EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By windi95
#156818
hejka
wkurzyły mnie już krótko trzymające batki, a że z kaską na razie krucho, postanowiłem pogrzebać w moich szpejach i właśnie wczoraj wykonałem DIY prostego moda a la stick. posłużyła mi do tego ładowarka stołowa do baterii nokia BP-6M li-po 1100mAh, zakupione w trendy uszkodzone baterie oraz atomek 901. z przejściówką na 510 daje spore możliwości. ładowanie standardową ładowarką nokii lub przez przejściówkę. zdjęcia pod poniższymi linkami (nie wiem jak dodać zdjęcie)
1. http://www.aukcjoner.pl/gallery-demo/2474151.html
2. http://www.aukcjoner.pl/gallery-demo/2474157.html
na razie sprawdzam długość palenia na tym wynalazku. dymi tak jak na świeżo naładowanych oryginalnych batkach.

bateryjka wytrzymała 7 godzin dość mocnego ciągnięcia. nagle atomek przestał dymić, więc spadek napięcia nastąpił skokowo, co dobrze świadczy o baterii. jak na razie sprawuje się bardzo dobrze.

Ciekawa konstrukcja, gratuluję.
Ale na przyszłość proszę używać wielkiej litery na początku każdego zdania.
reed
Ostatnio zmieniony 20 maja 2010, 22:01 przez Tusia, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Poprawiono pisownię w tytule!
By sonyac
#157471
Wszystko pięknie :) jednak mam jedno Poważne zastrzeżenie .

Powinno się karać za tak złe zdjęcia !

Jakiż to problem poprawić fotkę ? Powszechnym jest wrzucanie na forach itp zdjęć jakości urągającej czemukolwiek .:(

... a poza tym serdeczne Pozdro 600
Awatar użytkownika
By Bulba
#157499
Przeciez fotki sa dobrej jakosci. Moze wystarczy na nia tylko kliknac ? :P
Awatar użytkownika
By karols
#157678
Kod: Zaznacz całyPowinno się karać za tak złe zdjęcia !

Bez przesady,już karać.
Fakt nie które są słabej jakości ale coś tam można podglądnąć.
Ogólnie fajny mod.
Awatar użytkownika
By Czuly
#157871
A propos modu. Proponuje ci zmienić włącznik, bo taki mały stycznik nie wytrzyma takich prądów zbyt długo. I druga sprawa. Czy jesteś pewien, że bateria też nie padnie od zbyt dużego prądu?
Awatar użytkownika
By Bulba
#157910
A oryginalne baterie o pojemnosci stu paru mAh
katowane pradami 10C padaja ? ;)
Awatar użytkownika
By navegare
#157916
Bulba, nie znasz się :)
Ta jest przecież do telefonu...
Awatar użytkownika
By windi95
#157963
Czuly pisze:Proponuje ci zmienić włącznik, bo taki mały stycznik nie wytrzyma takich prądów zbyt długo. I druga sprawa. Czy jesteś pewien, że bateria też nie padnie od zbyt dużego prądu?

Co do wyłącznika to na razie działa bez zarzutu. Nie podejrzewam też, aby jakieś specjalne cudo było montowane w bateriach manualnych, chociaż nie miałem na razie okazji rozbebeszyć takiej.
A czy bateria wytrzyma to okaże się w praniu :? :? :?
Ładowarka sieciowa do noki ładuje baterię do ok 4,25V, a kończy się nagle (dzisiaj wytrzymała cały dzień paląc na przemian z dse901) na ok.3,1V. Przed chwilą zaczął dymić trochę słabiej (napięcie 3,41V) i zmieniłem baterię.
sonyac pisze:Powinno się karać za tak złe zdjęcia !

Chyba cię lekko poniosło sonyac. 2 fotki faktycznie są słabsze, ale reszta jest ok. A może chciałeś odczytać pojemności kondensatorów na płytce? :?: :?: :?:

Jak na razie jestem bardzo zadowolony z działania mojego modka. :P :P :P

A jeszcze do reed'a - proszę o pochwałę za zastosowanie dużych liter na początku zdania. (Myślałem, że wypracowania z "Polaka" mam już dawno za sobą) :zakrecony :zakrecony :zakrecony

Dziękuję za uwzględnienie sugestii dotyczącej poprawnej pisowni :)
Od razu lepiej się czyta, oraz pozwala skupić się na temacie, a nie na brakach ;)
reed
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.