EPF
Mechaniczne i z elektroniką
Awatar użytkownika
By erbis
#1483749
Nowość - rurka z kontrolą temperatury działająca z grzałkami niklowymi i tytanowymi.

Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By iceneon
#1498258
W czasie gdy nastał szał na boksy to zasilanie nie wzbudza żadnego zainteresowania, a moim zdaniem jest godne uwagi. W moim przypadku doskonale się sprawdzi. Na grzałkach pojedynczych (około 0,7Ω) wapuję na 20W, przy podwójnych (około 0,6Ω) na 25W, zatem dla mnie super sprawa. Pojemność zupełnie przyzwoita i długość baterii 85mm, czyli jak przeciętny boks, pozwoli na bezproblemowe chowanie do kieszeni.
By Mastertext
#1500440
Tak wygląda na żywca.



Nie ma się co rozwodzić - działa poprawnie na niebieskich, czerwonych, czarnych i rozkręcanych. Trochę cięższy od eGo One Mega.Wykonany bardzo elegancko.

Gdy ep jest wyłączony ustawiamy tryb pracy/rodzaj grzałki W - kontrola mocy dla zwykłych (czarnych), kontrola temperatury dla Ni - niklowych (niebieskich), kontrola temperatury dla Ti - tytanowych (czerwonych).
Potem włączamy ep pięcioklikiem i trzylkikiem ustawiamy moc/temperaturę (zależnie od wybranego trybu) H/M/L i zgodnie z tabelką.

W pudełku są grzałki eGo ONE CL Head - 1.0ohm, eGo ONE CL-Ni Head - 0.2ohm i eGo ONE CL-Ti Head - 0.4ohm. Wsadziłem CLR 1ohm i też działa poprawnie.

Grzeje się od spodu podczas ładowania 1A podobnie do eGo One Mega.
Parownik znany, grzałki też, więc tyle w temacie.
By mac13
#1563209
Witam Witam wszystkich :) Zakupiłem sobie ten zestaw ale mam problem mianowicie bateria sama przełącza mi moc palenia i rodzaj grzałki za każdym razem muszę na nowo klikać
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1563243
Może uzywasz niewłaściwej grzałki w niewłaściwym trybie.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
By mac13
#1563249
No właśnie wszystko jest ok. Grzałka niklowa czyli niebieski drut na grzałce i lampka niebieska ale przerzuca się często na czerwoną.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.