EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By Sean
#981498
Pierwszy mój e-papieros to ego-ce4 od "chińczyka" z lq za 40 zł. Działał 4 msc, byłem mega zadowolony, zero analogów. Po 4 msc się spsuł i kupiłem u tej samej persony 3 kolejne takie same, każdy miał jakąś wadę, generalnie 2 tygodnie i 3 e papierosy wylądowały w koszu. Śmieszna gwarancja - 2 dni... Mimo wszystko po tym jak trafiłem ten pierwszy, mam dobre wspomnienia i wróciłem do wapowania, lecz teraz na mild master.
Awatar użytkownika
By aksello
#981607
Sean pisze:Pierwszy mój e-papieros to ego-ce4 od "chińczyka" z lq za 40 zł. Działał 4 msc, byłem mega zadowolony, zero analogów. Po 4 msc się spsuł i kupiłem u tej samej persony 3 kolejne takie same, każdy miał jakąś wadę, generalnie 2 tygodnie i 3 e papierosy wylądowały w koszu. Śmieszna gwarancja - 2 dni... Mimo wszystko po tym jak trafiłem ten pierwszy, mam dobre wspomnienia i wróciłem do wapowania, lecz teraz na mild master.

miałeś szczęście miałem takiego i po tygodniu sie zepsuł :P
Awatar użytkownika
By Jaroff
#981838
Moje dwie sztuki Ego-CE5-1500MAH, wytrzymały równo 20 dni..jednego udało mi się naprawić..Ze dwa dni temu. Kabelek się odlutował w korpusie. Drugi natomiast zakończył żywot spektakularnym zapachem spalenizny :).
Już chyba nigdy żadnego ego-podobnego twora nie kupię!

Ach...Żeby nie odejść od tematu..Zapomniałem dodać, że obie sztuki oczywiście rodowicie-chińskie.
Awatar użytkownika
By Nitro
#981874
Moje ce4 się rozsypały po miesiącu.W obu głowica odpadła od korpusu, i urwały się kabelki.Próbowałem reanimować, jednak bez skutku. Natomiast kingowe kamikaze za stówkę trzymają do dziś(ponad rok).Profilaktycznie dokleiłem głowice klejem epoksydowym.
Awatar użytkownika
By Hiszpanu
#1080481
Sam kupiłem ego ce8 za 28 zł z allegro to co mi z tego zostało to tylko bateria (której koszt pewnie nie przekraczał 15 zł skoro cała e cigaretta była za 28). Baterii używam już jakiś 2 tydzień i mój rekord pozostawienia jej bez nadzoru to jakieś 10h, ponieważ chciałem odespać 2 dni przez które praktycznie nic nie spałem i parę metrów od łóżka zostawiłem ją na te 10h przez które się ładowała a ja spałem cały czas. Oczywiście widziałem już jakiś czas temu zanim kupiłem e fajkę że komuś się to podpaliło nawet chyba ten sam artykuł czytałem, jedynie co robię zawsze jak ją ładuję to wszystko odsuwam w okolicy gniazdka tak by przy samozapłonie pół domu się nie hajtnęło.

HARY1953 pisze:Co tam 1500MAH ,są już 1700 ,, a najnowszej generacji parownik ma ,,gwint dokręcany! ,, :zakrecony

http://marmari.com.pl/p/1524/889/e-papi ... erosy.html



dokładnie sam kupiłem to 1700 które przy moim paleniu starcza od 10:00 do 23:00 max. :)
By EmdoPL
#1180108
sam kupiłem od wspomnianego wyżej użytkownika allegro i jestem zadowolony. jednak sam clearomizer zmienił bym na coś lepszego, bateria jest ok, starcza mi na cały dzionek wapowania. po 3 dniach zaczął bobrzyć, ale zmieniłem knot i przewinąłem grzałkę. teraz jest ok. skróciłem drut o około 3mm, dałem jeden zwój mniej, i teraz daje potężną chmurę... dziś miałem jednak problem z bulgotaniem, ale rozebrałem wszystko, odsączyłem sznurki, przedmuchałem sprężarką do sucha i działa jak należy. na początek brałem liquid od FooF ale zmieniam na coś lepszego, bo jest za rzadki. a problem z bulgotaniem był spowodowany tym, że uszczelka która styka grzałkę z dripem zawinęła mi się kiedy spadła mi na podłogę i po tym jak złożyłem i zalałem liquidem dużo wlało się do grzałki, na szczęście nie na baterię.

a jeśli chodzi o ładowarkę od eGo to or razu zmieniłem w niej kabel razem z wtyczką usb na dłuższy kabel odcięty od starej klawiatury, bo orginalny przełamał by się i nic by z tego nie było.

mój wcześniejszy e-p to tzw health... byłem zadowolony, bo używałem go prawie pół roku, zmieniłem jedynie baterię wyciągając ją z obudowy i zmieniając na większą o podobnych parametrach, orginalna przestała trzymać po miesiącu. a później zmieniałem już tylko wnętrze grzałki i napełniałem liquidem kardridże wypełnione watką. także z atomizera zrobiłem swoisty kartomizer.
Awatar użytkownika
By pol
#1180130
EmdoPL pisze:sam kupiłem od wspomnianego wyżej użytkownika allegro i jestem zadowolony. jednak sam clearomizer zmienił bym na coś lepszego, bateria jest ok, starcza mi na cały dzionek wapowania. po 3 dniach zaczął bobrzyć, ale zmieniłem knot i przewinąłem grzałkę. teraz jest ok. skróciłem drut o około 3mm, dałem jeden zwój mniej, i teraz daje potężną chmurę... dziś miałem jednak problem z bulgotaniem, ale rozebrałem wszystko, odsączyłem sznurki, przedmuchałem sprężarką do sucha i działa jak należy. na początek brałem liquid od FooF ale zmieniam na coś lepszego, bo jest za rzadki. a problem z bulgotaniem był spowodowany tym, że uszczelka która styka grzałkę z dripem zawinęła mi się kiedy spadła mi na podłogę i po tym jak złożyłem i zalałem liquidem dużo wlało się do grzałki, na szczęście nie na baterię.

a jeśli chodzi o ładowarkę od eGo to or razu zmieniłem w niej kabel razem z wtyczką usb na dłuższy kabel odcięty od starej klawiatury, bo orginalny przełamał by się i nic by z tego nie było.

mój wcześniejszy e-p to tzw health... byłem zadowolony, bo używałem go prawie pół roku, zmieniłem jedynie baterię wyciągając ją z obudowy i zmieniając na większą o podobnych parametrach, orginalna przestała trzymać po miesiącu. a później zmieniałem już tylko wnętrze grzałki i napełniałem liquidem kardridże wypełnione watką. także z atomizera zrobiłem swoisty kartomizer.

Czy to ma być reklama ego1500MAH?
By robertoks
#1204575
Jaka cena taka jakość.Papieros nieszczelny.Olejek wylewa się.Grzałka beznadziejna...to chyba atrapa.Te 45 zł wydałem na dwie baterie chyba które były w komplecie a i tak cieniutkie bo tylko 900 m/h.Kupiłem inny i bez porównania.Ego paoieros? Zdecydowanie odradzam
Awatar użytkownika
By vonkniprode
#1204623
robertoks pisze:Jaka cena taka jakość.Papieros nieszczelny.Olejek wylewa się.Grzałka beznadziejna...to chyba atrapa.Te 45 zł wydałem na dwie baterie chyba które były w komplecie a i tak cieniutkie bo tylko 900 m/h.Kupiłem inny i bez porównania.Ego paoieros? Zdecydowanie odradzam

Dobrze jest się najpierw przywitać :wink:
Może kopiłeś odrzutowiec nie epapierosa. Przy wyciekającym oleju wyciąga 900 m/h to i tak przyzwoite osiągi. :palm
Awatar użytkownika
By pablo3z
#1264133
Wszystko to w Chinach robione, kwestia tylko kontroli jakości. W tej samej fabryce jedna firma robi "dobre" baterie, a druga robi "felerne" bo już kontroli jakości nijak nie ma. Składają jak leci to i potem takie ciekawostki mogą się zdarzyć. Swoją drogą i w "markowych" czy "lepszych" bateriach może się coś takiego zdarzyć tyle że po prostu jest to mniej prawdopodobne. W Polsce nie kupowałbym tych "najtańszych" baterii - takich jak przedstawione w 1 poście. Jednak już w chinach rozejrzałbym się za jakąś solidną chińską firmą i przypuszczalnie dobrą baterię dałoby się kupić za grosze. Myślałem nawet coby przywieźć kilka tutaj, ale podobno teraz są jakieś jaja ze strony Chińskiej jeśli chodzi ogólnie o wywóz baterii. Mnóstwo papierów trzeba i jak się tym nie zajmie człowiek na dużą skalę to się nie opłaca. Może uda się w samolocie coś przemycić tak dla siebie :D
Awatar użytkownika
By Kristyan
#1593940
A ja z zaufania do opinii sprzedawcy na aliexpress zamówiłem sobie taką
http://m.aliexpress.com/item/2055220065 ... sitedetail
Po opiniach i sprawdzonym sprzedawcy zamówiłem, mam nadzieję że wytrzyma trichę jako podróbka CE5.
Tak, 26 zl za fajke, etui, buteleczke i ladowarke xD

Jak przyjdzie to dam znać jak się użytkuje.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.