EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Drave
#1530648
Witam, znalazlem na dnie szuflady dwie baterie: Vapros Nunchaku i Spinner II, jak testowałem Nunchaku, to odlutował mi się (o ilę się nie mylę) rezystor 3R3. Jak go przylutowałem, to podziałał może 2h i znowu się odlutował, teraz lutuje już po raz 3 i nie wiem co może być przyczyną, miał ktoś taki problem? Może trzeba wymienić rezystor? Paliłem tylko na aerotanku 1.8Ohm i 12 wattach. Zależy mi trochę na tej bateryjce, bo to chyba najlepszy nie-mod, którego miałem (a trochę ich już było).
Drugi problem - Spinner II. Kupiłem w sklepie "Czacza" w Białymstoku, jak się później dowiedziałem są tam praktycznie same podróby (np. Subtank mini za 105pln, zresztą czego tam nie kupię, to albo się szybko psuje, albo od początku jest do pupy, ale za to sklep 500 metrów od domu). No i w nim spaliła się cała elektronika, co prawda już prawie rok temu, ale zupełnie o nim zapomniałem. Wie ktoś czy mogę po prostu dokupić oryginalną i wymienić?
Z góry dzięki za pomoc :)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.