EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By sipak00
#678658
Dzięki koledze BadPix który wystawił do sprzedania liquidy Green Zone miałem okazję przetestować lq Golden. Buteleczka fajna i niestety to jedyna zaleta tego zakupu. Zalałem do T3... i kompletnie nic... jakbym palił samą bazę. Czuć delikatnego kopa ale smaku zero. Potem zalałem do ViVi mini CC i to samo...
Awatar użytkownika
By BadPix
#678864
Black Coffe - pomimo że powinna być ciemna , to dla mnie znów jest słodka (z dodatką wanilli ?) Ale mi całkiem podchodzi lecz napalić się nią nie mogłem jakoś.
Fresh Apple - Tutaj znów ja mam problem bo niby gdzieś tam czuje te jabuszko ale dla mnie za mało aromatyczne.
By B09
#697775
Green Zone Red Bull (12mg)
Smak: slodkich, nawet dobry, jednak z Red Bullem to nie ma nic wspolnego, predzej smakuje jak "gumy landrynkowe" 6/10
Moc: 12mg to chyba tylko napis, kopa nie daje 0/10
Dym: chmurka ladna 9/10

Z racji tego, ze wole jak chociaz troszke drapie w gardlo to zmieszalem z P1 Wild West Tobacco (18mg) w proporcji 40/60 i mi podchodzi.
Awatar użytkownika
By 666marian666
#697789
FRESH APPLE
Kroplomierz a raczej wlewomierz zintegrowany z zakrętką.Brak zabezpieczenia przed dziećmi.
Po naciśnięciu górnego rantu zakrętki z napisem PRESS w wyskakuje wlewomierz.






Na butelce są przyklejone etykiety z logo producenta,nazwą liquidu(smakiem),krajem w z którego liquid pochodzi.
Następna etykieta(tylna)na której jest podany
skład:
Propylene Grycol
Vegatable Grycerol
Water
Original Naturales Premium Tobacco Flavours
dalej są ostrzeżenie:
Nie nadaje się dla kobiet w ciąży, karmiących piersią i coś o nieletnich :D
Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu.
Trzymać z dala od dzieci.

Podana jest zawartość nikotyny w tym wypadku 12mg/ml,
pojemność butelki,adres stronki producenta http://www.e-tabacco.hu
Na samym dole są znaczki ostrzegające.
X oraz do +18 i coś tam z ochroną środowiska(drzewo i padnięta ryba).

Liquid średnio gęsty koloru zielonego jak "szampon zielone jabłuszko".
Zapach słabo wyczuwalny jabłkowo landrynkowy.
Smak tak samo jak zapach słabo wyczuwalny jabłkowo landrynkowy słodki.
Brak posmaku chemicznego co mnie zaskoczyło.
Chmurka gęsta, bardzo dobrze utrzymująca się.
Kop słaby tak na 6mg a może i mniej.

Ogólnie można wywapować ale szału nie robi,smak tam jakiś jest chmura super,moc niezgodna z tym co jest na etykiecie.
W cenie około 16zł nie opłaca się brać w hurtowniach CHH ceny hurtowe tych liquidów wahają się od 7zł do 10zł za 30ml.
Awatar użytkownika
By mashun
#697812
Próbowałem Virgin LM. Kolor krwisto-czerwony, początkowo smak tytoniowy podobny do virginii, ale po kilku zaciągnięciach przestaje być zupełnie wyczuwalny (podejrzewam zabarwioną bazę). Ogólnie marne 1/10 i to tylko za niezłą chmurę. Ponad 1/2 butelki leci do zlewu.
Awatar użytkownika
By gregbard
#697820
kupiłem z ciekawości, również "virgin LM" o mocy 24mg. Teoretycznej mocy, bo nawet 9mg w innych lq wyczuwam kopa w płuco.... a ten czerwony zaciesz... zero nikotyny pewnie ma... porażka, tragikomedia a nie liquid
By rajmund
#700132
mój znajomy robił w laboratorium w Gdyni test na nikotynę i co ciekawe..... zgadza się z deklarowaną.
Nie wiem czy wiecie ale jesteście przyzwyczajeni do ekstraktu pieprzu którym chińczyki doprawiają liquidy.
Większość liquidów z ,, importu" ma właśnie taki popiepszony skład. Smacznego!
Awatar użytkownika
By mashun
#700133
Hmm, ciekawe ale coś nie wierzę :mrgreen:
A tak na marginesie pamiętaj kolego, że to właśnie "chińczyki" wymyślili liquidy i całą resztę związaną z e-p.
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#721975
Nie polecam.

Zakupiłem Virginia LM i Winstone 12mg. Miały być tytoniowe a smakują jak kisiel żurawinowy z posmakiem szpitalnej ściery.
Przy większych chmurach mnie zatyka i wywołuje "odruch kaszlowy". Dobrze, że było tanio to nie żal wylać do kibla.
Awatar użytkownika
By skrzypekq4
#731233
Winstone 24mg - istne scierwo, smakuje jak kulki na mole, zapach z butelki jak plyn do spryskiwaczy. dobrz, ze dostalem za free na degustacje, byly by to najgorzej wydane pieniadze w moim zyciu :(

ZDECYDOWANIE NNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
By Mucho_loco
#775405
Kupiłem buteleczkę strawberry. Zalałem clirka, wapuję, dymam i... Sięgam po analoga. Nie wiedzieć czemu nie mogłem tym zaspokoić głodu nikotynowego. Na opakowaniu jest zadeklarowane, że osiemnastka, a jednak jakoś czułem ciąąągłe ssanie na płucach. Co do smaku.. Lekka mgiełka truskawki, lecz jakaś taka mdła? 2/10
By Qhta
#793611
Cherry 18 mg, 16 zł smak ledwo wyczuwalny ,nikotyny chyba brak, chmura ok , zapach liquidu lekko wisniowy z nutą alkocholu , zapach dymu: stara szafa mojej babci , bądz lewy pantofel mojego sąsiada , nie dam rady tego puszczać nosem bo mam odruch wymiotny . Prawie cała butelka w koszu ale zmusiłem się zeby wypalić to co zalałem.
Awatar użytkownika
By Lavrokh
#794911
SYYYYYYYYYF. Kupiłem to ścierwo przed wyjazdem na delegację do Szwecji. Żadna grzałka nie chciała mi tego przepalić. Wszystko było na baterii i tyle miałem z palenia.

OMIJAJCIE TO DŁUGIM ŁUKIEM!!!
Awatar użytkownika
By gdsxx
#795448
OMIJAĆ Z DALEKA!

Dziś zakupione w sklepie stacjonarnym, Golden 24mg. Pomijając, że ma naprawdę okropny smak to nikotyny tam chyba nie ma bo czuję jakbym palił zerówkę...
Najgorzej wydane 19zł w życiu :)
By tolo31
#835819
Tooooooootalne g**no!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kupiłem golden oraz winstone.
Ani mocy ani smaku,rozcieńczyłem pół na pół z bazą 36 i ledwo czuć kopa.
Testuję na nowych sprawdzonych atomizerach i nie ma mowy że to wina sprzętu.
Nie dajcie się skusić ceną,nawet po kolorach widać że to chemiczne g**no.
Made in Hungary!!!!!! Węgry to może widziały z samolotu jak leciały z Chin.
Awatar użytkownika
By Emarcin
#921154
Jak dla mnie buteleczka zaprojektowana troche bez sensu,niewygodnie się nalewa do clearomizera,zakupiłem z ciekawości,smak truskawka,lekko czuć truskawke i nie wiem co jeszcze,taką chemie.
Nie polecam :cry:
By Warynt
#1193765
Właśnie otrzymałem przesyłkę green zone.
Zamówiłem (Po 30 ml):
Czarna herbata - 18 ml
MLBRO - 18ml
VIGINIA LM - 24ml

Zapach:
Niewyczuwalny

Smak:
Każdy smakuje tak samo. Każdy! Jak dla mnie smak palonego plastiku.

Moc:
Niewyczuwalna w ogole.

Dym:
Średni. I to chyba najlepsze z tego wszystkiego.


Reasumując. Niech Was nie pokusi cena. Po pierwszych 2 machach wywalicie to do kosza, a wywalicie połowe ceny dobrego liquidu.

A jakie są Wasze opinie ?
By Warynt
#1196172
Zakupiłem MLBRO 18mg, Virgin LM 24 mg i Black tea 18 mg. Wszystkie smakują tak samo, żadnego smaku, moment jest sam, ale według mnie to smak spalonego plastiku (Nie jest to wina grzałki:P). Wszystkie 3 wylądowały w koszu. Jednak przy najtańszych Liquidach zostaję przy "Liquid Idealny". Kosztuje 4zł, a smak, moc i dym dobrze oddaje. Polecam Arbuza ;D
By lukjedrzejkiewicz
#1581184
Żona używa teraz truskawki. W smaku niezłe, zapach samego liquidu również, chmura średnia. Ogólnie nie jest źle, chociaż nie jest to mój smak, a kolejne nabędę jej dr jacka :-)

Wysłane z mojego ALE-L21
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.