EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By rafik87
#1550382
Ekstrakt z pary? Panowie może i jestem głupi, ale wytłumaczcie mi jak uzyskać coś takiego?
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#1550396
Wzruszyłem się jak siennik w schronisku "Samotnia" w latach 70. ubiegłego stulecia.
No cóż, trudno, aby tzw. dziennikarz miał jakiekolwiek pojęcie o tym wszystkim. Może dlatego się na wszelki wypadek nie podpisał.
Wątpię, aby miał pojęcie na temat linii komórkowej, która była użyta do badań. Wątpię też, aby przeczytał oryginalną publikację. A jeśli nawet czytał, to raczej nie zrozumiał.
Przeczytał tekst w "Daily Mail", czyli ichnim "Superekspresie". Faktycznie, naukowe źródło.
Tyle na ten temat.
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1550401
Jak się naczytam takich artykułów to mam ochotę wrócić do analogów. Przez miesiąc jarałbym paczkę dziennie bo normalnie brakuje mi kaszlu z rana, zadyszki, ciągłego zmęczenia, kłucia w sercu i w wątrobie, wzrostu ciśnienia do 140 i wyżej oraz super cery i zapachu. Nie czułem tych objawów od ponad 3 lat ale może nie będzie różnicy jak wrócę do analogów? Sam się zastanawiam :lol: Mój pogląd jest ogólnie znany ale tak dla przypomnienia napisałem.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1552060
jsakic19 pisze:Jak się naczytam takich artykułów to mam ochotę wrócić do analogów. Przez miesiąc jarałbym paczkę dziennie bo normalnie brakuje mi kaszlu z rana, zadyszki, ciągłego zmęczenia, kłucia w sercu i w wątrobie, wzrostu ciśnienia do 140 i wyżej oraz super cery i zapachu. Nie czułem tych objawów od ponad 3 lat ale może nie będzie różnicy jak wrócę do analogów? Sam się zastanawiam :lol: Mój pogląd jest ogólnie znany ale tak dla przypomnienia napisałem.


Mam tak samo :) Ciśnienie nie skacze, nie mam kołatania serca, skóra to odrębny temat, kręcę się w kurzu, zapylonych pomieszczeniach, które mają wpływ na moje skórne odczucia :D Mam 58 lat i będę dalej wapował, a codzienne dwie paczki analogów usunąłem z codziennej utarczki :)
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1552064
Bo e-papieros, to cichy zabójca. Nie wiadomo jak zabija, nie widać efektów jego morderczości, nie wiadomo co zabija i dlatego tak trudno powiedzieć co tam jest szkodliwe, a że coś musi być w efajku szkodliwe, to pewne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1552073
To, że e-papierosy zabijają, wiadome jest od dawna. Tak samo jak kredensy w kuchni, pewien pan przez dwa tygodnie musiał go podtrzymywać, bo by spadł na niego i by go zabił.
Nie wiem gdzie można apelować do szefów tych pustych zidiociałych pał dziennikarek i dziennikarzy smarująch takie głupoty. Obawiam się, że to też idioci i buraki, aczkolwiek muszą znać się na kręceniu medialnym interesem.
Grabki opodajo...
Awatar użytkownika
By Mutango
#1552109
Jestem już niemal całkowicie pewien, że e-papierosy są przyczyną starości. Kiedy paliłem analogi byłem o wiele młodszy. Mam na to dowody, zarówno na piśmie, jak i w postaci kaset video. Moje doświadczenie w tym zakresie, predysponuje mnie do objęcia stanowiska przewodniczącego komisji śledczej w tej sprawie.
By dawid.beczal
#1552148
Wytłumaczcie mi coś proszę bo nie rozumiem, albo mam jeszcze kaca od Sylwestra

Różnica pomiędzy wpływem tradycyjnych i elektronicznych papierosów na nasze zdrowie jest nieznaczna. Tak twierdzą naukowcy, powołując się na wyniki najnowszych badań laboratoryjnych. Zawarte w e-papierosach toksyny również powodują patologiczne zmiany w komórkach, które prowadzą do zmian nowotworowych - twierdzą amerykańscy specjaliści.


I na koniec

Naukowcy oparli swoje badania na dwóch popularnych markach e-papierosów. Jednak - jak donosi "Daily Mail" - możliwość udowodnienia negatywnego wpływu tych papierosów na zdrowie człowieka jest ograniczona, ponieważ wprowadzono je do użytku mniej niż dekadę temu. Profesor Jessica Wang-Rodriquez z Uniwersytetu Kalifornia w San Diego przyznaje, że nie przeprowadzono dotąd zbyt wielu testów laboratoryjnych pod kątem badania wpływu substancji zawartych w e-papierosach na komórki człowieka.


No to sami sobie zaprzeczają albo ja już nic nie wiem i najlepiej będzie jak wróce do analogów i będę nabijał kasę koncernów tytoniowych i Skarb Państwa haha hahaha KU...A dobre uśmiałem się.

-- [scalono] 01 sty 2016, 22:14 --

marek_k62 pisze:
Pude!lek pisze:Bo e-papieros, to cichy zabójca.


Tak jak jajka bo cholesterol, łosoś bo rtęć, kawa bo podnosi ciśnienie, masło niezdrowe tłuszcze, kurczaki bo na antybiotykach i pewno jak by przysiąść to na wszystko znajdzie się jakiś haczyk.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.