EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By szympekmajster
#1290592
Nie znalazłem absolutnie NICZEGO na temat tych liquidów, więc zaczynam wątek.

Ktoś miał styk z liquidami serii Epic Juice osobiście lub przez znajomego? Pojawiły się w sklepie u mnie w mieście i mocno zastanawiam się nad zakupem. Blokuje tylko cena - 47PLN za 17ml w związku z czym nie chcę brać ich kompletnie w ciemno.
By szympekmajster
#1291650
Zakupiłem smak Oasis, potestowałem cały wieczór, coś już mogę wstępnie napisać.

Sprzęt, na którym chmurzę to jak w podpisie - bateria Vision Vapros Nunchaku, ust. 10-12W, clearek to Mini Vivi Nova produkcji X-Jet, grzałka stock BVC Aspire 1.8Ohm

Jeśli chodzi o smak, nie doznałem aż tak pozytywnego zaskoczenia jak w momencie kiedy pierwszy raz spróbowałem serii liquidów PuRa Juice (Bardzo polecam, cena/jakość rewelacja), wcześniej robiłem samoróbki na bazie inawery VPG + aromaty a od czasu do czasu kupowałem lq raczej niższej półki cenowej typu P1, Hangsen, Dr Jack. Miałem też nieudany romans z Liqueenem. Opisuję historię aby każdy mógł mniej więcej zrozumieć moją reakcję i porównać z tym z czym miałem do czynienia wcześniej.

Jeśli chodzi o smak, jest w pewien bliżej nieokreślony sposób (jeszcze :wink: ) dziwny i nietypowy. Lq smaczny, chmurzy ładnie - smak na pierwsze skojarzenie przywodzi gumę tutti frutti kolega stwierdził, że smakuje jak najlepsze na świecie pianki JoJo. Bardzo pozytywnie, jednak bez jakiejś szczególnej rewolucji. Z punktu widzenia laika - zbiorcza ocena za smak, chmurę i aromat to coś w okolicach 8/10

Kwestia opłacalności - trafiłem na ultra promocję (dzięki szoferek :D ), standardowa cena to 45PLN za 17ml. Do tej pory lq serii PuRa Juice 10ml zużywałem przy standardowym tempie ok. 3ml/dzień. Zobaczymy jak sprawa będzie wyglądać tutaj, na pewno dopiszę na ile mi starczył, tak dla porównania.

Tekst powyżej może być trochę nieskładny, nie wyspałem się. Na pytania bonusowe odpowiem, na ten moment zdaniem podsumowania - rewolucji nie ma, za wcześnie na ocenianie stosunku cena/jakość, smak jest bardzo w porzadku ;) Tyle od laika w temacie.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1291655
Ja tylko skromnie przypominam, że to jest dział "liquidy", a nie subforum dostawców ;) zatem wszelakie wpisy dostawców, które mówią o sprzedawanym, przez siebie asortymencie są niemile widziane, a ewentualne zapytania o ofertę, przez użytkowników, to chyba też nie tutaj, tylko w dziale danego sprzedawcy. Nie muszę chyba dodawać, że posty, które znalazły się tu przez przypadek ( mam nadzieję :mrgreen: ) wylądowały w koszu.
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1291671
Thaniell, oczywiście, że przez przypadek, Tylko i wyłącznie przez przypadek :twisted:


Pozdrawiam
Grzegorz


No ja myślę :twisted: :lol:
Th.
Awatar użytkownika
By mrBlitz
#1365038
Może trochę spóźnione, ale miałem okazje testować te liquidy.
Szczerze powiem, że nie powalaj... nie sekunda.. są po prostu super!

Cena ceną, ale te liquidy to jest własnie to, czego można się spodziewać po dobrych 'hamerykanskich' firmach.
Każdemu, kto jeszcze zastanawia się nad kupnem, odradzę marnowanie czasu na myslenie i branie się za zakupy!
By guzikmen
#1388294
Miałem doczynienia z Airheadz - bardzo dobry, mieszkanka owocowa.
Wake 'n Vape - mocno aromatyczna kawa z mlekiem. Jak dla mnie za duża ilość mleka przez co liquid był zbyt mdlący.
By 9452130
#1388427
Próbowałem wszystkich łącznie z jakąś serią limitowaną. Wszystkie mi smakowały o dziwo ale Wake 'n' Vape dla mnie bije na głowę wszystko :P
By xVAPPRO
#1594945
Udało mi sie nabyć liquid firmy Epic Juice w sklepie z moim małym mieście.
Sklepem tym był eSmoke, były to można tak powiedzieć "testy" niestety liquidy nie są już sprzedawane w moim miasteczku :(

-- [scalono] 21 lut 2016, 22:49 --

Udało mi sie nabyć liquid firmy Epic Juice w sklepie z moim małym mieście.
Sklepem tym był eSmoke, były to można tak powiedzieć "testy" niestety liquidy nie są już sprzedawane w moim miasteczku :(
Awatar użytkownika
By kamcio100
#1597306
@Blindorc

Ja brałem, jedyne porównanie z peleonem to to że w peleonie te LQ przychodzą w plastikowych miękkich buteleczkach a z ekiepa są to szklane z pipetą ;)

Ogólnie ja najczęściej biore u nich Just Fake, lecz brałem kilka razy Epic i zawsze przesyłka była u mnie na drugi dzień ;) Więc polecam
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.