EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By adolfone
#1544156
Witam serdecznie forumowiczów. Kiedy otrzymałem swój pierwszy e-papieros w zestawie znajdował się liquid jak w tytule był fenomenalny jak dla mnie, słodki tytoń z nutą orzeszków, pomimo ceny liquidu raczyłem się nim dość często, po upływie jakiegoś czasu nie pamiętam dokładnie liquid całkiem się zmienił smakował już jak USA mix od tego momentu juz nie palę milda i szukam zamiennika. Czy ktoś z forumowiczów pamięta ten smak zna może liquid który odzwierciedla smak starego milda? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By smialekcz
#1544304
to se ne wrati :-(
Awatar użytkownika
By darek_b
#1544387
Także miło wspominam ten smak, z tym że bardziej wyczuwałem w nim orzeszki,słodki biszkopt i lekką nutę tytoniu.
Obecnie sam mieszając robię coś podobnego z amfory , biszkopta czy z dodatkiem nugatu w takich proporcjach na 10 ml:

amfora z Maiart ok. 7-9 %
biszkopt z Maiart ok. 5-6 %
Acetyl Pyrazine od Inawery 2-4 %

czasem tiramisu lub nugat 2 do 4 %

Zapach bardzo przypomina ten stary Mild a ze smakiem z tego co pamiętam chyba oryginał był słodszy.
Awatar użytkownika
By adolfone
#1544584
Zgrzytus pisze:Pamietam i to dobrze spróbuj Karolina EF.

Dzięki za info:)

-- [scalono] 20 gru 2015, 23:59 --

Gdyby komuś udało się zmieszać chętnie odkupie w dużych ilościach;), z tego co słyszałem ciężko go uzyskać:/.
Awatar użytkownika
By puzii76
#1544817
Polecacie Karolinę, ok bo to dobry aromat, ale czysty bez żadnych dodatków. Czuć czystą popielniczke, bez nut słodyczy ani orzeszków ;-) przynajmniej dla mnie...

Tapatalknięte z drogi...
Awatar użytkownika
By adolfone
#1544819
puzii76 pisze:Polecacie Karolinę, ok bo to dobry aromat, ale czysty bez żadnych dodatków. Czuć czystą popielniczke, bez nut słodyczy ani orzeszków ;-) przynajmniej dla mnie...

Tapatalknięte z drogi...

Właśnie dobra uwaga kolegi, głównie chodzi o tę słodycz.

-- [scalono] 21 gru 2015, 17:22 --

Ponoć smak Dpv9 - USA Mix było podobny do MB, problem w tym że chyba już go nie produkują albo zmieniła się nazwa.

-- [scalono] 21 gru 2015, 19:54 --

Panowie a Sahara z Milda smakuje podobnie? Nie miałem okazji jej spróbować, jeśli tak to biegnę do żabki po buteleczkę.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.