EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
Awatar użytkownika
By bofh
#1545789
Dziękuję wszystkim, którzy tworzyli ten list - czapki z głów. Przeczytałem całość, chyba nawet ze zrozumieniem i pomimo swojego wrednego czepialstwa nie jestem się w stanie do niczego przyczepić ;)
Pozdrawiam *SMOKEKING*

PS. Czytając projekt też mi się wydawało, że regulacje omijają jakoś jednorazówki z zerówkami. No proszę, jednak mi się nie wydawało. Swoją drogą definicja EIN w projekcie zupełnie zapomina o możliwości wapowania płynów o zerowej zawartości nikotyny. Przychodzi mi natychmiast do głowy analogia do "żarówek warsztatowych" ;) Czas pokaże. Oby nie było takiej konieczności, ale znając profesjonalizm naszych ustaw spodziewam się niejednej dziury...
Awatar użytkownika
By LogerM
#1545803
Z żarówkami blisko, ale niestety nie do końca. Tutaj przychodzą te chybione definicje, o ile jednorazówka z zerówką całkowicie wypada z ram ustawy to już manewr typu: "wyłącznie do napełniania płynem bez nikotyny" w świetle definicji ustawowych by nie przeszedł. A przynajmniej przestał by przechodzić od pierwszego prawomocnego rozstrzygnięcia. Gdyby powstała "luka żarówkowa" pewnie jakoś specjalnie byśmy się nie odzywali, poczekalibyśmy grzecznie, a ustawa i piszący ją specjaliści ośmieszyli by się sami. Niestety w przeciągu ostatnich 26 lat władza ośmieszała się (świadomi oraz nieświadomie) tyle razy że chyba w końcu wyciągnęli z tego jakąś naukę. Dziur/luk jest kilka, ale to już muszą sobie dostawcy sami rozgryzać, choć jak znam życie 98% obudzi się zaskoczonych z ręką w nocniku i żalem do całego świata.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1545808
Niestety przezorność Brytyjczyków jest tutaj wyjątkowym(,) w skali Wspólnoty Europejskiej(,) zachowaniem. Większość ministerstw nie oparło się medialnej propagandzie i zapędom lobbystów, wprowadzając coraz poważniejsze ograniczenia w dostępie dla tych urządzeń. Polskie Ministerstwo zdrowia jeszcze............




Dobra i profesjonalna robota.

Dziękować *winko*
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.