EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By Gegoo
#1503546
Witam, są tu osoby, które zaopatrują się w aromaty capella w którymś z polskich sklepów internetowych?
Na edymie końca nie widać z tym oczekiwaniem, więc może wy macie gdzieś swoje sprawdzone sposoby na zakup tych aromatów?
Awatar użytkownika
By xD_
#1503644
Rolnik pisze:W polsce raczej nie znajdziesz i w dodatku tylko rozlewane w Polsce (nie oryginalne opakowania).
Ja sie zaopatruje w germani i mam zawsze oryginalne opakowania z 2x dluzsza data przydatnosci.
W dodatku prawie kazdy aromat jest dostepny. :)

http://www.vapango.de/selbermischen/aromen/capella-flavors/

pzdr
rolnik


tylko te ceny ... :D 4,5 euro za buteleczkę .... czyli wyjdzie jakieś 20 zł za butelke :shock: :shock:
By szymon1234
#1512374
davidof pisze:Te z edymu sa oryginalne? a jak nie to dobre czy badziewie?

Dobre i oryginalne.
Mam np. green goblin i wymiata.
Awatar użytkownika
By Baushoku
#1512378
Rolnik pisze:W polsce raczej nie znajdziesz i w dodatku tylko rozlewane w Polsce (nie oryginalne opakowania).
Ja sie zaopatruje w germani i mam zawsze oryginalne opakowania z 2x dluzsza data przydatnosci.
W dodatku prawie kazdy aromat jest dostepny. :)

http://www.vapango.de/selbermischen/aromen/capella-flavors/

pzdr
rolnik



Wysyłka friko ?
Szukam aro z capelli, pomarancz mango.
Awatar użytkownika
By Rolnik
#1513500
Mozna zamawiac u Dampfdorado, wysylaja tez do Polski nawet za friko przy wiekszych zamowieniach.
Posiadaja rowniez opakowania po 118ml/24,95€ (nie wszystkich aromatow) za 100ml bedzie 21,14€ czyli taniej jak w znanym sklepie internetowym na terenie PL :)
Oryginalne opakowania (zadne przelewania) po 13 i 118ml.

http://dampfdorado.de/Aromen/Capella---14_87.html

pzdr
rolnik
Awatar użytkownika
By E-Dym
#1513522
Rolnik pisze:Mozna zamawiac u Dampfdorado, wysylaja tez do Polski nawet za friko przy wiekszych zamowieniach.
Posiadaja rowniez opakowania po 118ml/24,95€ (nie wszystkich aromatow) za 100ml bedzie 21,14€ czyli taniej jak w znanym sklepie internetowym na terenie PL :)
Oryginalne opakowania (zadne przelewania) po 13 i 118ml.

http://dampfdorado.de/Aromen/Capella---14_87.html

pzdr
rolnik

Gdzie dostanę € poniżej 4pln?
Zauważ rownież, że tu jest jedno op. a u nas 10szt
Capela rownież rozlewa do mniejszych opakowań
Awatar użytkownika
By Rolnik
#1513526
Gdzie dostanę € poniżej 4pln?
Zauważ rownież, że tu jest jedno op. a u nas 10szt
Capela rownież rozlewa do mniejszych opakowań


Nie mam pojecia jak liczysz, jesli 100ml wychodzi po 21,14€
euro jest momentalnie gdzies po ok. 4,20PLN to wyjdzie 89,0 PLN/100ml dalej liczac za 10ml wyjdzie 8,90 :)
Wiec nie musisz szukac euronow po mniej jak 4 zety :)

Capela rownież rozlewa do mniejszych opakowań

Rozlewa/pakuje (oryginalne opakowania) a nie przelewa/przepakowuje (opakowania zastepcze) :D

W calym watku chodzilo o destepnosc poszczegulnych aromatow tej firmy, bo z asortymentem w Polsce roznie bywa/bywalo
Ja osobiscie kupuje gdzie mi pasuje raz w germani raz PL-u :) tez w zaleznosci od dostepnosci danego aromatu, tyle tego

pzdr
rolnik
Awatar użytkownika
By E-Dym
#1513552
euro jest momentalnie gdzies po ok. 4,20PLN to wyjdzie 89,0 PLN/100ml dalej liczac za 10ml wyjdzie 8,90 :)


w e-dym.pl capella w cenie 8pln po rabacie
Ostatnio zmieniony 13 lis 2015, 15:06 przez E-Dym, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1513554
A jakie jest sugerowane stężenie tych nowych aromatów? Te "stare" dozowałem ok 10-15%? Nowe podobno bardziej są stężone?
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1513555
Ekhm. Panowie, a wątki wam się nie pomyliły czasem? a w szczególności to pytanie jest do sklepu.


10. Sprzedawca nie może reklamować swoich produktów poza wyznaczonym działem dla jego sklepu. Kwestię "reklamy" rozstrzyga administracja forum.
Awatar użytkownika
By E-Dym
#1513563
Thaniell pisze:Ekhm. Panowie, a wątki wam si nie pomyliły czasem? a w szczególności to pytanie jest do sklepu.


10. Sprzedawca nie może reklamować swoich produktów poza wyznaczonym działem dla jego sklepu. Kwestię "reklamy" rozstrzyga administracja forum.


Faktycznie, myślałem, że tu u Nas w dziale. Przepraszamy za problem :beer:
Awatar użytkownika
By slop
#1516331
Próbowałem już kilka smaków od Capelli, wszystkie zamawiane z e-dym.
Zamawiałem: Peaches and Cream, Cool Mint, Spearmint, Pina Colada, Vanilla Custard, Chocolate Coconut Almond, Chocolate Caramel Nut
Z tych najbardziej podchodzą mi Peaches and Cream, Cool Mint, Vanilla Custard. Spearmint w zapachu piękny ale smak kompletnie inny, rozrobię jeszcze raz i zobaczymy. Chocolate Coconut Almond, Pina Colada i Chocolate Caramel Nut za mdłe dla mnie - ale może dobrze by się nadawały do jakichś mieszanek, chociaż ja nie mam pomysłów jak je wykorzystać :)
Teraz mam zamiar zamówić kilka smaków z nowych aromatów Capelli w e-dymie.
By Domator
#1516356
Rolnik pisze:
Gdzie dostanę € poniżej 4pln?
Zauważ rownież, że tu jest jedno op. a u nas 10szt
Capela rownież rozlewa do mniejszych opakowań


Nie mam pojecia jak liczysz, jesli 100ml wychodzi po 21,14€
euro jest momentalnie gdzies po ok. 4,20PLN to wyjdzie 89,0 PLN/100ml dalej liczac za 10ml wyjdzie 8,90 :)
Wiec nie musisz szukac euronow po mniej jak 4 zety :)

Capela rownież rozlewa do mniejszych opakowań

Rozlewa/pakuje (oryginalne opakowania) a nie przelewa/przepakowuje (opakowania zastepcze) :D

W calym watku chodzilo o destepnosc poszczegulnych aromatow tej firmy, bo z asortymentem w Polsce roznie bywa/bywalo
Ja osobiscie kupuje gdzie mi pasuje raz w germani raz PL-u :) tez w zaleznosci od dostepnosci danego aromatu, tyle tego

pzdr
rolnik

Capella robi dokładnie to samo co np edym czy eplyny
Wyprodukowuje aromat i rozlewa do galonów i dopiero z nich( tak jak rzeczone firmy) rozlewają do mniejszych.
Wiec nie na żadnych różnic prócz tego, że tam rozlewa Amerykanin a u nas Polak.
W czym jest bardziej oryginalne?
Butelki u polskich dostawców mama atesty medyczne itp
Chyba, że wierzysz w to, że firma składa zamowienie u producenta na np 120 rożnych smaków
Niektórych smaków po np 20 szt ( 13ml)i wtedy zaczynają produkcje pod zamowienie
By El4Patriko
#1516411
Witam zauważyłem że doszły nowe aromaty z capelli na edymie. Ktoś już coś zamawiał i podzieli się z nami swoją opinią ?
Awatar użytkownika
By slop
#1516641
ja dzisiaj zamówiłem Sugar Cookie V2, Dragon Fruit i Glazed Doughnut z nowych aromatów. Jak dotrą i wypróbuję to coś skrobnę jak mi smakują.
By glaserpl
#1517834
Sugar Cookie v2 pachnie pięknie, ze smakiem zobaczymy :)
Ma ktoś może Double Apple ? Bo mój śmierdzi ewidentnie rozpuszczalnikiem i nie wiem czy tak ma być, czy ktoś sie pomylił :D
Awatar użytkownika
By chudy131080
#1517836
Duble Apple zalatuje tak,nie tyle rozpuszczalnikiem co zmywaczem do paznokci.

Wysłane z LG G Flex 2
Awatar użytkownika
By koziou
#1518594
Dzisiaj przyszły mi: Juicy Orange, Sugar Cookie v2, Glazed Dognuth, Creamy Yoghurt. Zmieszam i dam znać jak smakują ;)
Juicy Orange pachnie bardzo naturalnie, sokiem z pomarańczy, Sugar Cookie to takie lekko maślane ciasteczka w zapachu, coś ala "Łakotki", Glazed Dognuth smakuje po prostu jak pączek :D a Creamy Yoghurt zalatuje kwaskowato, troche jak maślanka(?)
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1518608
chudy131080 pisze:Duble Apple zalatuje tak,nie tyle rozpuszczalnikiem co zmywaczem do paznokci.

Wysłane z LG G Flex 2

Przerabiałem już kilka jabłkowych aromatów i muszę stwierdzić, że one właśnie pachną podobnie jak opisałeś. Za to mieszanki z nich wychodziły mi dobre.
Awatar użytkownika
By chudy131080
#1518843
Ja gdy otworzyłem aromat jabłka od Flavor West to nie wiedziałem czy to wylać czy robić samogon tak zajeżdżał.Najlepszy dotychczas aromat jabłkowy jaki miałem to był od Atmos Lab.

Wysłane z LG G Flex 2
Awatar użytkownika
By chudy131080
#1518986
Również mam pierwszy raz od Capella i dałem 7%,zobaczymy,jutro sprawdzę.W sumie każdego daję 7-8% i jest OK.Jedynie Menthol daje mniej bo gdy dałem 8% to myślalem że mordę mi wypali,rozbełtałem to na 4% i wyszło w miare,choć i tak trochę jeszcze za mocne np.do Claptona.

Wysłane z LG G Flex 2
By homer21
#1519004
Baze mam juz gotowa a jutro odbieram aromaty, sprobuje od 5% i zobaczymy z tego wyjdzie.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Baushoku
#1519671
homer21 pisze:Potrzebuje zrobic dwa liquidy - dragon fruit i watermelon na bazie tych aromatow https://e-dym.pl/pl/nowosci/1527-aromat.html oraz https://e-dym.pl/pl/bazy-i-aromaty/134- ... melon.html , czyste smaki bez domieszek innych liquidow ile % dodac do bazy? Podobne aromaty z TPA dawkowalem odpowiednio 10-12% ale z Capella mam do czynienia po raz pierwszy.

10-15 %
Awatar użytkownika
By MrFictionRockz
#1520724
Blueberry Cinnamon Crumble 10% - po 48h leżakowania nie wytrzymałem i zalałem właśnie baniak. Smakuje mi, czuję jagodę i trochę czereśnie :) Sam smak przypomina trochę domowy placek, niestety ale nie wyczuwam w tym kompletnie cynamonu. Zobaczymy jak będzie smakować po kolejnych dniach leżakowania.

Chai Tea 5% - po ponad 48h leżakowania. Bardzo fajny korzenny smak. Herbata jest najmniej wyczuwalna, zdecydowanie dominują przyprawy korzenne jak cynamon, goździki oraz kardamon. Co najważniejsze, to aromat nie mdli i nie jest ostry jak to czasem bywa przy cynamonie. Myślę, że Chai Tea może być fajnym dodatkiem do mieszanek :) Przy okazji zmieszam z jakimś tytoniem lub owocem.
By szymon1234
#1521243
Też macie strzelanie w tanku (jeszcze wojna nie dotarła :D ) po dodaniu tych aromatów do bazy?
po 8% lukrowanego pączka i maliny. Baza 80% vg, bez wody. Wygląda to tak, jakby było w nich kilka procent wody.

Wcześniej na tych samych ustawieniach jagoda fw i cinamon danish tpa i zero takich zjawisk.
Awatar użytkownika
By MGK
#1521975
Nie sądzę żeby to strzelanie spowodowane było aromatem, u mnie nic podobnego się nie dzieje. Co do tego podwójnego jabłka to faktycznie z butelki zalatuje zmywaczem :D sam aromat nie jest zły, ale lepiej nie przesadzić z proporcjami.
By szymon1234
#1522103
MGK pisze:Nie sądzę żeby to strzelanie spowodowane było aromatem, u mnie nic podobnego się nie dzieje. Co do tego podwójnego jabłka to faktycznie z butelki zalatuje zmywaczem :D sam aromat nie jest zły, ale lepiej nie przesadzić z proporcjami.

Nie ma jakiejś tragedii, po prostu jest tego więcej, niż na aromatach tpa.
Od siebie dodam, że malina jest bdb, a lukrowany pączek wydawał się intensywny, ale okazał się raczej mało wyrazisty.
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1522586
Kupiłem nowości tj.: Juicy Lemon, Juicy Orange i Grapefruit. Gdzieś czytałem, że te aromaty są bardziej stężone niż te stare więc dałem na początek 8%. Po jednym dniu próbowałem (wiem, że to za krótki czas) i z doświadczenia wiem, że jednak chyba za mało intensywny smak będzie. Dołożyłem kolejne 4%, w sumie stężenie 12% - zobaczymy za kilka dni co z tego będzie. Wychodzi na to, że nowe smaki trzeba stosować jednak w większym stężeniu jak w dotychczasowych aromatach Capella.
Awatar użytkownika
By MGK
#1522696
Też mam je ochotę zamówić w niedalekiej przyszłości, jak już Ci trochę po leżakują to skrobnij coś na temat doznań smakowych :)
Awatar użytkownika
By Hervantes
#1522711
chudy131080 pisze:Również mam pierwszy raz od Capella i dałem 7%,zobaczymy,jutro sprawdzę.W sumie każdego daję 7-8% i jest OK.Jedynie Menthol daje mniej bo gdy dałem 8% to myślalem że mordę mi wypali,rozbełtałem to na 4% i wyszło w miare,choć i tak trochę jeszcze za mocne np.do Claptona.

Wysłane z LG G Flex 2



Mentol powinno się mieszać max do 3% nie pamiętam gdzie to wyczytałem ale już na 3% jest bardzo mocny.
Awatar użytkownika
By chudyhzd
#1528101
Zamierzam kupić ciastko cytrynowe. Czy ktoś już testował? Jakie stężenie ?
By arucard18
#1528120
Testowalem to ciasto. 10% aromatu. Wapowany po 10 dniach.

Nie wiem jak go opisac. Czuc ciasto i... w sumie nie wiem jak opisac ten posmak jakby rabarbar?? , cytryna jak jest to bardzo slabo wyczuwalna.W kazdym razie mi nie podszedl za bardzo. Wapowalem lq z maiart i mialem nadzieje na takie ciastko cytrynowe.
Fajnie jakby ktos jeszcze opisal ten aromat. Moze ze mna jest cos nie tak :)

Probowane jeszcze:
Juicy lemon 10% - fajny, ale troszke slaby smak. Dodam jeszcze 4%.
Glazed donat 10% - slodki, dosyc mocny smak, jak dla mnie troche perfumowany, dodam maline i zobacze co wyjdzie.
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1528123
MGK pisze:Też mam je ochotę zamówić w niedalekiej przyszłości, jak już Ci trochę po leżakują to skrobnij coś na temat doznań smakowych :)


Juicy Lemon, Juicy Orange i Grapefruit skończyły na 15% aromatu! Jest lepiej ale rewelacji nie ma, owoce dalej słabo wyczuwalne. Zostawię jeszcze na tydzień leżakowania i zobaczę. Trochę się zawiodłem :?
Awatar użytkownika
By meganem
#1528141
jsakic19 pisze:
MGK pisze:Też mam je ochotę zamówić w niedalekiej przyszłości, jak już Ci trochę po leżakują to skrobnij coś na temat doznań smakowych :)


Juicy Lemon, Juicy Orange i Grapefruit skończyły na 15% aromatu! Jest lepiej ale rewelacji nie ma, owoce dalej słabo wyczuwalne. Zostawię jeszcze na tydzień leżakowania i zobaczę. Trochę się zawiodłem :?



Chyba mam bardzo wyczulony smak, bo robiłam Juicy Lemon i Grapefruit. Obydwa dałam 10 % i dla mnie za mocne.
Awatar użytkownika
By Marian Koniuszko
#1528169
U mnie stężenie jest w porównaniu do waszych śmieszne bo tylko 4/5% w zależności od aromatu i jak dla mnie więcej nie trzeba . Ciasto cytrynowe moja żona robi lepsze [FACE SAVOURING DELICIOUS FOOD] od tego z cepelli ,tutaj wyczuwam słodkie ciasto ale cytryny brak ,raczej dodanie większej ilości aromatu nie pomoże bo smak jest dość intensywny .
Juisy lemon goryczkowy posmak skórki z cytryny całkiem sympatyczny nie męczy , można wapować cały dzień .
Dragon fruit trochę mnie zawiódł smakowo z tpa jest zdecydowanie lepszy bardziej że tak powiem świeży i aromatyczny .
Sugar cookie słodkie kruche ciasteczko spodziewałem się że będzie bardziej maślane ale tragedii nie ma do kawki jak znalazł .
Dodam że leżakuja już 10 dzień i jeszcze nie smakowałem wszystkiego a w sumie zrobiłem 12 smaczków z nowości więc jest co próbować .
Awatar użytkownika
By Rolnik
#1528193
Uzywam od dluzszego czasu niektorych aromatow Capella generalnie te dwa ktore sa ponizej na fotach trzeci tylko do mieszanek

1. Bluberry Cinnamon Crumble tzwn.jagodzianka dozuje 9% po 2 tyg. lepiej po 3 oddaje wspaniale smak tego ciasta, ale jak juz ktos wspomnial generalnie malo w tym cynamonu i nadaje sie do calodniowego vapowania.
2.Cinnamon Danish Swirl, dozuje max 7% i moje kubki smakowe bardzo przychylnie traktuja ten posmak :) jak dlamnie dobra odskocznia od innych deserowych posmakow (vapuje tylko wieczorem).
3.Vanila Custrad uzywam tylko do mieszania "specjalnego przepisu" z kilku komponentow Capella.

Obydwie "mieszanki" bardzo przychylnie punktuje zapachowo spolecznosc z zewnatrz nie vaperska :D

Porownywalem jagodzianke (aromat) z oryginalnych opakowan jak na focie oraz ktore sa oferowane w PL po przelewaniu w buteleczki 10ml) i nie zasmakowalem zadnych roznic.




pzdr
rolnik
Awatar użytkownika
By chillchilla
#1528652
Glazed Doughnut w stężeniu 10% jak dla mnie zdecydowanie zbyt intensywny. Ale jest super w takim miksie:
5% Glazed Doughnut
2% TPA Bavarian Cream
1% Inawera Biszkopt
Odstany około tygodnia i z dnia na dzień coraz pyszniejszy :)
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1534296
Niestety Juicy Lemon mimo stężenia 15% nie jest ani juicy ani lemon. W smaku sama skórka, bez wyrazu. Ocena 3/10. Szkoda, że temat o aromatach Capella ruszył jakby od nowa. Wcześniej większość informacji była na podstronie sklepu Aromavape capella-flavor-drops-opinie-o-aromatach-t28524.html, może warto to jakoś scalić?
By Łukii
#1538613
Jakiś czas temu zamówiłem Banana Split wymieszałem z bazą optimum 6mg po dostaniu około 30min na grzejniku i nocy w szafie mi nie smakowałem zbytnio, znajomym smakował (vapowane na ijusta2) w zapachu nie był aż taki zły :D teraz czekam aż dojedzie pina colada
Awatar użytkownika
By Marian Koniuszko
#1538653
Potrzymaj tydzień , dla mnie bardzo sympatyczny smaczek banan z czekoladą bardzo dobrze wyczuwalny i delikatny smak lodów waniliowych . U mnie leżakował 2 tygodnie
By Łukii
#1538885
Co myślicie o Sweet Lychee i Peach & Cream? Ktoś smakował??
Awatar użytkownika
By Meds
#1538900
Peach&Cream mi nie podszedł. Mam chyba z 15 aromatów Capella i to jedyny, którego nie jestem w stanie wapować. Robiłem go chyba na 5 i 10 procent i na obu stężeniach miałem wrażenie sztuczności. Czuć tam i brzoskwinie i "śmietankowość" ale wszystko jest przykryte jakimś dziwnym posmakiem. Aromat kupiłem jakiś rok temu. Możliwe, że to co jest teraz sprzedawana pod tą nazwą już jest inne.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.