EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By Kriss
#325073
Ja bym tam reklamowała to, co sprzedaję, ale to ja... ;-)

Jeśli nie jesteś namiętną fanką Dekanga od Peleona to raczej dostałaś Peleon.
Awatar użytkownika
By olala
#325076
Kriss pisze:Też zawsze dostawałam autorskie Peleona, ale ja też głównie kupowałam autorskie Peleona, a wiem, że prezenty od Papy Ogrodnika starają się być dostosowane do gustu klienta... Jeśli Ty kupujesz zwykle Dekang dla Peleona, to możliwe, że dostałaś coś z tej serii, jeśli nie - wydaje mi się, że to Tobacco Peleon.

w ogóle nigdy nie kupowałam tam liquidów, tylko aromaty, baterię, buteleczki itp., a poprzednim razem zestaw startowy dla brata i dla siebie aromaty.

-- [scalono] 15 sie 2011, 12:45 --

Kriss pisze:Jeśli nie jesteś namiętną fanką Dekanga od Peleona to raczej dostałaś Peleon.

nie, ale jestem fanką buteleczek Dekanga:)
Awatar użytkownika
By Kriss
#325077
To Peleon. :)

Tylko jakby po zamówieniach było widać, że jesteś wielką fanką Dekanga, podejrzewałabym, że to to, bo np. ja nigdy nie dostałam w prezencie bezwatkowego kartka czy płynu słabszego niż 24mg, które preferuję, więc ktoś jednak troskliwie zerka na listy zamówień nim nam coś dorzuci. :)

Nota bene osobiście uważam, że to mega miłe jest. :D
Awatar użytkownika
By olala
#325085
to fakt. ja tam zazwyczaj bardziej się cieszę z bzdurki, którą dostanę, niż z rzeczy, które zamówiłam:D

Kriss pisze:ktoś jednak troskliwie zerka na listy zamówień nim nam coś dorzuci. :)

...i dlatego ma tylu fanów:)

Ostatnio z przesyłką się nie śpieszyli, ale i tak uważam, że to dobry sklep.
Awatar użytkownika
By Amosicho
#329090
1981 - moja propozycja dla Peleona o zmianę nazwy - proponuję "skunks" . My mamy bobra - browarnicy skunksa. Być może nie każdy skunksa spotkał, ale piwo w zielonej butelce wystawione na dłuższe promieniowanie słoneczne "łapie skunksa". Te markowe też :). Kilka pierwszych buchów ... coś mi to przypomina ... myślę - no tak to piwo ze sklepu osiedlowego, do którego nikt nie zagląda :).
Awatar użytkownika
By Kriss
#329514
Amosicho pisze: piwo ze sklepu osiedlowego, do którego nikt nie zagląda :).

A dla mnie to cedr... ^^
Awatar użytkownika
By Kriss
#329531
Papa Ogrodnik pisze:90 % aromatu to Virginia + cedr

Told ya... :P
Jakie tam skunksy! Szlachetny tytoń uszlachetniony cedrem, który się kojarzy z dobrymi cygarami. Cedru jest mnóstwo, smak mocny, wyrazisty, kopiący, żadne tam pitu pitu.
Dobre znaczy się. ^^
Awatar użytkownika
By krzycho.p9
#329556
Nie wiedziałem że lubię zapach skunksa :lol:
1981 to mój podstawowy liquid w innych mi czegoś brakuje :?:
Awatar użytkownika
By Kriss
#329568
Cedru... ^^
Próbowałam... uch... dużo liquidów tytoniowych i poza samoróbkami moimi czy Siarka żaden nie miał tak wyraźnej cedrowej nuty. Pycha. :)
Awatar użytkownika
By Amosicho
#329779
ogrodnik pisze:1981 ma walić skunksem... ten typ tak ma..:)
I bardzo dobrze :). Właśnie o to chodziło. Jeszcze czekam na coś, co w tamtych latach było "Filter 200", to po prostu dusiło :). No i jeszcze gdyby były DS-y, to byłoby miodzio :).
By Oowad700
#329830
DS-y?Gorszych fajek od nich chyba nie wyprodukowano.Syf haniebny.

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
By gizmo
#329844
Dostałam próbkę liquidu curacao. Bardzo dobry jak dla mnie :) Wyraźny, mocny, ostry smak. Pewnie gdyby trochę mniej hojnie szafować aromatem, byłby jedwabisty likier pomarańczowy, ale ja wolę, jak jest :)
Przy okazji OT: Miły Panie Ogrodniku, przy wymianie baterii na cleary eGoW dał mi Pan ich za dużo i czuję się zakłopotana, ale też bardzo zadowolona :)
Awatar użytkownika
By piehot
#344807
już chyba nie ma CURACAo. ja tam niegdzie nie mogę znaleźć.
może ktoś wedle własnego uznania polecić mi z peleona jakąś buteleczkę 30 ml?
tytoniowe i owocowe tylko wchłaniam.
Awatar użytkownika
By agarak
#344838
piehot pisze:już chyba nie ma CURACAo. ja tam niegdzie nie mogę znaleźć.
może ktoś wedle własnego uznania polecić mi z peleona jakąś buteleczkę 30 ml?
tytoniowe i owocowe tylko wchłaniam.

Z tytoniowych to camtell, a owocowych wiśnia (mam na myśli autorskie Peleona a nie dekang).
Awatar użytkownika
By Kriss
#344839
Fajnie, tylko przynajmniej jak na razie w ogóle nie ma kategorii autorskich peleona poza 100ml...
Awatar użytkownika
By Kriss
#344841
Ach, no to czekamy. :)

Ja już czekam od kwietnia, to mogę jeszcze trochę... ^^
Awatar użytkownika
By utak3r
#344842
agarak pisze:Z tytoniowych to camtell, a owocowych wiśnia (mam na myśli autorskie Peleona a nie dekang).


Podpiszę się pod CML również. A nazwy to on ma raz taką, raz taką... Kamall, Camtel... poznasz bez problemu ;)
Awatar użytkownika
By agarak
#344844
utak3r pisze:
Podpiszę się pod CML również. A nazwy to on ma raz taką, raz taką... Kamall, Camtel... poznasz bez problemu ;)

Dokładnie :) Tę spisałam z buteleczki :)
Awatar użytkownika
By Kriss
#344863
Na szybciocha, te, które pamiętam:
Sahara - liquid wyraźnie tytoniowy ale słodkawy, wręcz słodki
T. Turecki - odwrotność: tytoń w pierwszej chwili subtelny, wręcz słodkawy, ale pozostawiający po sobie goryczkę, zaryzykowałabym, że fajny dla nowych e-palaczy, bo podobną goryczkę pozostawiają po sobie papierosy
T. indyjski - co tu dużo gadać: tytoń z goździkami, dla wielbicieli Djarumów, goździki nienachalne, całość ładnie skomponowana
1981 - mocny, tytoniowy płyn z dominującym smakiem cedru
Virginia - delikatny płyn, Virginiowy, ale baaardzo subtelny, delikatnie słodkawy dla miłośników łagodnych, niedominujących smaków
USA Mix (bądź Red USA mix, nie pamiętam) - tytoń z wyraźnymi, owocowymi akcentami, słodkawy, dość głęboki
Hawana - dość wyrazisty tytoniowy - i tylko czysto tytoniowy - smak.
666 - analogicznie jak Hawana, ale odrobinę słodszy, kojarzący się ze świeżo wysuszonym tytoniem

Opisy subiektywne. ;-)
By Inez
#344954
A kiedy w ogóle pojawią się 10ml, których nie ma? Czekam, czekam, napisalam maila jednego, drugiego, tydzien temu podobno "juz wchodziły" i dalej ani widu ani słychu :(
Awatar użytkownika
By piehot
#345158
dzięki Kriss i dzięki AGARAK i dzięki Ogrodnik!
pierwsze zamówienie więc nie wiem czego się spodziewać !
p.s. ale chociaż wiem na czym stoję !
peleon renomowana firma sczeg. przez booogeymana.
pozdro

-- [scalono] 07 paź 2011, 22:28 --

to jak ogrodnik masz jakiś płyn interesuje mnie ten CURACAO 30 i 50 ml.
chyba że dasz mi jabłko + curacao (jabłko+curacao po 50 ml) za 76 zł ?
pozdroo
Awatar użytkownika
By agarak
#345168
Ogrodniku - a co z płynami Twoimi, nie dekanga, w pojemności innej niż 100 ml?
Awatar użytkownika
By piehot
#345728
a palił ktoś może ten płyn JUICY PEACH?
jaki to ma smaczek
By Inez
#345744
Jak sama nazwa wskazuje, peach to brzoskwinia. Więc raczej brzoskwinia...
Awatar użytkownika
By prymus140
#345793
Ogrodniku, obiecałeś mi mailowo ze w sobotę lub w niedzielę przy każdym liquidzie znajdzie sie dokladny opis smaku. Nie kazdy musi znac angielski, pozatym o ile się nie mylę to nazwy powinny być w naszym języku.Nie dajmy sie zwariowac. Zyjemy i mieszkamy jeszcze w Polsce....Iż Polacy nie gęsi i swój język mają...

-- [scalono] 10 paź 2011, 02:28 --

co to jest za smak curacao?
Awatar użytkownika
By olala
#346033
masz zaległości w kwestiach alkoholowych;)
Curacao to likier ze skórek pomarańczy. aromat super, słodki z nutą goryczy.
Awatar użytkownika
By prymus140
#349599
No niestety brak fachowego opisu.Smak owocowy czy tytoniowy aromatyzowany to za mało zeby sie zdecydować. Czekam na bardziej szczegółowy opis.
By migolnet
#349641
prymus140 pisze:No niestety brak fachowego opisu.Smak owocowy czy tytoniowy aromatyzowany to za mało zeby sie zdecydować. Czekam na bardziej szczegółowy opis.


Kubeczki każdej osoby są inne. Ja tam kupiłem chyba każdy smak tytoniowy jaki Ogrodnik ma ze swoich w buteleczkach 10 ml i testowałem.
By wojtas12
#1037062
mam smak 'bananowy' z peleona i niestety, ale to nigdy nie stało koło banana. Zeero smaku banana chyba musiałem trafić na wyjątkowy niewypał. Bardzo się zawiodłem

-- [scalono] 31 mar 2014, 20:49 --



-- [scalono] 31 mar 2014, 20:49 --

Awatar użytkownika
By 0rient1977
#1037082
Polecam menthol, bardzo dobry smak... Jest dosyć dobry w smaku ale nie polecam bardzo wysoko nikotynowych bo bardzo drapią w gardło.
Awatar użytkownika
By Ann
#1082797
A ja mam pytanko, bo tak poczytałam o tym curacao i.....nie znalazłam:( po za tym nie ma już chyba autorskich lq Ogrodnika czy nie umiem szukać?
By lucaluca
#1452514
Odświeżam

Palił ktoś serie Gold? Spróbowałem Apple pie i jestem w szoku czegoś tak pysznego jeszcze nie paliłem.. Jak z innymi smakami?
By jestemnalesnikiem666
#1538849
Naprawdę aż dziwne ze tak mało wypowiedzi o tych liquidach, kokos 11mg jest tak smaczny! Smak porównywalny do batona bounty, coś pięknego, najlepszy kokos jaki kiedykolwiek miałam. Chmura tez ładna ;) 10/10
By marrwo
#1550390
Szukam chociazby przyblizonej receptury zeby stworzyc samemu smak:

Nport - "Produkcja Boge-Dekang dla F.H. Peleon".

Ktos moze wskazac jakiego aromatu tytoniowego uzyc?
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.