EPF
Awatar użytkownika
By Arkeno
#1531122
Do rodziny Smok tfv4 dołącza kolejny zawodnik i zapowiada się naprawdę fajnie. Niestety grzałki od tfv4 i tfv4 mini nie pasują do wersji micro ale brak komina i górny cap wkręcany bezpośrednio w grzałkę robi wrażenie.
Wygląd też moim zdaniem genialny i przy tak małym rozmiarze dolewanie liquidu od góry bardzo się przyda.

Ale co tu dużo pisać. Niech przemówią fakty :D















Awatar użytkownika
By Arkeno
#1531165
Pojemność trochę większa niż w driperze ale wygląda super moim zdaniem i brak komina może powodować super oddanie smaku.
Awatar użytkownika
By damian689
#1531169
Ciekawy parowniczek :wink:.
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1531170
MShR pisze:Podoba mnie się to ;)

Pojemność nie powala, ale faktycznie ułatwione tankowanie może zrobić swoje - dla mnie bomba! ;) Czekam z niecierpliwoscią :)

W komplecie jest zestaw powiększający do 3.5ml więc to nie jest tak mało.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Arkeno
#1531176
Nie ma jeszcze informacji co do zestawu z samym parownikiem, na razie pojawił się tylko w zestawie z boxem. Myślę że za chwilę będzie i KIT parownik + grzałki i RBA bo widać że baza jest do niego.
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1531294
No wiadomo, większa pojemność nie weźmie się z niczego :) Jak ktoś chce mikrusa to nie może narzekać na pojemność bo ta siłą rzeczy musi być mała.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Arkeno
#1534140
Właśnie czekam na parownik bez baterii i biorę w ciemno :D
Awatar użytkownika
By kamcio100
#1534142
Ledwoo co sprzedaję Goblina, zaraz sprzedaje Bellusa na rzecz Aromamizer RDTA a tu ma wyjść takie coś ... Ale tak czy siak wezme go ze względu nawet na to iż można fabryczne grzałki wmontować, to jak złapie mnie leniuszek i nie będzie sie chciało wymieniać w RDTA to będzie ten ! :D I koniecznie CZarny !
Awatar użytkownika
By Arkeno
#1534153
I grzałeczka MICRo STC2 - 0,25 stainles steel :D
Awatar użytkownika
By kamcio100
#1534204
Ok, mam nie miłą wiadomość dla tych którzy chcieliby zakupić ten parownik bez BOX-a. Napisałem maila do SMOK-a kiedy będzie możliwość właśnie zakupu oddzielnie tegoż parownika, odpowiedź.

,, Hello Sir,
Thanks for your mail.
The Micro TFV4 single kit hasn't released yet,it only comes with R80 box mods,and it will be released after our 2016 Spring Festival,sorry about that,but can you please try our TFV4 normal or mini with new coils T8?
The price of T8 coil is reference to you as below,
MSRP:$7.49
100-500:$3.74
501-2000:$3.44
2001-5000:$3.14
Distributor price:$2.84
Any questions please let us know."


Po ponownym zapytaniu czy wyłącznie będzie można go dostać z BOX-em otrzymałem :

Yes, it only comes with R80 box mod 80W, we didn't sell the Micro TFV4 tank only at present


:( :( :( :(
Awatar użytkownika
By Arkeno
#1534206
kamcio100 pisze:
Yes, it only comes with R80 box mod 80W, we didn't sell the Micro TFV4 tank only at present


:( :( :( :(


Nie martw się "at present" to słowo klucz.
Nie wierzę że nie będzie w sprzedaży samego parownika. Pytanie tylko kiedy.
Awatar użytkownika
By kamcio100
#1534218
Sprawdziłem już chyba wszędzie gdzie są pre-ordery i każda strona podaje, że wysyłka będzie 30-31 grudnia.

W sumie na FT również policzyłem te 15 dni (robocze) i wychodzi właśnie 30.12 (środa).

Może to i lepiej ? :D Przynajmniej teraz nie będzie kusić żeby go kupić a tak pod koniec miesiąca wpadnie wypłata to akurat w sam raz na drobny wydatek będzie :D A co tam, kupie z BOX-em, mam teraz jeden zestaw VTC Mini oraz Bellus to będzie mój drugi zestaw i już, a że nie lubię mieć dwóch zestawów (bo nie wiem którego używać) to wybiorę lepszą po prostu, lecz tutaj chyba i tak VTC będzie nr 1
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1534687
Normalny TFV4 był dla mnie za duży ale ten już wpadł w oko. "Lubie" częste dolewki ale małe gabaryty ponad wszystko.
Awatar użytkownika
By Arkeno
#1535443
A ja mam dobrą wiadomość od SMOKTECH:
Hello,Arkeno

The micro kit will be sold in the January.
Please go and consult your local vape shop for the detail arrival information.
Or please check the link:http://www.smoktech.com/kit/micro-one-starter-kit to pre-order our product.
Hope this will help you and thank you for our support!

Czyli od stycznia dostępny będzie smoktech tfv4 micro KIT *SMOKE*

Dodatkowo ciekawy dodatek do mikrusa :D


Ostatnio zmieniony 09 gru 2015, 12:16 przez Arkeno, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By kamcio100
#1535459
Czyli, że co ? Będzie można kupić tylko sam parownik ?

PS: Po co ten komin taki ? :D
Awatar użytkownika
By Arkeno
#1535464
Upewniłem się jeszcze czy na pewno oni rozumieją mnie a ja ich że chodzi mi o sam parownik.
Ten komin to dla tych co maja mutka x v4 i są przyzwyczajeni do takiego ustnika. Wbrew pozorom całkiem wygodny i mi pasuje w mutku. Tu ze względu na zwężenie nie wiem jak to będzie działać ale wygląda efektownie.
Awatar użytkownika
By kamcio100
#1535493
Więc będzie można ? To ja już nie wiem, dla mnie co innego odpisali a Tobie co innego na to wychodzi...

A ten komin mi osobiście jakoś sie nie widzi :D

Zresztą.. Tak czy siak kupuje cały zestaw ;D Zawsze bateria 4000mah sie przyda na wyjście
Awatar użytkownika
By Arkeno
#1536395
Zdecydowanie planują sprzedaż tfv4 micro od stycznia :D

hi,dear customer,
we will release the micro TFV4 later on Jan.
thanks for your support.

Normalnie już się na niego jaram :D
Awatar użytkownika
By nesh007
#1536490
Bardzo mi się podoba ten mikrus :) czekam dopiero na wersję mini, jeśli się sprawdzi to pomyślę nad micro- jego design zrobił na mnie wrażenie i jakoś nie przeszkadza mi częste tankowanie.
Awatar użytkownika
By kamcio100
#1542689
A ma ktoś może informację odnośnie grzałek ?? Bo jak już bym brał to po dodatkowej sztuce bym sobie jeszcze wziął na zaś.
Ciekawy ile będą kosztować tylko..
Awatar użytkownika
By Arkeno
#1542707
kamcio100 pisze:A ma ktoś może informację odnośnie grzałek ?? Bo jak już bym brał to po dodatkowej sztuce bym sobie jeszcze wziął na zaś.
Ciekawy ile będą kosztować tylko..


Znalazłem informację że maja być takie:


Awatar użytkownika
By kamcio100
#1542714
Mnie tylko raczej zainteresują CLP2 i STC2, chyba nawet bazy rba nie bede brał, bo i tak chce go wziąć właśnie tylko pod fabryczne ;) Będzie Armomamizer i to i super :D Już sie nie mogę doczekać premiery :D
Awatar użytkownika
By Arkeno
#1542718
Też tuptam z niecierpliwością :)
By Vapujący Białystok
#1542737
Ciekawe, czy w bazie r2 jest tyle samo miejsca co w r2 w tfv4 ? Smok Tfv 4 odpowiada mi za duży przeciąg, duże kanały do Lq i dość duzo miejsca na grzałki. Może ktoś mi podpowie jakąś alternatywę w takich parametrach bo czas sobie zrobić prezent na gwiazdkę ;)
Awatar użytkownika
By sergiey
#1544903
Ktoś coś może słyszał/czytał na temat bazy pod jedną grzałke do niego?
By rav3k
#1555889
I co? Ruszyło cos z tym mikrusem?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Arkeno
#1555928
Narazie dostęony tylko z modem w komplecie.
@kamcio100 zamówiłeś komplet w końcu?
Awatar użytkownika
By kamcio100
#1556201
Narazie sie wstrzymuje bo kurde za dużo tego teraz będzie wychodzić ... I weź sie człowieku zdecyduj :D hehe
By luki352
#1562987
Gdyby ktoś miał namiary na bazę rba do tego maleństwa, proszę o podzielenie się :p
By rav3k
#1563425
Ekhm... :) czytalem w internetach ze vapowac mozna do 10 min na tym mikrusie, poniewaz tak szybko soczek schodzi... Czy moze to ktos potwierdzic?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Arkeno
#1563459
Osoby które piszą takie rzeczy nigdy nie miały go w rękach. Porównują zużycie liquidu na podstawie większego brata. Problem w tym że Ci specjaliści (jak zakładam z grup FB), zupełnie nie wiedzą o tym że do mikrusa smok wypuścił nowe grzałki które mają ograniczyć ilośc zużywanego liquidu. Jak to będzie działało to się okaże. Na razie nikt go nie ma z forumowiczów, więc nie licz na sprawdzone opinie. Jedynie gdzieś słyszałem,gdzieś czytałem, ktoś kiedyś mówił. Takie opinie i plotki to sobie można wsadzić w buty.
By luki352
#1564110
Mam micrusa i liquid schodzi moim zdaniem wolniej niz na tfv4 i mini, ale tam sa wielkie grzałki a tu malutkie.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By kamcio100
#1566810
Ma ktoś już ten zestaw ? Jak jest z tym parownikiem ? Ciężko go zapocić czy nie ? Przetrwa noszenie w kieszeni w poziomie ?
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1566863
@kamcio100
Co Ty z tym cieknięciem na leżąć? :lol:
Wszystko da się zrobić aby nie ciekło, kwestia setupu. Chodź są parowniki które leją przy najmniejszym błędzie. Nie miałem tego cacka ale TFV4 mini który serwisuję koledze (bo leń nie chce się nauczyć kręcić) nigdy mu nie pociekł chodź w sumie używa moich płynów 60/40 vg/pg.
Awatar użytkownika
By kamcio100
#1566867
Ale ja to wiem doskonale że da się wszystkie zrobić aby nie ciekło ;), Ja w aromamizerze też mam setup który nie cieknie, tylko za to ręki sobie nie dam uciąć że nigdy nie poleci nic z niego przy ruchach, mam kurtkę gdzie chcąc czy nie chcąc i tak cały zestaw leci na bok i tak jest transportowany. Kupiłem tego Cubisa i przynajmniej jestem pewien że nic nie pocieknie, jednak smak jest średniacki. A ze względu na to iż Nano jest również kompaktowy więc temu pytam ;)

Haha, może fakt za dużo tych wątków ,,nie cieknie ?" bo zaraz ktoś pomyśli że mam jakiś kompleks xD hehe Pzdr
By milkzzzz
#1576785
Pojawiły się już jakieś nowe informacje na temat sprzedaży samego parownika? Nie ukrywam, że strasznie mnie on interesuje(głównie że względu na rozmiar), a zakup całego starter kita w momencie kiedy mam już dobre zasilanie do mnie nie przemawia :D
By rav3k
#1579908
Czy wie ktos gdzie mozna dostac baze rba lub grzaleczki? Jakies polskie sklepy oferuja takie rzeczy?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
By rav3k
#1581040
Czy ktos z uzytkownikow micrusa moze powiedziec czy air ring tez bardzo gladko chodzi? Ring na dripie fajnie, z oporem jednak ten na parowniku dosc luzno...

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
By rav3k
#1582220
Dzieki :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
By kayo
#1590739
Siema. Napiszcie jakich ustawień używacie przy grzałce STC2
By LasDuzy
#1622052
Te grzałki w rba dual clapton można przerobic na np dual SS(TC) twisted? :)
Awatar użytkownika
By wtoro
#1637270
Mały pyrex ma 12 mm, a duży 18mm.

Tapatalk
By zefir
#1645197
Czy w czarnym atomizerze dołączonym do boxa można wymienić czerwone ringi na czarne i czy są one w zestawie?

Obrazek
Awatar użytkownika
By leszekzy
#1648242
Koledzy czy ten czajnik sprawdzi się jako dopaszczowiec?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By rafii
#1648263
Pewnie tak w zestawie jest dodatkowa przejściówka do zmniejszania przepływu powietrza


TapaTalk :)
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.