EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By torgen
#1218108
Witam all.
Potrzebuje opinii na temat w/ w aromatow. Ktos to mieszal? Jakies sugestie?
Pytam bo jakos nie znalazlem tego na forum? Jesli jest gdies na forum to przepraszm, poprosze tylko link do tematu jesli mozna:-).
By torgen
#1218361
Dziekuje za pomoc ale jakos po "szukaj "tez nie moge znalezc , nic sensownego mi nie wyskakuje.
By tomekmak
#1278651
torgen pisze:Dziekuje za pomoc ale jakos po "szukaj "tez nie moge znalezc , nic sensownego mi nie wyskakuje.


Potwierdzam, kliknięcie powyższego linku powoduje wyświetlenie się około 10 stron z postami gdzie podświetlony jest tekst "Aromaty Lion po 3 zł sztuka" a po przejściu na konkretny link i szukaniu wybranej frazy nic nie wyskakuje.

Nabyłem bazę Lion 12mg oraz aromaty Black Tea, Ice Tea, Fresh Mint i Strong Mint.
Usmażyłem nieco, czekam aż się przeżre - podzielę się opinią.
Awatar użytkownika
By selol
#1278667
To ja się podzielę bo już zakupiłem dawno.

Malina - dobra, soczysta, nie czuć chemii,slodka polecam
Czarna porzeczka- bardzo dobra ! Bez chemii, slodka, dobra do mieszanek
Fresh Mint - taka miętka z ogrodu, nie za mocna, orzeźwiająca, aczkolwiek trochę mi smakuje pastą do zębów :D
Ice Tea - wyczuwam małe podobieństwo wobec nazwy, coś słodkiego ale średnio można wyczuć to, nie potrafię opisać
Truskawka - trochę się zawiodłem, nie czuję za bardzo deklarowanego smaku. Znajomy natomiast twierdzi, że czuje i smakuje mu, co człowiek to co innego... też na pewno słodka, będę jeszcze z nią próbował
By ArrowOfDeath
#1338588
Popieram przedmówce:
Malina i Czarna Porzeczka - wyśmienite ( nie czuć chemii, naturalny smak )
Ice Tea - jakieś dziwne, nie przypadł mi do gustu
Zrobiłem również English Tea ( smakuje jak herbata earl gray , czuć też lekko tytoń , osobiście nie przypadł mi do gustu )
Zrobiłem również Wiśnie ale nie testowałem jeszcze
(robiłem wszystko na bazie Lion 9mg )
By tomekmak
#1338589
ArrowOfDeath pisze:Popieram przedmówce:
Malina i Czarna Porzeczka - wyśmienite ( nie czuć chemii, naturalny smak )
Ice Tea - jakieś dziwne, nie przypadł mi do gustu
Zrobiłem również English Tea ( smakuje jak herbata earl gray , czuć też lekko tytoń , osobiście nie przypadł mi do gustu )
Zrobiłem również Wiśnie ale nie testowałem jeszcze
(robiłem wszystko na bazie Lion 9mg )


A jakie proporcje stosowałeś do poszczególnych aromatów ?
By zeroo13
#1338724
Czy tylko mi coś tu nie pasuje ? Nowi użytkownicy piszą o aromatach o których nikt (no dobra przynajmniej ja) nigdy nie słyszał? Jakaś sprytna autoreklama? Ach wy chytruski :D
By tomekmak
#1338797
To że jestem nowym użytkownikiem nie oznacza wcale, że coś autoreklamuję.
Osobiście powapowałem trochę Liona - jest O.K. ale dupy nie urywa może po prostu proporcje były złe. Koncentrat Black Tea od Liona był jakiś taki za gęsty jak na mój gust.
Dlategoteź pytam o proporcje w smażeniu liquidu.
Popaliłem LiQueen - jest super, ale cena mi nie odpowiada.
To samo Dr. Jack - średnio wchodzi - za "rzadki" jak na mój gust.
Przećwiczyłem też e-aromat Hangsen Black Tea z bazą VPG Lion - jest super.
Ostatnio zamówiłem Hangsena Black Tea, Coffee i Zieloną herbatę. Kawa była świetna - spaliłem 20ml całe. Zielona herbata - tak sobie mi wchodzi.
Teraz palę Black Tea Hangsena oryginał - myślę, że to będzie mój liquid.
Awatar użytkownika
By arcik99
#1363038
Kto jest producentem tych aromatów? Próbowałem znaleźć informację w google ale nic konkretnego nie ma, tylko linki allegro i jakiś sklepów internetowych.
By jimers
#1385552
Witam. Podzielę się trochę swoimi odczuciami co do aromatów Lion.
Jak pisali poprzednicy Ice Tea nie zachwyca, ciężko w jakikolwiek sposób odnieść to do mrożonej herbaty, nie przypomina ani żadnego Nestea ani herbatki domowej roboty, smakuje tak jakby aptecznie - nie wiem co to za smak ale w żadnym wypadku nie jest ciekawy.
Wiśnia jest wyśmienita - Nie trzeba dużo aromatu aby można było wyczuć smak - W zapachu sam gotowy liquid jest bardzo aromatyczny, w smaku czuć wyraźnie dojrzałą wiśnie - Serdecznie polecam wszystkim miłośnikom wiśni - raczej ciężko będzie znaleźć coś lepszego (w mojej opini)
Jabłko - Podobnie jak wiśnia - Bardzo aromatyczny w zapachu - Smakowo młode jabłko - Mnie osobiście bardzo pasuje i raczej prędko go nie porzucę.
Przymierzam się do zakupu innych aromatów tej firmy - Może jeszcze się tutaj wypowiem
Pozdrawiam

Edit: Wszystkie te liquidy robione na bazie Liona VPG 60/40
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1385902
Virginia - 8/10
Jabłko - 10/10
Energy Drink - fu
Strong mint - fu
Cherry - 5/10
Fresh mint - 7/10
Ice tea - 8/10
English tea - 8/10
Raspberry - 7/10
Strawberry - 7/10
Golden Virginia Tobacco - 5/10
By Speedo1544
#1385983
Blackcurrant 10/10 jak dla mnie
Od listopada na tym jadę i nadal nie mam tego dość
Awatar użytkownika
By Margaretta
#1386656
Można wiedzieć jakie dawkowanie stosujecie? Jakie jest sugerowane?
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1386672
Ja daję 1 - 1.5 ml na 20 ml. Dość intensywne są zwłaszcza egzotic czy mięta. Dziś wapuję (zacząłem) jabłko z fresz mint i ice tea (mix) 2ml jabłka, 1ml mięty, ok 1 ml cherbata - na 30 ml gotowca. Baza 50/50 VPG.
Awatar użytkownika
By makilil24
#1561540
Czarna porzeczka - rewelacyjna, mój podstawowy aromat
Malina- fajna jak syrop malinowy

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.