EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By kadzidelko
#1496223
Witam, szukam aromatów dostępnych w polskich sklepach, o smakach wafelkowych, mlecznych, mleczno - owocowych, ciasteczkowych itp. Jakie moglibyście polecić? Bardzo gustuję w takich smakach, są to moje ulubione - będą to moje pierwsze kroki z z samogonką, dlatego szukam jak najwyższej jakości smaków. Pozdrawiam

Wysłane z mojego GT-I8160
Awatar użytkownika
By minimaluser
#1496224
Vanilla Swirl, Vanilla Creme, Banana Creme, Cheesecake, Sweet Creme, Banana Nutbread, Bavarian Creme, Carmel Original, Cinnamon Danish, Hazelnut Praline - wszystkie których używam, ofc TPA. Wejdź na obojętne jaki sklep z aromatami i sobie przeglądaj ;)
Awatar użytkownika
By Kiecio
#1507008
minimaluser pisze:Vanilla Swirl, Vanilla Creme, Banana Creme, Cheesecake, Sweet Creme, Banana Nutbread, Bavarian Creme, Carmel Original, Cinnamon Danish, Hazelnut Praline - wszystkie których używam, ofc TPA. Wejdź na obojętne jaki sklep z aromatami i sobie przeglądaj ;)



Carmel original stanowczo odradzam, fakt - sam zapach aromatu jest mega przyjemny, ale liquid wyszedł w smaku bardzo chemiczny w dodatku zajeżdża jakimiś przyprawami typu vegeta czy kostka rosołowa. Mówię poważnie. Od siebie polecam Tiramisu :)
Awatar użytkownika
By kadzidelko
#1507037
No właśnie mi ten Caramel Original z buteleczki podjeżdża chemicznie, za to w liquidzie (nie wapowałem solo tylko w mieszankach) dodaje ciekawego charakteru, bynajmniej nie chemicznego. Używam go w stężeniu 3-5 %, liquidy z nim po tygodniowym leżakowaniu smakują przyzwoicie, zobaczymy po miesiącu. Może caramel nie nadaje się do wapowania solo?

Wysłane z mojego GT-I8160
Awatar użytkownika
By kapone
#1507055
Graham cracker,Bavarian Cream, Vanilla ice Creme, te znam - nie śmierdzą :mrgreen: a lody są całkiem fajne
Awatar użytkownika
By kadzidelko
#1507093
Graham Cracker oj tak, bardzo ciekawy smak, podpasował mi w połączeniu z właśnie caramelem i sweet cream - wyszło takie Werther's Original z krakersem - przynajmniej w moim odczuciu :D

Wysłane z mojego GT-I8160
Awatar użytkownika
By Neuss
#1507806
Moje topki w tych klimatach to Banana Nut Bread, Vanilla Bean Ice cream, Vanilla Custard. Do tego nutka brązowego cukru i toffie. :)
Awatar użytkownika
By roscislaw
#1508958
Udało się komuś podrobić "śmietankowego" "Cheasecake" z Ebulla?
Awatar użytkownika
By chudyhzd
#1519438
Ostatnio namieszałem sobie taką miksture i powiem wam, że smakuje to jak budyń waniliowy. Wszytko na 10ml, aromaty tpa.
French vanilia 0,5ml
Banana nut bread 1,63ml
Leżakowanie u mnie 2 tyg i boski smak.
Awatar użytkownika
By MGK
#1519444
Francuska wanilia v2 od Capelli jest całkiem spoko, za to Vanilla Custard z tej samej firmy zupełnie nie wart zachodu, sama wanilia dużo lepsza.
By Dymon
#1558368
Cookies and cream od FW

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By jch-root
#1558522
chudyhzd pisze:Ostatnio namieszałem sobie taką miksture i powiem wam, że smakuje to jak budyń waniliowy. Wszytko na 10ml, aromaty tpa.
French vanilia 0,5ml
Banana nut bread 1,63ml
Leżakowanie u mnie 2 tyg i boski smak.

1,63ml - zazdroszczę wypasionego sprzętu laboratoryjnego :piwo :mrgreen:

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.