EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1588440
Liquidy High Voltage przewijały się okazjonalnie przy okazji Zampli ale moim zdaniem zasługują przynajmniej na dedykowany, mały wątek wyłącznie o nich ;)

W poszukiwaniu nowych smaków, klimatów i kolejnych westchnień zagnało mnie, jak zwykle, do małego sklepu w Atenach i do mało greckich liquidów prosto z USA.

Jako, że lq należą do relatywnie drogich, żeby nie powiedzieć bardzo drogich, to wziąłem trzy na próbę (wszystkie w wagomiarze 6mg/ml) :
1. Resistor - karmelowo, ciachowo, kawowa wariacja ,
2. Short circuit - dla mnie feria owocowa, z głównym melonowym motywem (ale owoców jest tam to prostu multum, istna feria) ,
3. Schock Treatment - wg opisu to granat z jabłkiem, wg mnie to najlepsza polska (najlepsza z najlepszych ) poziomka. Takiej poziomy to jeszcze nie chmurzyłem *ISH*

Generalnie, liquidy są przepyszne, bardzo chmurne (30/70 PG/VG), z pięknymi, złożonymi aromatami (uwaga nr 1 Resistor może być poprzez karmel nieco uciążliwy dla otoczenia). Drogie ale zdecydowanie warte tych dużych pieniędzy. Co jakiś czas, dla czystej frajdy z całą pewnością będę je nabywał i arcy samolubnie chmurzył *CZAJNICZEK* :twisted:

Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1588490
Ad. 30 ml - niestety nie, tylko 15ml, dlatego pisałem, że moim zdaniem lq drogie (13,90 EUR za 15ml) ,
Ad. kosztów wysyłki - 12,50 EUR DHL Express, jak zamówisz do 15.00 to następnego dnia rano masz ;)


Pozdrawiam
Grzegorz
By TRNCzarny
#1588493
Eeee nawet gdyby miały :dupa urywać to nie w tej cenie. A poziomki mam już ukochane od Blue Label.
Awatar użytkownika
By Blindorc
#1590349
Mi jakoś te liquidy nie podchodzą z tą nutą "enegrii". Jak by się ktoś chciał dogadać to mam 1 shock treatment
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1594677
Mi bardzo podeszły Short Circuit i Diode

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.