EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Mefju5
#1579658
Witam,mam pytanko odnośnie kupowania przez ten sklep.Ceny jeżeli byśmy przeliczyli z dolców na złotówki są bardzo dobre,lecz nie za bardzo wiem jak się kupuję przez inną walutę i dodatkowo z innego kraju tak jak na tej stronie.Czy ktoś mógłby mi opisać ten proces,bo wydaje mi się,że aż takiej różnicy cen nie może być!Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
By mordek
#1579661
PayPal. :roll:
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1579662
Poszukaj tematu o PayPal.

Ps. Jak zapłacisz kartą to samo przeliczy.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 03 lut 2016, 23:18 przez tinOFbeer, łącznie zmieniany 1 raz.
By Mefju5
#1579663
Aha,rozumiem a czy jakieś dodatkowe koszty jeszcze mi dojdą które wyrównają cenę?Plus dodatkowo nie będzie żadnych problemów z przesyłką.Przepraszam,że takie proste a może nawet głupie pytania ale nigdy tego nie robiłem ;d
Awatar użytkownika
By mordek
#1579664
Mefju5 pisze:Aha,rozumiem a czy jakieś dodatkowe koszty jeszcze mi dojdą które wyrównają cenę?Plus dodatkowo nie będzie żadnych problemów z przesyłką.Przepraszam,że takie proste a może nawet głupie pytania ale nigdy tego nie robiłem ;d

Kolega nowy w temacie... to może przeczyta to: fasttech-instrukcja-obslugi-t62581.html
Zasada podobna.

-- EDIT:
I to do tego samego sklepu: fasttech-com-ogolna-dyskusja-realizacja-zamowien-t54736.html
By orient
#1579980
Ale nie w sposób jakoś szczególnie bolesny. Np USD jest p0 4.10 zł a oni przeliczają po 4.30 zł. W zamian, oprócz pośrednictwa w zapłacie uzyskujesz ubezpieczenie transakcji.
Awatar użytkownika
By Simao12
#1580437
Ja jak kupuję na podobnych stronach to płacę kartą.
Przykładowo PKO sprzedaje teraz USD za 4.0993
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.