EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1588285
I oczywiście wszyscy wapujący mają brać odpowiedzialność za czyjąś patologię? Trzeba zakazać wapowania z tego powodu?
Każda kobieta w ciąży, która jara analogi czy efajki, czy pije alkohol, to zwykły patol jak na moje standardy.
Jeszcze należy "zabronić Krakowa" dla kobiet w ciąży. Stężenia szkodliwych substancji w powietrzu w tym mieście przekroczone są nawet kilkusetkrotnie na dobę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By bgstree
#1588288
Pude!lek pisze:I oczywiście wszyscy wapujący mają brać odpowiedzialność za czyjąś patologię? Trzeba zakazać wapowania z tego powodu?
Każda kobieta w ciąży, która jara analogi czy efajki, czy pije alkohol, to zwykły patol jak na moje standardy.
Jeszcze należy "zabronić Krakowa" dla kobiet w ciąży. Stężenia szkodliwych substancji w powietrzu w tym mieście przekroczone są nawet kilkusetkrotnie na dobę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dokladnie...

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Darsi
#1588445
bgstree pisze:Kolejny artykul kontynuujacy nagonke na EIN




To nic innego jak tylko tworzenie "odpowiedniego klimatu" dla wprowadzenia ustawy o EIE... Trzeba ludzi postraszyć żeby w odpowiednim momencie ciemnota przyklasnęła kolejnym zakazom.
Awatar użytkownika
By apache
#1588602
Te substancje, które były przetwarzane w grzejniku, jakim jest e-papieros


Od kiedy EIN jest grzejnikiem?
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1588816
Dajcie spokój. Każdy, a nawet idiota wie, że wapowanie w ciąży może niekorzystnie wpłynąć na rozwój płodu. Podobnie jak palenie, picie alkoholu, a nawet spożywanie niektórych potraw.
Jestem od niedawna ojcem, więc temat "co szkodliwe w ciąży, a co nie" mam przerobiony od a do z.
Nie wiem po co dziennikarze piszą takie gnioty. W jaki to sposób wpływa na ocenę szkodliwości efajków? Moja kobieta będąc w ciąży musiała nawet unikać czyszczenia kociej kuwety, by nie narazić się na ewentualny kontakt z toksoplazmozą.
To co? Zakazać posiadania kotów w domu? Czy kuwet?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.