EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By Drakkar
#1582306
Witam ponownie.
Wystrugałem kolejne pudełko. Tym razem w ruch poszły dłuta i dremel. Z powodu skrzydełek żona się śmieje, że to Asterix :D Ciekawy jestem waszych opinii.

Drewno tradycyjnie bukowe, trochę trudne w obróbce dłutami bo twarde i kruche. Akus wkładany od tyłu, klapka na magnesach, trochę większy niż poprzednie bo wymiar zwiększają skrzydła. Chętnie odpowiem na ewentualne pytania.

Kilka zdjęć:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zapraszam do komentowania.
Jeżeli się podoba to + mile widziany - zachęci do dalszego dłubania
Awatar użytkownika
By WE514
#1582308
Piękna robota, mi to przypomina skrzydła husarii
Awatar użytkownika
By tunajerzy
#1582325
Nie obraź się, ale moim zdaniem wygląda to, jak na pieńku siekierką strugane. Kojarzy mi się to, z dawnymi straganami z pamiątkami, gdzie królowały orły i ciupagi. Takie to odpustowe trochę.
Myślę że powinieneś wrócić do początku. Twoje pierwsze boxy, miały potencjał i wygląd. Na nich powinieneś się skupić i na podszlifowaniu umiejętności.
Jest to, moja subiektywna opinia więc przepraszam, jeśli Ciebie uraziłem.
Awatar użytkownika
By Drakkar
#1582333
tunajerzy pisze:Nie obraź się, ale moim zdaniem wygląda to, jak na pieńku siekierką strugane. Kojarzy mi się to, z dawnymi straganami z pamiątkami, gdzie królowały orły i ciupagi. Takie to odpustowe trochę.
Myślę że powinieneś wrócić do początku. Twoje pierwsze boxy, miały potencjał i wygląd. Na nich powinieneś się skupić i na podszlifowaniu umiejętności.
Jest to, moja subiektywna opinia więc przepraszam, jeśli Ciebie uraziłem.

Nie obrażę się, każda uwaga jest dla mnie cenna. Właśnie dlatego je tutaj pokazuję żeby zasięgnąć opinii (również tych krytycznych).
Awatar użytkownika
By tunajerzy
#1582387
Swoją drogą, może pomyśl nad zrobieniem galerii, z twoją twórczością. Mieli byśmy porównanie i mozna by obserwować, dokąd zmierzasz. Talent masz na bank *MALUJ* Obrazek
Awatar użytkownika
By Neuss
#1582509
A ja mam całkiem odmienne odczucia. Box kojarzy mi się z drewnianymi posążkami słowiańskich bożków. Może właśnie te wariacje dłutem i lekkie niedoszlifowanie nadają mu takiego uroku. Zresztą, nawet w sztuce się przyjęło, że wszystko musi być perfekcyjne. :roll: Jak rzekł pewien fikcyjny koneser rzeźb "Perfekcyjna rzeźba niczym nie różni się od przydrożnego kamienia. Jest tak samo nudna i martwa".

Gratuluję roboty, bardzo mi się podoba. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Drakkar
#1582615
Neuss pisze:A ja mam całkiem odmienne odczucia. Box kojarzy mi się z drewnianymi posążkami słowiańskich bożków. Może właśnie te wariacje dłutem i lekkie niedoszlifowanie nadają mu takiego uroku. Zresztą, nawet w sztuce się przyjęło, że wszystko musi być perfekcyjne. :roll: Jak rzekł pewien fikcyjny koneser rzeźb "Perfekcyjna rzeźba niczym nie różni się od przydrożnego kamienia. Jest tak samo nudna i martwa".

Gratuluję roboty, bardzo mi się podoba. :mrgreen:


W zamierzeniu miał właśnie taki być a czy wyszedł odpustowo czy na kształt "słowiańskich bożków" - można dyskutować. Pewnie kwestia gustu.

-- [scalono] 07 lut 2016, 17:24 --

tunajerzy pisze:Swoją drogą, może pomyśl nad zrobieniem galerii, z twoją twórczością. Mieli byśmy porównanie i mozna by obserwować, dokąd zmierzasz. Talent masz na bank *MALUJ* Obrazek

W podpisie jest link do czegoś na kształt galerii.
Awatar użytkownika
By pan prezes
#1583962
Super praca, ja powoli zabieram się do zbudowania czegoś w rodzaju obudowy z mahoniu :)
Awatar użytkownika
By Drakkar
#1584173
pan prezes pisze:Super praca, ja powoli zabieram się do zbudowania czegoś w rodzaju obudowy z mahoniu :)

Ładne drewno, dość twarde - jednocześnie trwałe. Chętnie zobaczę efekty twojej pracy.
By ZjadaczGłów
#1584178
Czy owe dzieła są na sprzedaż kolego ?
Awatar użytkownika
By Drakkar
#1584208
Tak. Jak są chętni to sprzedaje, inwestuję w kolejne i tak w kółko. Robię boxy bo mi to przyjemność sprawia :D
Awatar użytkownika
By Miotła
#1584987
Zgadaj się z @Brassmaster i zróbcie fotkę promocyjną Hussara :D

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.