EPF
Nasze własne produkcje
By Kondrzak
#1558887
Siema! Zacznę od przywitania. CZEŚĆ ! jestem nowy na forum. zacząłem z 3 msc temu przygodę z wapowaniem nigdy nie paliłem tytoniu ale długi czas jestem palaczem biernym. Chciałbym się pochwalić moim ostatnim dziełem na efest 26650 5200mAh 15 A li-mn + mosfet nie ppamiętam nazwy. Jednostką roboczą jest dripper Hcigar Mephisto EL DIABLO. chmurzy miodnie i smaczek nieźle oddaje. ładowanie to moduł ładowania li-ion za 5 zł z alledrogo dobrze działa. Box ma trochę niedoróbek w postaci detali ale jestem zadowolony:)

Oceniajcie i piszcie ewentualne uwagi i krytykujcie :piwo. Pozdrawiam !

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By PeenyLook
#1558905
Witam, pudełko nawet ładne. :)
Jednak rażą te śrubki i zadziory na rogach blachy, przejechać kilka razy papierem ściernym i będzie miodzio. :D
A jak wygląda on za kulis tzn. wnętrze (chyba, że nie ma do niego zbytnio dostępu)?

Ogólnie box fajny ;)

Powodzenia i życzę następnych HM! :D

Pozdrawiam!
By Kondrzak
#1558931
no wnętrze poszło do .... po wgrywaniu romu na nexusa. Jedyny dostęp to do aku jest by go wymienić ale raczej nie widzę takiej potrzeby xD a śrubki mi akurat się podobały :) no zadziory są nie powiem :) robię kolejnego dal ziomeczka z mosiądzu i sklejki na 18650 to też wrzucę fotki. No i dzięki :)
Awatar użytkownika
By PeenyLook
#1558942
Czyżbyś nie zrobił backupu danych przed zmianą softu?! :o (wybacz, koszmary informatyka) :D

Racja, o gustach się nie dyskutuje. ;)
Awatar użytkownika
By Drakkar
#1558989
Śrubki jak dla mnie wyglądają ciekawie. Ja bym zmienił miejsce umieszczenia modułu ładowania bo moim zdaniem psuje to wygląd. Plus na zachętę do dalszych prac.
By Kondrzak
#1559097
Tu masz rację akurat przy wycinanu popełniłem błąd anie chciało mi się znowu panelu wycinać z przodu więc tak zostało :/
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1559117
Niema czego krytykować, biorąc pod uwagę, że to pierwsza robota to jest sztos. Co ja bym poprawił w nim, to umieszczenie tego modułu, chyba, że udałoby Ci się to wpasować jakoś w całość w stylu steampunk, ale chyba jednak lepiej jakby był schowany. Powierć otwory pod wkrętami, żeby łby chowały się całkowicie i zeszlifuj do równa z powierzchnią (ale tak żeby dało się odkręcić) i może jakimś kitem do drewna wypełnij drewno na łączeniach, żeby ładnie się prezentowało i jak dla mnie super sprzęt.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.