EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1579541
Drukowanie i skanowanie podpisanej kartki to nie jest dobry pomysł jeśli się chce zebrać jak największą liczbę podpisów.
Awatar użytkownika
By minimaluser
#1579543
tinOFbeer pisze:Drukowanie i skanowanie podpisanej kartki to nie jest dobry pomysł jeśli się chce zebrać jak największą liczbę podpisów.

Fakt, ale zawsze coś. Chyba już teraz nie jest ważne w jaki sposób spróbujemy zwrócić na siebie uwagę.
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1579570
minimaluser pisze:
tinOFbeer pisze:Drukowanie i skanowanie podpisanej kartki to nie jest dobry pomysł jeśli się chce zebrać jak największą liczbę podpisów.

Fakt, ale zawsze coś. Chyba już teraz nie jest ważne w jaki sposób spróbujemy zwrócić na siebie uwagę.


Może edytuj tytuł na jakiś bardziej przyciągający i opisujący akcję bo zapewne wielu użytkownikom nazwa SUEP nic nie mówi.
Awatar użytkownika
By Tomba
#1579591
tinOFbeer pisze:Drukowanie i skanowanie podpisanej kartki to nie jest dobry pomysł jeśli się chce zebrać jak największą liczbę podpisów.

Nie da się ukryć. Skąd i dlaczego taka forma?
By Anyaris
#1579614
Działamy! :D
Awatar użytkownika
By Tomba
#1579618
U S T A W A
z dnia 11 lipca 2014 r.
o petycjach

"Art. 4. 1. Petycję składa się w formie pisemnej albo za pomocą środków komunikacji elektronicznej."

"5. Petycja składana za pomocą środków komunikacji elektronicznej może być opatrzona bezpiecznym podpisem
elektronicznym weryfikowanym przy pomocy ważnego kwalifikowanego certyfikatu oraz powinna zawierać także adres
poczty elektronicznej podmiotu wnoszącego petycję. "

Trochę dziwne, bo ustawodawca dopuszcza składanie petycji w wersji elektronicznej.
W pkt 5 stoi "może" co nie oznacza, że musi.
Tylko żeby nie było, że się znowuż czepiam.
Awatar użytkownika
By pol
#1579622
Art. 2. 1. Petycja może być złożona przez osobę fizyczną, osobę prawną, jednostkę organizacyjną niebędącą osobą prawną lub grupę tych podmiotów, zwaną dalej „podmiotem wnoszącym petycję”, do organu władzy publicznej, a także do organizacji lub instytucji społecznej w związku z wykonywanymi przez nią zadaniami zleconymi z zakresu administracji publicznej.
2. Petycja może być złożona w interesie:
1) publicznym;
2) podmiotu wnoszącego petycję;
3) podmiotu trzeciego, za jego zgodą.

Ważne kto skład. Reszta to tylko i wyłącznie forma wsparcia (poparcia).
Awatar użytkownika
By Patryk EFVI
#1579642
Niniejszym pol rozgryzł temat.
Petycję składa osoba prawna w interesie podmiotu trzeciego.
Awatar użytkownika
By pol
#1579649
Nie rozumiem czemu SUEP nie przeszkadza zapis w projekcie ustawy dotyczący zakazu sprzedaży transgranicznej.
Awatar użytkownika
By Tomba
#1579652
Patryk EFVI pisze:Niniejszym pol rozgryzł temat.
Petycję składa osoba prawna w interesie podmiotu trzeciego.

Też to widziałem, ale już nie chciałem mącić :P
Awatar użytkownika
By Patryk EFVI
#1579655
Przyznaję szczerze i publicznie - to mój błąd. Ubzdurałem sobie, że w TPD jest zapis o zakazie sprzedaży transgranicznej i na naszym poletku nic nie zdziałamy. Jeśli petycja odniesie skutek - ten temat nie zostanie pominięty. Biję się w pierś.
Awatar użytkownika
By pol
#1579993
W sprawie formalnej:

Petycja
http://suep.org.pl/wp-content/uploads/2 ... teczna.pdf
adresowana do "Pani Premier Beata Szydło"

Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej
Art. 154.
1. Prezydent Rzeczypospolitej desygnuje Prezesa Rady Ministrów, który proponuje skład Rady Ministrów. Prezydent Rzeczypospolitej powołuje Prezesa Rady Ministrów wraz z pozostałymi członkami Rady Ministrów w ciągu 14 dni od dnia pierwszego posiedzenia Sejmu lub przyjęcia dymisji poprzedniej Rady Ministrów i odbiera przysięgę od członków nowo powołanej Rady Ministrów.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.