EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By ryhdym
#1529666
Witam.
Z góry przepraszam jeśli wybrałem nie odpowiedni dział. ..
Chciałem się dopytac czy wrazie kontroli na trasie Polska-Niemcy-Holandia mogą mnie spotkac jakieś nie przyjemnosci? Zabieram ze sobą okolo 50ml aromatu 300 bazy dripera boxa i inowa plus wata i druty.. z gory Dziękuję za odpowiedzi, zalezy mi na czasie bo wyjazd już za dwa dni.
Awatar użytkownika
By Rolnik
#1529830
Woze na trasie DE-PL i odwrotnie ok. 1L bazy i ok 100ml aromatow, do tej pory mialem 1 mobilna kontrole ZOLL w okolicach Dortmndu. Gdzie zwracaja nacisk na papierosy (tu wolno max 800szt na osobe albo 1kg tabaki). Po zadeklarowaniu, ze mam takowe vaperskie "delicje" nawet nie zareagowali i po sprawdzeniu bagaznika dalej do domciu.
Dla spokoju poszukal bym w google (przepisy celne) co tam oficjalnie skrobia. Mysle, ze nie bedzie zadnych przeciwskazan.

Moze evtl. inaczej to wygladac w tych ilosciach, przemieszczajac sie samolotem (odrebne przepisy)

pzdr
rolnik
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1540929
Przestańcie sami nakręcać paranoję. Wozicie coś zakazanego w postaci liquidów i efajków? Przejechałem w te wakacje 3/4 Europy i nawet mi do głowy nie przyszło, żeby się o cokolwiek obawiać. W Austrii, gdzie ponoć efajki są zakazane miałem kontrolę policyjną na drodze. Dwa efajki przy podłokietniku, 50ml liquidu w drzwiach i policjant nawet na to nie spojrzał. Myślicie, że oni nie mają lepszych rzeczy do roboty, tylko szukanie efajków po schowkach? :)
Waperzy zaraz sami uwierzą, że wapując robią coś nielegalnego - i może o to właśnie chodzi...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.