Zakropiłem, pociągnąłem i chmurka poleciała :o

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By redwhite
#1579558
To był czad.
I wtedy były wymiany grzałek na gwarancji :D
Awatar użytkownika
By bruus
#1579568
redwhite pisze:To był czad.
I wtedy były wymiany grzałek na gwarancji :D

Dokładnie, sam wymieniałem w jednym z pięć razy, ale za to działa do dziś :D
By offczy
#1579633
Kurde, ja mam takiego firmy Nicore. Chyba pierwszy jakiego widziałem!! Z milda do dziś posiadam pura ale niestety pin się odlutował i bateria nie Działa ;(
Awatar użytkownika
By Tomba
#1579646
@ bruus - teraz to by nawet nie wiedzieli co z tym zrobić :lol:

Ale uwierz mi, że moja żona dalej dyma na liquinatorze. Nawet ostatnio kupiłem Jej kolejnych 10 kartków, które wystarczą do końca roku (miała jeszcze zapas 3).
Kobieta kompletnie niereformowalna :lol:
Ale może i dobrze. Każdy dyma to co lubi :)
By Chomayenko
#1579723
M401 :3 pamiętam jak w wietrzne dni, bateria sama się włączała, zanim wprowadzili te z guziczkiem :-D
Awatar użytkownika
By smialekcz
#1579903
patrzę z łezką w oku :'( , też od tego zaczynałem.
Wieczorem poszukam w szafie - jeszcze jakieś atomizery i wkłady powinienem mieć - załaduję watę (lub szmatę ;-) ) zamiast filtusa (pamięta ktoś, co to było ?) i powspominam *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Vause
#1579917
Mój dziadek ich używał i na nich też zaprzestał przygody. Jak mu ostatnio pokazywałam obecne sprzęty, tak krótko stwierdził, że co najprostsze to najlepsze.
Awatar użytkownika
By zarthos
#1579934
Hah!

Filtus do Atomizerów ego A.
To było coś. Ja niedawno oddałem taki atomizer na początek e-palenia mojego kolegi.
Używał go jako drippera :D
3 tygodnie na tym przechmurzył bez problemów.
Dało się kiedyś ? Dało!
Awatar użytkownika
By bruus
#1579936
zarthos pisze:Hah!

Filtus do Atomizerów ego A.
To było coś. Ja niedawno oddałem taki atomizer na początek e-palenia mojego kolegi.
Używał go jako drippera :D
3 tygodnie na tym przechmurzył bez problemów.
Dało się kiedyś ? Dało!


ale ile człowiek się ubabrał ciągle coś gdzieś pociekło, a ile płynów się przyjęło doustnie :D
Awatar użytkownika
By zarthos
#1579942
bruus pisze:ale ile człowiek się ubabrał ciągle coś gdzieś pociekło, a ile płynów się przyjęło doustnie :D


Nie wspominając o przeciągu wywołującym żylaki za uszami...
Awatar użytkownika
By saradonin
#1579944
zarthos pisze:Hah!

Filtus do Atomizerów ego A.
To było coś. Ja niedawno oddałem taki atomizer na początek e-palenia mojego kolegi.
Używał go jako drippera :D
3 tygodnie na tym przechmurzył bez problemów.
Dało się kiedyś ? Dało!
Ego A te stożkowe to już było coś, dość długo na tym jechałem, nawet wróciłem do tych atomków z "rewolucyjnych" tanków - jakoś mniej uciążliwe było grzebanie w watce niż siorbanie i bobrzenie ;)
By orient
#1579976
saradonin pisze:z "rewolucyjnych" tanków - jakoś mniej uciążliwe było grzebanie w watce niż siorbanie i bobrzenie ;)


Mówisz o ego T? To rzeczywiście był nieszczęsny wynalazek. Albo ciekło po palcach albo bobrzyło. Nijak nie mogłem z tym dojść do porozumienia. Jeden atomizer rozwaliłem próbując coś poprawić a drugi, nieużywany, poleciał do szuflady. Ego A rządziły u mnie aż do czasów Vivy Nowy.
Awatar użytkownika
By Tomba
#1580113
saradonin pisze: nawet wróciłem do tych atomków z "rewolucyjnych" tanków - jakoś mniej uciążliwe było grzebanie w watce niż siorbanie i bobrzenie ;)

Noo, nie zapomnę jak wypowiedziałem wojnę tankom :lol:
post351380.html?hilit=tank#p351380
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1580115
Cały czas mam działające Intellicigi Evo :)
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1580505
Ja to znowu byłem fanem 901-ek. Głównie atomizery i baterie z Casablanki. Pół szuflady jeszcze mam i czasami przychmurzę. Nie wstydzę się tego, wręcz jestem dumny :D Szczególnie jak smak samogonu chcę wybadać.
Później dopiero zacząłem kupować 901 LR IKV. W sumie to idę zapas uzupełnić, bo ostatni IKV ledwo zipie. *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Kocior44
#1596607
Tak, moim pierwszym sprzętem był Mild Pen, który też gdzieś się pałęta po szufladzie. W tym sztywnym pudełku, którego dalej używam jako składziku na części. Jeszcze z baterią "automatyczną" jarzącą się na czerwono u końca... pamiętacie jak na stoiskach sprzedawali gotowe wkłady - "ustniki z watką i liquidem zalane" ? Teraz tamte czasy się wydają fikcyjne ;-)
Awatar użytkownika
By smialekcz
#1598888
nie jakoś !!! - porządnie działa :-)
Zresztą najtańszy sposób na kupienie 2 sztuk, w miarę dobrych, kartomizerów to kupienie takiego Double ... za 5 zeta ;-)
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.