EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By Qcur
#1547463
Poszukuję jakiś aromatów z których mógłbym zrobić jakiś liquid, byle nie był on słodki, bo mnie mdli potem. Możecie coś polecić, jakies konkretne smaki lub ich połączenia?
Awatar użytkownika
By azbee
#1547488
Qcur pisze:Poszukuję jakiś aromatów z których mógłbym zrobić jakiś liquid, byle nie był on słodki, bo mnie mdli potem. Możecie coś polecić, jakies konkretne smaki lub ich połączenia?

Nie napisałeś czy szukasz smaków tytoniowych, owocowych, korzennych itd....?
By Qcur
#1547511
No raczej nie tytoniowych, bo nie chce przypominac smaku fajek, tak więc mogą być wszystkie owocowe, korzenne i pozostałe, byle nie mdłe, najlepiej orzeźwiające, coś podobnego do aloesu, może jakaś czarna herbata, ale zeby była intensywna. Polecajcie cokolwiek, chętnie spróbuje.
Awatar użytkownika
By Czaz
#1548214
Z takich orzeźwiających to smakował mi aloes, lychee, max menthol. Wszystkie mam z ArtVap. Aloes jest słodkawy, ale nie nachalny, dobrze się komponuje z wymienionym wcześniej mentholem, czy też kooladą. Lychee ma specyficzny smak, dla mnie jest dość orzeźwiający, raczej mniej słodki od aloesu, ale ma ciekawy posmak jak sam owoc - lekko cierpki z nutką goryczy.
By szymon1234
#1548232
Polecam absynth tpa. Smak anyżowy. Albo się kocha albo nienawidzi. Można łączyć z energy drinkiem lub innymi aromatami. Stężenie myślę ~5%.

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By smokehead
#1550177
earl gray od tpa - tego szukasz, można mieszac z resztą owocówek, wapuje to od 2 lat w różnych konfiguracjach
Awatar użytkownika
By PrezesArQ
#1553131
szymon1234 pisze:Polecam absynth tpa. Smak anyżowy. Albo się kocha albo nienawidzi. Można łączyć z energy drinkiem lub innymi aromatami. Stężenie myślę ~5%.

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka



Nie wiem czy masz doświadczenie z anyżowymi płynami, ale jak zaczynasz to nie 5%. Daj sobie na początek ze 2% bo Ci mogą oczy z orbit wyjść jak się mocno sztachniesz :mrgreen:
By szymon1234
#1553147
U mnie stężenie 3% w mixach, choć ludzie z wątku o tym aromacie piszą, że spokojnie 5%.
Wszystko od gustu zależy.

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.