EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By zarthos
#1580466
W skrócie:
Cameron uważa że e-papierosy są ważnym środkiem do poprawy zdrowia obywateli Anglii -palaczy.
Awatar użytkownika
By Tomba
#1580470
zarthos pisze:W skrócie:
Cameron uważa że e-papierosy są ważnym środkiem do poprawy zdrowia obywateli Anglii -palaczy.

No to mi się podoba :)
Nasze buraki zorientują się gdzieś za 25 lat.
Awatar użytkownika
By zarthos
#1580472
Oni już się zorientowali ;)
Problem w tym że naszemu zdrowiu nie po drodzę z ich portfelem...
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1580479
Mówi, że wielokrotnie próbował rzucić palenie z miernym skutkiem. Twierdzi, że rząd powinien kierować się raportem Public Health of England. Uważa też za sukces rzucenie lub zastąpienie palenia przy pomocy EIN przez ponad milionową grupę osób.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Tomba
#1580484
tinOFbeer pisze:Mówi, że wielokrotnie próbował rzucić palenie z miernym skutkiem. Twierdzi, że rząd powinien kierować się raportem Public Health of England. Uważa też za sukces rzucenie lub zastąpienie palenia przy pomocy EIN przez ponad milionową grupę osób.

Dzięki.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1580555
Wielka Brytania nie jest pachołem UE jak Polska, więc Cameron może mówić co myśli i co uważa za stosowne. Jak będą chcieli, to nawet nie wprowadzą postanowień dyrektywy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1580561
Pude!lek pisze: Jak będą chcieli, to nawet nie wprowadzą postanowień dyrektywy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To by było ciekawe, taka sytuacja spowodowałaby niebyt dyrektywy.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1580615
Słowa Camerona zapewne będą odebrane jako antyunijne stanowisko i nic poza tym. W żaden sposób nie wpłynie to na samą dyrektywę czy naszą "wzbogaconą" ustawę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By orient
#1580620
zarthos pisze:Oni już się zorientowali ;)
Problem w tym że naszemu zdrowiu nie po drodzę z ich portfelem...


Raczej nie. Radziwiłł jest człowiekiem który, jak wielu innych członków PiS, "wie lepiej" i żadna siła* nie zmusi go do zmiany zdania. To jest człowiek "nawiedzony".

*) Nie dotyczy Prezesa. Może to właśnie do niego powinniśmy uderzyć z petycją? :)
Awatar użytkownika
By zarthos
#1584572
orient pisze:
zarthos pisze:Oni już się zorientowali ;)
Problem w tym że naszemu zdrowiu nie po drodzę z ich portfelem...


Raczej nie. Radziwiłł jest człowiekiem który, jak wielu innych członków PiS, "wie lepiej" i żadna siła* nie zmusi go do zmiany zdania. To jest człowiek "nawiedzony".

*) Nie dotyczy Prezesa. Może to właśnie do niego powinniśmy uderzyć z petycją? :)


Mówiłem ogólnikowo ;).
Wiadomo że są "pożyteczni idioci" jak i beneficjenci.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.